Mateusz Kuzło
18.02
Szybowisko Ustjanowa
09:4211:28
Paweł Szczepanek
12.63
Szczebel
08:5810:13
X-Alps
Jarosław Osmólski
7.04
Skrzyczne
08:2909:50
Vega 2 S
Piotr Nowakowski
45.69
Bassano
07:1710:09
U sport M
Tomek Machałowski
31.48
Skrzyczne
07:4811:36
U sport 2 S
Krzysztof Siwek
8.31
Szczebel
08:2710:27
U Cross M
Orłowski Adrian
2.67
Szybowisko Ustjanowa
10:0210:26
U Cross L
Grzegorz Mitko
2.92
Javorovy
08:2608:45
Trango Xc Sm
Grzegorz Mitko
6.19
Javorovy
10:1612:34
Trango Xc Sm
Michal Radzicki
10.65
Skrzyczne
09:5111:39
Tala ML
czazal
41.30
pucki
12:3414:07
Synthesis 29
Efendi Zielonepłuco
9.28
Cerna Hora
11:4812:25
Synergy 4 L
Efendi Zielonepłuco
6.07
Cerna Hora
09:1910:00
Synergy 4 L
Jakub Bączkowski
61.34
Bassano
08:0412:10
Summit Xc 2 S
Artur Szczerbiak
18.75
Bassano
07:1809:09
Sigma 8 29
Krzysiek Róg
64.66
Bassano
08:0212:01
Sigma 8 25
Mariusz Nowostawski
6.37
Norma - Latina
08:0209:55
Rush 4 S
Janusz Koźbiał
7.77
Szczebel
10:1811:07
Rush 4 MS
JACEK PAŁKA
8.16
Lubomir
10:0411:05
Rush 4 ML
Artur Śliwa
8.17
Skrzyczne
11:1111:41
Rush 4 ML
ko-mar 58
7.80
Skrzyczne
09:5810:45
Rush 3 S
Szymon Struś
24.93
Col Rodella
09:1311:15
Rush 3 M
Marek Cichoń
14.56
Skrzyczne
07:4911:35
Rush 3 L
Janusz Sobczak
3.79
Javorovy
11:2912:54
Rush 2 M
Marcin Pawłowski
6.27
Żelisławiec
12:0312:39
Rook M
Janusz Zaorski
5.57
żagański
10:5811:22
Rook M
Janusz Zaorski
2.63
żagański
09:3909:45
Rook M
Janusz Zaorski
3.47
żagański
09:5510:02
Rook M
Dominik Kapica
8.55
Skrzyczne
09:4910:26
Rook 2 ML
Robert Dobrowolski
6.50
Borsk
09:1409:57
Rook 2 L
Dominik Kapica
5.14
Skrzyczne
12:0112:25
Queen M
Dorota Mroziak
5.27
Montmin Coche-Cabane
08:2508:38
Pioneer S
Dorota Mroziak
3.24
Ponnay
10:0210:33
Pioneer S
Dorota Mroziak
3.09
Ponnay
11:5713:08
Pioneer S
Piotr Szymański
5.84
Javorovy
11:3012:51
Pioneer L
Jeż Leszek
5.86
Michałków
10:0710:31
Optic 26
Joanna Kocot
16.02
Skrzyczne
09:5011:44
Optic 22
Andrzej Trebenda
41.02
Col Rodella
08:4413:00
Obsession M
Konrad Dwojak
10.71
Tegelberg - Allgaeu
10:2012:34
Obsession 2 M
Baśka
6.19
Szczebel
10:0110:32
Nevada 22
Baśka
6.47
Szczebel
12:0813:06
Nevada 22
Darek Miękuszewski
16.84
Skrzyczne
08:2810:33
Mystic 3 ML
WojtasFX
3.25
Bassano
13:0713:23
Muse 30
WojtasFX
3.22
Bassano
11:4511:57
Muse 30
Kamil Stępień
40.22
Col Rodella
08:1613:01
Mentor 4 M
Tomasz Fortuna
11.96
Skrzyczne
07:5709:40
Mentor 4 M
Robert Bryłka
2.65
Costalunga
10:3610:46
Mentor 3 S
Robert Bryłka
3.74
Costalunga
08:0508:39
Mentor 3 S
Robert Bryłka
8.14
Monte Grappa
13:0813:32
Mentor 3 S
Piotr Mazurek
19.93
Kobala
10:0211:42
Mentor 2 M
Murzyn Roman
4.08
Lubomir
10:2710:45
Mentor 2 M
Seba
7.71
Javorovy
10:2511:51
Mentor 2 M
Stanisław Sagan
51.02
Kobala
08:3712:19
Mentor 2 M
Grzegorz Walaszek /walery/
25.94
Skrzyczne
09:2011:38
Mantra 6 ML
Maciej Nawrot
10.51
Szczebel
08:2810:49
Mantra 4 Ml
Krzysztof Martyna
13.06
Cerna Hora
09:3310:27
Lotus L
Mariusz Karaban
6.10
Borsk
09:3510:02
Kantega XC 2 M
Mariusz Karaban
5.23
Borsk
11:3011:53
Kantega XC 2 M
Robert Rajzer
21.65
Marmolada
12:0813:52
Iota 26
Robert Rajzer
33.02
Col Rodella
07:4311:13
Iota 26
Mateusz Petrów
6.94
Cerna Hora
10:1711:09
Hook 3 27
Zbigniew Ziarko
4.29
Skrzyczne
09:5910:15
Golden 4 26
Zbigniew Ziarko
5.81
Skrzyczne
13:0013:42
Golden 4 26
Bogdan Kozłowski
2.96
żagański
12:5913:08
Golden 3 30
Andrzej Koziej
4.36
Javorovy
11:0813:03
Golden 3 30
Bogdan Kozłowski
6.61
żagański
10:3911:01
Golden 3 30
Łukasz Janda
8.63
Skrzyczne
09:0609:35
Geronimo L
Mirosław Łuczak
2.77
Borowa
10:3111:05
Factor 23
Krzysztof Muzzy Wejdman
20.61
Szczebel
08:4010:02
Ellus 5 XL
Krzysiek Ciach
4.93
Michałków
08:4109:43
Ellus 4 L
Krzysiek Ciach
2.64
Michałków
07:5908:10
Ellus 4 L
Marek Furman
3.47
Javorovy
10:0810:17
Ellus 2 M
Marek Furman
4.54
Javorovy
11:3713:05
Ellus 2 M
Grzegorz Świdziński
14.32
Skrzyczne
09:1710:42
Elan 24
Marcin Kawula
6.83
Skrzyczne
08:2509:17
Eden 5 28
Dawid Krajewski
8.22
Szczebel
08:3409:46
Eden 5 26
Marcin Pawlica
42.86
głubczycki
13:2714:45
Dudek Universal 31
Łukasz Kulis
4.19
Borsk
09:2209:52
Dudek Nemo XX 28
Urszula Chodorow
7.34
Monte Grappa
13:0813:28
Dudek Nemo XX 23
Urszula Chodorow
2.76
Costalunga
10:3310:39
Dudek Nemo XX 23
Urszula Chodorow
2.71
Costalunga
08:4508:56
Dudek Nemo XX 23
Jerzy Gajda
5.89
Wapno
09:4710:40
Delta M
Ralf
26.57
Bassano
07:1909:10
Delta 2 XL
Zbyszek Deka
16.39
Cerna Hora
11:2913:26
Delta 2 ML
Darecki-Starry
19.84
Cerna Hora
09:2911:52
Delta 2 ML
Marek Oniszko
18.03
Marmolada
12:1513:19
Delta 2 L
Marek Oniszko
21.24
Lokomotive
09:5011:27
Delta 2 L
Arkadiusz Ślusarczyk
17.30
Col Rodella
09:1211:03
Cure M
Arkadiusz Ślusarczyk
20.02
Marmolada
12:2513:13
Cure M
Witold Gilarski
54.65
Bassano
08:0512:20
Colt 28.5
Piotr Oryniak
13.04
Lijak
09:1110:51
Chili 3 M
Krzysztof Syrek
13.61
Ponnay
10:0314:03
Chili 3 M
Krzysztof Syrek
5.00
Montmin Coche-Cabane
08:2608:34
Chili 3 M
Zofia Radzicka
5.25
Skrzyczne
09:4810:13
Chili 2 Xs
Jakub Socha
7.03
Cerna Hora
09:1611:23
Chili 2 M
Jakub Rożek
5.95
Skrzyczne
10:5811:37
Chili 2 M
Andrzej Chorab
8.59
Borsk
08:1309:03
Cayenne 4 XL
Andrzej Chorab
27.15
Gdynia - Orłowo
13:5815:30
Cayenne 4 XL
Jarosław Warzecha
10.04
Skrzyczne
11:2912:56
Cayenne 4 M
Marcin Wilczak
47.30
Col Rodella
08:1511:35
Cayenne 4 M