Piotr Bugaj
13.36
Kobala
12:3713:35
Andrzej Szuwarski
2.24
Żar
11:1611:30
Vega 3 Xl
Andrzej Szuwarski
1.94
Żar
12:2712:33
Vega 3 Xl
Jarosław Osmólski
5.04
Lijak
10:2010:39
Vega 2 S
Andrzej Chorab
4.98
Nowe Marzy
04:4306:29
Vega 2 L
Piotr Jasinski
4.51
Mieroszów
12:3613:21
Vega 2 L
Piotr Jasinski
3.00
Mieroszów
11:4912:24
Vega 2 L
Piotr Nowakowski
33.06
Kobala
11:2013:53
U sport M
Tomek Machałowski
49.90
Speikboden
11:1614:27
U sport 2 S
Dariusz Mordarski
18.08
Mieroszów
05:2607:31
Tequila 4 L
Dariusz Mordarski
11.42
Mieroszów
08:3809:28
Tequila 4 L
Dariusz Mordarski
2.67
Mieroszów
09:5310:11
Tequila 4 L
An
27.97
Châteauneuf-de-Chabre
09:2111:01
Tequila 3 Xs
Marcus Biesioroff
7.46
Mieroszów
12:3214:33
Tequila 3 L
Wojciech Sołtysik
6.33
Skalnate Pleso
09:3709:58
Synergy 5 S
Wojciech Sołtysik
7.92
Lendak
11:2212:40
Synergy 5 S
Marcin Wirski
6.02
Skalnate Pleso
09:3610:02
Synergy 5 L
Marcin Wirski
5.96
Lendak
12:1112:40
Synergy 5 L
pansabina
67.89
Esanatoglia
09:1414:44
Sigma 9 25
Artur Szczerbiak
6.28
Żar
08:4810:31
Sigma 8 29
Krzysiek Róg
21.36
Mieroszów
12:5814:32
Sigma 8 27
Wojciech Biliński
7.56
Mieroszów
13:1114:40
Sigma 8 27
Kuba Jasek
4.79
Skrzyczne
09:3810:00
Scorpion 4 27
Tomasz Perczak
13.01
Emberger Alm
09:0911:43
Rush 3 M
Grzegorz Syska
8.62
Ebenalp (Appenzell- Wasserauen)
10:4413:09
Rise M
Adam Cee
17.59
Speikboden
10:3012:46
Queen M
Mateusz Styrczula
20.01
Emberger Alm
10:4312:43
Orca2 42
Wojciech Chyla
32.49
Speikboden
09:5915:25
Optic 28
Przemek Jakubczyk
19.78
Kobala
11:2313:05
Nova Ion 3 S
maciej zylka
18.68
Monte Grappa
09:0111:47
Nova Ion 3 M
Baśka
11.36
Châteauneuf-de-Chabre
11:2011:44
Nevada 22
Urszula Rzepecka
56.41
Châteauneuf-de-Chabre
09:1211:49
Mistral 7 XS
Mateusz Z
94.41
Fiesch
07:3213:42
Mentor 4 S
Mariusz Cybiak
11.66
Mieroszów
11:1614:24
Mentor 4 M
Tomasz Fortuna
4.72
Skrzyczne
09:4110:00
Mentor 4 M
Krzysztof Krężel
44.93
Speikboden
10:0113:03
Mentor 3 S
Marcin Gierak
7.72
Mieroszów
12:3413:11
Mentor 2 M
Kasia Wołek
4.65
Châteauneuf-de-Chabre
09:1409:38
Kantega XC 2 S
Andrzej Domaradzki
2.12
Sanok
15:0015:08
Kantega S
Paweł Kampczyk
135.12
Fiesch
07:2714:52
Iota 28
Krzysiek Telus
6.94
Malvern
09:5010:38
Iota 26
Artur Leskiewicz
19.69
Ponnay
10:4412:59
Iota 26
Krzysiek Telus
36.29
Malvern
11:3013:33
Iota 26
Rafał Samsonowicz
11.06
Châteauneuf-de-Chabre
09:2310:01
Ion 2 S
Magdalena Pawlak
62.79
Châteauneuf-de-Chabre
09:0512:02
Ikuma 21
Bogusław Zdrowak
37.75
Speikboden
10:1912:54
Icepeak 6 24
Konrad Kowalewski
8.49
Emberger Alm
10:5312:36
Hook 3 27
Mateusz Petrów
18.60
Emberger Alm
10:5113:15
Hook 3 27
Tomasz Muszyński
20.50
Mieroszów
11:2215:09
Golden 2 30
Wojciech Gierak
9.11
Mieroszów
11:4513:12
Golden 2 28