Maciek Zalewski
3.08
Mieroszów
10:3311:16
Chili 2 S
Maciej Wojtkowiak
1.82
Lendak
07:2107:37
Iota 28
Maciej Pigulski
14.95
Mieroszów
09:4812:24
Tequila 4 S
Maciej Gąsiorek
12.58
Żar
08:5009:53
Trango Xc M
Łukasz Serafin
10.41
Mieroszów
10:3011:45
Summit XC3 S
Łukasz Serafin
13.87
Mieroszów
08:4810:16
Summit XC3 S
Krzysztof Martyna
17.61
Mieroszów
10:5912:18
Lotus L
Krzysztof Kajda
5.86
Żar
09:2210:20
Rise S
Krzysiek Róg
12.98
Działy
10:0611:17
Sigma 8 25
Krzysiek Ciach
4.53
Mieroszów
08:4810:54
Ellus 4 L
Kamil Stępień
23.09
Bassano
08:5111:26
Mentor 4 M
Józek Ostrowski
11.20
Baldellou
11:1813:18
Eden 5 30
Joanna Kocot
6.47
Żar
10:2310:58
Optic 22
Jaroslaw Zygmunt Wieczorek
73.03
Iquique
12:3916:22
Trango 3 Sm
Janusz Koźbiał
1.38
Podobin
11:3011:34
Rush 4 MS
Jakub Socha
2.83
Stranik
10:0510:19
Chili 2 M
Jakub Rybka
3.75
Bassano
11:2011:53
Mentor 2 M
Jakub Rybka
5.52
Bassano
08:2609:14
Mentor 2 M
Jacek Tatar
2.72
Prasiva
09:2509:41
Nova Ion 3 XS
Jacek Rojkowski
5.05
Żar
10:4111:30
Blacklight S
Jacek Hajduk
19.45
Bassano
08:0610:27
Mentor 2 M
Grzegorz Wawrzkiewicz
9.98
Działy
10:1611:08
Mantra 3 L
Grzegorz Wawrzkiewicz
6.26
Działy
07:2808:32
Mantra 3 L
Grzegorz Wawrzkiewicz
3.46
Działy
11:2711:54
Mantra 3 L
Grzegorz Sączawa
5.10
Działy
07:3508:29
Mentor 2 M
Grzegorz Nowak
11.61
Babadag (Oludeniz)
07:1307:56
Mentor 2 M
Grzegorz Nowak
7.66
Babadag (Oludeniz)
12:3813:05
Mentor 2 M
Grzegorz Nowak
9.00
Babadag (Oludeniz)
09:2509:59
Mentor 2 M
Filip Porzucek
20.20
Mieroszów
11:0112:19
Rush 4 ML
Efendi Zielonepłuco
12.40
Mieroszów
08:5211:38
Synergy 4 L
Dominik Kapica
6.91
Żar
10:2111:01
Rook 2 ML
Darecki-Starry
22.90
Mieroszów
09:1612:07
Delta 2 ML
czazal
81.46
pucki
09:3212:08
Synthesis 29
Ciup3k
1.39
Podobin
11:2911:33
Sigma 8 27
Bogdan Kozłowski
9.28
Mieroszów
08:5410:05
Golden 3 30
Batłomiej Skaźnik
2.57
Żar
08:0408:28
Astral 6 26
Batłomiej Skaźnik
8.85
Żar
09:2212:27
Astral 6 26
Baśka
6.03
Stranik
11:2012:06
Nevada 22
Baczek
37.43
Hala Bieguńska
09:0410:44
Alpina L
Arkadiusz Ślusarczyk
13.42
Stranik
11:1113:01
Cure M
Anna Piskozub
19.05
Bassano
08:0410:19
Ikuma 21
Andrzej Szumowski
3.07
białostocki
11:1811:24
Elan 28
Andrzej Piwowar
6.05
Kamenicky hrad
09:4311:35
Delta 2 ML
Adam Miszczak
2.29
Gołogłowy
11:1412:16
Rook S