Robert Bryłka
8.14
Monte Grappa
13:0813:32
Mentor 3 S
Batłomiej Skaźnik
8.10
Skrzyczne
09:5111:32
Astral 6 26
ko-mar 58
7.80
Skrzyczne
09:5810:45
Rush 3 S
Janusz Koźbiał
7.77
Szczebel
10:1811:07
Rush 4 MS
Seba
7.71
Javorovy
10:2511:51
Mentor 2 M
Urszula Chodorow
7.34
Monte Grappa
13:0813:28
Dudek Nemo XX 23
Jarosław Osmólski
7.04
Skrzyczne
08:2909:50
Vega 2 S
Jakub Socha
7.03
Cerna Hora
09:1611:23
Chili 2 M
Mateusz Petrów
6.94
Cerna Hora
10:1711:09
Hook 3 27
Marcin Kawula
6.83
Skrzyczne
08:2509:17
Eden 5 28
Bogdan Kozłowski
6.61
żagański
10:3911:01
Golden 3 30
Robert Dobrowolski
6.50
Borsk
09:1409:57
Rook 2 L
Natalia Jankowska
6.50
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
08:5209:15
Alpha 5 23
Baśka
6.47
Szczebel
12:0813:06
Nevada 22
Mariusz Nowostawski
6.37
Norma - Latina
08:0209:55
Rush 4 S
Marcin Pawłowski
6.27
Żelisławiec
12:0312:39
Rook M
Baśka
6.19
Szczebel
10:0110:32
Nevada 22
Grzegorz Mitko
6.19
Javorovy
10:1612:34
Trango Xc Sm
Mariusz Karaban
6.10
Borsk
09:3510:02
Kantega XC 2 M
Efendi Zielonepłuco
6.07
Cerna Hora
09:1910:00
Synergy 4 L
Jakub Rożek
5.95
Skrzyczne
10:5811:37
Chili 2 M
Jerzy Gajda
5.89
Wapno
09:4710:40
Delta M
Marek Ogrodowy(czeci)
5.87
Skrzyczne
11:1611:54
Ajos 2 M
Jeż Leszek
5.86
Michałków
10:0710:31
Optic 26
Piotr Szymański
5.84
Javorovy
11:3012:51
Pioneer L
Zbigniew Ziarko
5.81
Skrzyczne
13:0013:42
Golden 4 26
Janusz Zaorski
5.57
żagański
10:5811:22
Rook M
Maciej Wykręt
5.40
Skrzyczne
09:5310:23
Anakis 2 L
Dorota Mroziak
5.27
Montmin Coche-Cabane
08:2508:38
Pioneer S
Zofia Radzicka
5.25
Skrzyczne
09:4810:13
Chili 2 Xs
Mariusz Karaban
5.23
Borsk
11:3011:53
Kantega XC 2 M
Dominik Kapica
5.14
Skrzyczne
12:0112:25
Queen M
Jarosław Warzecha
5.12
Chopok
12:1312:54
Cayenne 4 M
Krzysztof Syrek
5.00
Montmin Coche-Cabane
08:2608:34
Chili 3 M
Krzysiek Ciach
4.93
Michałków
08:4109:43
Ellus 4 L
Marek Ogrodowy(czeci)
4.55
Skrzyczne
09:1809:40
Ajos 2 M
Jerzy Kuleszo
4.55
Borsk
10:1910:40
Arcus 5 26
Marek Furman
4.54
Javorovy
11:3713:05
Ellus 2 M
Andrzej Koziej
4.36
Javorovy
11:0813:03
Golden 3 30
Zbigniew Ziarko
4.29
Skrzyczne
09:5910:15
Golden 4 26
Łukasz Kulis
4.19
Borsk
09:2209:52
Dudek Nemo XX 28
Murzyn Roman
4.08
Lubomir
10:2710:45
Mentor 2 M
Jerzy Kuleszo
3.96
Borsk
09:0809:18
Arcus 5 26
Janusz Sobczak
3.79
Javorovy
11:2912:54
Rush 2 M
Robert Bryłka
3.74
Costalunga
08:0508:39
Mentor 3 S
Jerzy Kuleszo
3.73
Borsk
12:0912:16
Arcus 5 26
Joanna Reinert
3.70
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:2609:50
Buzz z4 XS
Janusz Zaorski
3.47
żagański
09:5510:02
Rook M
Marek Furman
3.47
Javorovy
10:0810:17
Ellus 2 M
WojtasFX
3.25
Bassano
13:0713:23
Muse 30