Mateusz Petrów
57.34
Kobala
09:4213:50
Hook 3 27
Piotr Goliasz
48.81
Kobala
09:1711:57
Mentor 2 L
Ralf
86.50
Kobala
09:1513:41
Delta 2 XL
Grzegorz Pelikan
47.07
Kobala
10:2812:55
Vega M
Jakub Socha
73.88
Kobala
09:1412:48
Chili 2 M
Przemek Jakubczyk
26.35
Kobala
10:5413:47
Nova Ion 3 S
Jarosław Osmólski
32.32
Kobala
11:0512:50
Vega 2 S
Tomasz Wesołowski
56.81
Kobala
08:4712:16
Artik 3 27
Orłowski Adrian
66.48
Kobala
08:4613:59
U Cross L
Piotr Nowakowski
72.34
Kobala
08:3212:58
U sport M
Józek Ostrowski
6.05
Kobala
11:5512:08
Eden 5 30
Krzysztof Drzycimski
57.97
Kobala
08:2011:56
Poison 3 Xl
Mateusz Styrczula
8.14
Kobala
15:2015:33
Orca2 42
Józek Ostrowski
6.35
Kobala
09:3509:56
Eden 5 30
Jacek Streich
2.08
Kamenicky hrad
08:4710:05
Mentor 2 M
Krzysztof Mazur
1.70
Kamenicky hrad
11:4012:25
Nova Ion 3 S
Jacek Streich
4.20
Kamenicky hrad
10:5612:22
Mentor 2 M
Krzysztof Cieślinski
2.11
Inowrocław
11:0011:05
Golden 4 28
Krzysztof Cieślinski
0.70
Inowrocław
08:3308:35
Golden 4 28
piotr rychlicki
2.61
Inowrocław
09:0609:14
Mescal 4 L
Robert Wincencik
3.00
Inowrocław
10:4911:03
Aspen 4 26
piotr rychlicki
2.79
Inowrocław
10:4511:01
Mescal 4 L
piotr rychlicki
2.17
Inowrocław
09:4509:52
Mescal 4 L
piotr rychlicki
2.63
Inowrocław
08:2408:34
Mescal 4 L
Krzysztof Cieślinski
2.13
Inowrocław
08:5709:04
Golden 4 28
Paweł Kampczyk
143.50
Fiesch
08:0415:03
Iota 28
Grzegorz Syska
60.30
Fiesch
08:3212:24
Rise M
Mateusz Z
131.72
Fiesch
08:2414:57
Mentor 4 S
Joanna Reinert
2.04
człuchowski
09:5710:12
Buzz z4 XS
Joanna Reinert
2.34
człuchowski
13:4413:51
Buzz z4 XS
Piotr Żelisko
4.03
chełmski
13:4813:56
Re Action 29
Mikołaj Kocot
23.36
Chamrousse
10:2411:45
Mentor 2 Xs
Zbyszek Jagodziński
19.46
Cerna Hora
11:3213:15
Cayenne 4 M
Krzysztof Boberek
5.31
Cerna Hora
09:4910:02
lotnia miękka masztowa
Grzegorz Hali
18.60
Cerna Hora
11:3312:45
Chili 3 M
Krzysztof Boberek
6.31
Cerna Hora
12:5413:12
lotnia miękka masztowa
Dominika Wojtkiewicz
4.25
Borsk
07:0307:13
Arcus 6 24
Dominika Wojtkiewicz
0.12
Borsk
08:2808:29
Arcus 6 24
Andrzej Chorab
6.58
Borsk
09:4010:39
Cayenne 4 XL
Kuba Sto
123.31
Antholz
07:2813:43
Delta 2 ML
Robert Szczur
61.66
Antholz
07:5711:02
Rook 2 ML
Jakub Zduńczyk
60.14
Antholz
08:2413:49
Mentor 4 M
Piotr Besser
70.81
Antholz
08:2812:31
Aspen 5 26
Marcin Duszyński
65.53
Antholz
08:1811:54
Artik 3 25
Agata Kowalska
44.03
Antholz
08:1811:15
Rook 2 S
Michał Piotrowski
19.65
Antholz
07:5009:45
Delta 2 ML
Bogusław Zdrowak
119.42
Antholz
08:0312:56
Icepeak 6 24
Sławek Kędziak
92.07
Antholz
07:5913:24
Aspen 5 24
Tomek Machałowski
65.87
Antholz
07:5313:41
U sport 2 S
Mikołaj Kocot
11.63
Allevard
13:2114:10
Mentor 2 Xs