Zofia Radzicka
5.25
Skrzyczne
09:4810:13
Chili 2 Xs
Zbyszek Deka
16.39
Cerna Hora
11:2913:26
Delta 2 ML
Zbigniew Ziarko
5.81
Skrzyczne
13:0013:42
Golden 4 26
Zbigniew Ziarko
4.29
Skrzyczne
09:5910:15
Golden 4 26
WojtasFX
3.22
Bassano
11:4511:57
Muse 30
WojtasFX
3.25
Bassano
13:0713:23
Muse 30
Witold Gilarski
54.65
Bassano
08:0512:20
Colt 28.5
Urszula Chodorow
2.76
Costalunga
10:3310:39
Dudek Nemo XX 23
Urszula Chodorow
7.34
Monte Grappa
13:0813:28
Dudek Nemo XX 23
Urszula Chodorow
2.71
Costalunga
08:4508:56
Dudek Nemo XX 23
Tomek Machałowski
31.48
Skrzyczne
07:4811:36
U sport 2 S
Tomasz Fortuna
11.96
Skrzyczne
07:5709:40
Mentor 4 M
Szymon Struś
24.93
Col Rodella
09:1311:15
Rush 3 M
Stanisław Sagan
51.02
Kobala
08:3712:19
Mentor 2 M
Seba
7.71
Javorovy
10:2511:51
Mentor 2 M
Robert Rajzer
21.65
Marmolada
12:0813:52
Iota 26
Robert Rajzer
33.02
Col Rodella
07:4311:13
Iota 26
Robert Dobrowolski
6.50
Borsk
09:1409:57
Rook 2 L
Robert Bryłka
8.14
Monte Grappa
13:0813:32
Mentor 3 S
Robert Bryłka
3.74
Costalunga
08:0508:39
Mentor 3 S
Robert Bryłka
2.65
Costalunga
10:3610:46
Mentor 3 S
Ralf
26.57
Bassano
07:1909:10
Delta 2 XL
Piotr Szymański
5.84
Javorovy
11:3012:51
Pioneer L
Piotr Oryniak
13.04
Lijak
09:1110:51
Chili 3 M
Piotr Nowakowski
45.69
Bassano
07:1710:09
U sport M
Piotr Mazurek
19.93
Kobala
10:0211:42
Mentor 2 M
Paweł Ziółkowski
2.67
Srebrna Góra
12:3613:17
Addict 2 L
Paweł Szczepanek
12.63
Szczebel
08:5810:13
X-Alps
Orłowski Adrian
2.67
Szybowisko Ustjanowa
10:0210:26
U Cross L
Natalia Jankowska
6.50
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
08:5209:15
Alpha 5 23
Murzyn Roman
4.08
Lubomir
10:2710:45
Mentor 2 M
Mirosław Łuczak
2.77
Borowa
10:3111:05
Factor 23
Michal Radzicki
10.65
Skrzyczne
09:5111:39
Tala ML
Mateusz Petrów
6.94
Cerna Hora
10:1711:09
Hook 3 27
Mateusz Kuzło
18.02
Szybowisko Ustjanowa
09:4211:28
Mariusz Nowostawski
6.37
Norma - Latina
08:0209:55
Rush 4 S
Mariusz Karaban
6.10
Borsk
09:3510:02
Kantega XC 2 M
Mariusz Karaban
5.23
Borsk
11:3011:53
Kantega XC 2 M
Marek Oniszko
21.24
Lokomotive
09:5011:27
Delta 2 L
Marek Oniszko
18.03
Marmolada
12:1513:19
Delta 2 L
Marek Ogrodowy(czeci)
5.87
Skrzyczne
11:1611:54
Ajos 2 M
Marek Ogrodowy(czeci)
4.55
Skrzyczne
09:1809:40
Ajos 2 M
Marek Furman
4.54
Javorovy
11:3713:05
Ellus 2 M
Marek Furman
3.47
Javorovy
10:0810:17
Ellus 2 M
Marek Cichoń
14.56
Skrzyczne
07:4911:35
Rush 3 L
Marcin Wilczak
47.30
Col Rodella
08:1511:35
Cayenne 4 M
Marcin Wilczak
21.88
Marmolada
12:1613:32
Cayenne 4 M
Marcin Pawłowski
6.27
Żelisławiec
12:0312:39
Rook M
Marcin Pawlica
42.86
głubczycki
13:2714:45
Dudek Universal 31
Marcin Kawula
6.83
Skrzyczne
08:2509:17
Eden 5 28