Martin Bibko
57.43
Srebrna Góra
09:2312:03
Vega 4 S
Rafał Harchala
12.59
Srebrna Góra
09:4910:58
U Cross L
Paweł Ruszkiewicz
72.75
Kobala
07:4611:25
Tequila 4 XS
Maciej Pigulski
103.03
Kobala
07:4512:59
Tequila 4 S
Michal Radzicki
36.34
Bassano
09:1013:25
Tala ML
Efendi Zielonepłuco
4.00
Srebrna Góra
09:3210:18
Synergy 4 L
Efendi Zielonepłuco
7.67
Srebrna Góra
11:2312:53
Synergy 4 L
Igor Popik
42.59
Kobala
08:0911:01
Summit XC3 M
WłoOch
3.57
Skrzętla
11:1812:17
Sigma 8 27
Kuba Jasek
10.32
Skrzyczne
06:4708:20
Scorpion 4 27
JACEK PAŁKA
4.55
Lubomir
08:4809:45
Rush 4 ML
Adam Miszczak
3.31
Srebrna Góra
10:3811:20
Rook S
Adam Miszczak
2.75
Srebrna Góra
09:2409:54
Rook S
Przemysław Potocki
40.28
Kobala
08:0110:53
Rook L
Agata Kowalska
106.58
Kobala
07:4912:22
Rook 2 S
Dominik Kapica
38.70
Kobala
08:2011:26
Rook 2 ML
Piotr Żelisko
35.21
Krasnystaw
13:3414:32
Re Action 29
Sebastian Kontowicz
32.88
Kobala
08:2110:48
Queen M
Waldemar Janiszewski
50.08
Kobala
07:5410:43
Queen L
Waldemar Laskowski
5.18
Chełm (Grybów)
11:3313:57
Plus 28
Andrzej Szumowski
16.56
Kobala
10:0910:56
Plus 28
Andrzej Szumowski
7.91
Kobala
07:0507:40
Plus 28
Jeż Leszek
4.27
Javorovy
10:3210:54
Optic 26
Joanna Kocot
7.74
Kobala
14:0214:24
Optic 22
Joanna Kocot
35.55
Kobala
08:2010:34
Optic 22
Urszula Rzepecka
39.61
Kobala
08:2211:03
Mistral 7 XS
Urszula Rzepecka
7.71
Kobala
13:5914:23
Mistral 7 XS
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda
4.03
Borsk
10:4510:56
Mentor S
Andrzej Krajewski
10.41
Wapno
09:3511:41
Mentor 2 M
Grzegorz Nowak
5.47
Skrzyczne
11:4812:16
Mentor 2 M
Jakub Rybka
6.81
Skrzyczne
08:5009:39
Mentor 2 M
Jacek Streich
17.83
Kohut
11:2913:14
Mentor 2 M
Piotr Mazurek
7.74
Fajsławice
10:3411:19
Mentor 2 M
Grzegorz Nowak
16.42
Skrzyczne
08:0809:48
Mentor 2 M
Gienek
23.48
Fajsławice
09:1810:38
Koyot 2 24
PrzemekKamon
48.33
Kobala
08:2110:45
Iota 28
Maciej Hanusiak
40.36
Kobala
08:1610:54
Hook 3 25
Wojciech Gierak
14.17
Dzikowiec
11:0912:48
Golden 2 28
Mirosław Łuczak
26.80
Srebrna Góra
07:4410:33
Factor 23
Marek Kwasecki
81.72
Kobala
07:4712:24
Epsilon 7 26
Piotr Zemła
3.67
Komprachcice
09:3909:54
Epsilon 6 28
Hubert Białas
21.23
Mt Avena
11:5613:46
Ellus 3 L
Marek Furman
6.59
Skrzyczne
10:0412:12
Ellus 2 M
Marek Furman
5.60
Skrzyczne
07:5908:26
Ellus 2 M
Jan Rentowski
48.73
Kobala
08:0210:29
Elan 30
Marcin Kawula
6.63
Skrzyczne
10:5112:05
Eden 5 28
Michał Romanow
5.01
Wapno
11:2712:24
Eden 5 26
MirAs
12.51
Wapiennik (Kopa)
13:0413:38
Dudek Universal 25.5
Przemek Banaszek
15.12
Kobala
10:0710:47
Dudek Nemo XX 25
Monika Makowska
56.80
Kobala
07:5912:03
Delta 2 XS