Andrzej Lata
6.81
Srebrna Góra
09:2610:48
Vega 4 M
Tomasz Mielniczyn
6.66
Srebrna Góra
09:1611:21
Buzz z4 XL
Bogdan Kozłowski
6.19
Srebrna Góra
09:5811:10
Golden 3 30
Piotr Warzecha
6.11
Bassano
08:4408:58
Omega 8 25
RomekS
6.09
Srebrna Góra
10:3012:53
Optic 28
Marek Furman
6.05
Arachova
09:5510:21
Ellus 2 M
Jerzy Krajewski
6.01
Srebrna Góra
07:5810:37
Chili 3 M
Piotr Świderski
5.96
Chełm (Grybów)
08:5811:57
Rook 2 MS
Mateusz Petrów
5.89
Srebrna Góra
10:1512:01
Hook 3 27
Kasia Wołek
5.81
Śnieżnica
08:3708:59
Kantega XC 2 S
Szrama
5.51
Piła
10:0110:18
Astral 7 28
Waldemar Laskowski
5.36
Chełm (Grybów)
11:4713:40
Hook 4 25
Jakub Socha
5.33
Srebrna Góra
09:1711:01
Chili 2 M
Mariusz Karaban
5.22
Borsk
11:1611:29
Kantega XC 2 M
Paweł Ziółkowski
5.01
Srebrna Góra
08:5610:51
Buzz Z L
Tomasz Zieliński
4.96
Srebrna Góra
08:5810:29
Plus 30
MK
4.34
Węgrzce Wielkie
11:0311:25
Nucleon 31
Mirosław Łuczak
4.28
Srebrna Góra
09:5610:16
Factor 23
Adam Miszczak
4.21
Srebrna Góra
09:5911:06
Rook S
Mariusz Karaban
4.14
Borsk
09:1109:21
Kantega XC 2 M
Krzysztof Drzycimski
4.11
Borsk
08:2508:35
Poison 3 Xl
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda
4.04
Borsk
07:4307:54
Mentor S
Marcin Wrona
3.68
Skrzyczne
08:2308:50
Factor 2 S
Krzysztof Muzzy Wejdman
3.60
Śnieżnica
08:4309:09
Ellus 5 XL
Andrzej Binkowski
3.31
Świebodzice
09:1509:48
Łukasz Pazgan
3.12
Chełm (Grybów)
09:2410:34
Rush 3 Xl
Michał Częścik
2.85
Srebrna Góra
08:5209:31
Alpha 5 31
MK
2.80
Węgrzce Wielkie
14:1714:30
Nucleon 31
Łukasz Grabiec
2.47
Śnieżnica
09:5710:04
Mentor 3 S
Grzegorz Nowak
2.46
Arachova
10:1310:19
Mentor 2 M
Mateusz Gawenda
2.18
Leszno - Strzyżewice
10:4410:58
Tequila 4 M
Krzysztof Pedrycz
1.95
Krajno-Zagórze
06:5407:24
Trango Xc M
Daniel Kasperski
1.82
Leszno - Strzyżewice
10:0210:15
Tequila 4 M
Zenon Karolewicz
1.66
Meidelstetten
12:3212:38
Trango Xc Sm
Zenon Karolewicz
1.60
Meidelstetten
11:2711:33
Trango Xc Sm
Mateusz Gawenda
1.43
Leszno - Strzyżewice
11:1611:22
Tequila 4 M
Zenon Karolewicz
1.35
Meidelstetten
11:5311:56
Trango Xc Sm
Zdzisław Staniak
0.64
Wapiennik (Kopa)
10:2410:27
Mentor 2 M
Tomasz Halka
0.59
Wapiennik (Kopa)
11:2511:27
Mistral 7 XS
Daro
0.49
Plouha
08:4608:48
Optic 26
Tomasz Halka
0.44
Wapiennik (Kopa)
12:2612:27
Mistral 7 XS