Jaroslaw Zygmunt Wieczorek
41.97
Iquique
12:3615:35
Trango 3 Sm
Mariusz Strzelczyk
25.34
Algodonales
10:4512:03
Delta 2 ML
Marcin Mazurek
17.98
El Bosque
10:5012:45
Tequila L
Grzegorz Nowak
14.22
Babadag (Oludeniz)
07:1107:44
Mentor 2 M
MK
13.26
Węgrzce Wielkie
10:4011:17
Nucleon 31
Piotr Warzecha
11.82
Piloni
11:0312:55
Krzysiek Róg
11.17
Działy
07:4009:06
Sigma 8 25
Urszula Rzepecka
9.91
białostocki
09:2209:51
Mistral 7 XS
Efendi Zielonepłuco
8.57
Czermna
09:5011:23
Synergy 4 L
Ryszard Tajl
8.00
Starogród
10:4111:10
VOLT SM
Tomek Kidawa
7.91
Piloni
11:1812:32
Mistral 7 M
leszek krzysztofiak
7.76
Lendak
09:3310:53
Delta 2 ML
Rafał Harchala
7.67
Czermna
09:3310:31
BGD BASE L
Jacek Hajduk
7.33
Piloni
11:2512:30
Mentor 2 M
Grzegorz Sączawa
7.25
Działy
08:0009:01
Mentor 2 M
Mariusz Grzelak
7.08
Dąbie
11:0512:04
Zephyr S
Anna Piskozub
7.03
Piloni
11:1512:04
Ikuma 21
Darecki-Starry
6.60
Czermna
09:2911:27
Delta 2 ML
Grzegorz Nowak
6.24
Babadag (Oludeniz)
12:4313:00
Mentor 2 M
Sławek Wajdzik
5.92
Piloni
11:1011:58
Dudek Nemo XX 31
Adam Miszczak
5.83
Czermna
09:5911:26
Rook S
Maciek Zalewski
5.53
Czermna
10:1511:11
Chili 2 S
Baśka
5.41
Babia Góra
08:5809:10
Nevada 22
Rafał Samsonowicz
5.20
Babia Góra
08:5909:09
Mentor 4 S
Krzysiek Telus
5.12
Burnley
08:4609:28
Iota 26
Konrad Stefański
4.88
Babia Góra
08:5209:10
SKYMAN HEARTBEAT 25
Artur Leskiewicz
4.48
Devil's Dyke
09:1110:25
Iota 26
Krzycha
4.39
Starogród
09:0409:41
Lotus XL
Tomasz Mielniczyn
4.35
Rog (Chełmsko Śląskie)
09:4711:15
Buzz z4 XL
Mietek Grochmal
3.96
Mszana S
07:2808:21
Mentor 2 L
Wacław Warda
3.85
Działy
09:1810:29
Cayenne 4 M
Andrzej Szumowski
3.58
białostocki
10:1510:26
Plus 28
Michał Romanow
3.50
Działy
08:4009:06
Eden 5 26
Piotr Cwudziński
3.46
Starogród
10:5211:11
Aspen 3 28
Andrzej Szumowski
3.42
białostocki
11:3711:47
Plus 28
Michał Janowski
3.06
Działy
11:5112:08
Orca 41
Mietek Grochmal
2.99
Mszana S
11:0411:35
Mentor 2 L
Piotr Czopor
2.92
Bezmiechowa
12:5913:26
Chili 3 XS
Andrzej Szumowski
2.87
białostocki
08:5809:06
Plus 28
Piotr Cwudziński
2.76
Starogród
10:1810:32
Aspen 3 28
Marcin Mazurek
2.69
El Bosque
08:5409:18
Tequila L
Paweł Ziółkowski
2.66
Rog (Chełmsko Śląskie)
09:4210:21
Addict 2 L
Marcin Perczak
2.63
Devil's Dyke
12:2413:40
Chili 3 S
Michal Radzicki
2.46
Żar
09:1109:26
Tala ML
Joanna Kocot
1.78
Żar
09:5810:09
Optic 22
Artur Leskiewicz
1.77
Devil's Dyke
13:4913:55
Iota 26
Artur Leskiewicz
1.67
Devil's Dyke
11:1511:28
Iota 26
Michał Romanow
1.43
Działy
07:3707:50
Eden 5 26
Jan Struś
1.33
Podobin
07:4107:44
Kali 27
Dorota Mroziak
0.69
Devil's Dyke
15:0415:06
Pioneer S