Zenon Karolewicz
1.35
Meidelstetten
11:5311:56
Trango Xc Sm
Zenon Karolewicz
1.60
Meidelstetten
11:2711:33
Trango Xc Sm
Zenon Karolewicz
1.66
Meidelstetten
12:3212:38
Trango Xc Sm
Zdzisław Staniak
0.64
Wapiennik (Kopa)
10:2410:27
Mentor 2 M
Zbyszek Deka
28.70
Srebrna Góra
09:5611:07
Delta 2 ML
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda
4.04
Borsk
07:4307:54
Mentor S
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda
14.41
Borsk
10:1411:54
Mentor S
Waldemar Laskowski
5.36
Chełm (Grybów)
11:4713:40
Hook 4 25
Tomek Krupski
29.77
Srebrna Góra
07:0809:58
Tala L
Tomasz Zieliński
4.96
Srebrna Góra
08:5810:29
Plus 30
Tomasz Trębiński
73.16
Srebrna Góra
09:3613:17
CHILI 4 XS
Tomasz Szczepański
12.77
Borsk
10:0710:49
Sigma 8 29
tomasz skrabek
15.06
Srebrna Góra
08:3510:10
Artica S
Tomasz Mielniczyn
6.66
Srebrna Góra
09:1611:21
Buzz z4 XL
Tomasz Halka
0.44
Wapiennik (Kopa)
12:2612:27
Mistral 7 XS
Tomasz Halka
0.59
Wapiennik (Kopa)
11:2511:27
Mistral 7 XS
Szrama
5.51
Piła
10:0110:18
Astral 7 28
Szrama
7.54
Piła
08:2409:15
Astral 7 28
Sławek Gut
10.96
Srebrna Góra
09:5011:23
Artik L
Sebastian Zowada
38.93
Srebrna Góra
10:0111:29
Delta 2 L
Ryszard Zdęba
9.21
Srebrna Góra
09:4011:17
Mistral 7 L
RomekS
6.09
Srebrna Góra
10:3012:53
Optic 28
Przemysław Potocki
9.72
Borsk
07:2908:29
Rook L
Piotr Warzecha
6.11
Bassano
08:4408:58
Omega 8 25
Piotr Świderski
5.96
Chełm (Grybów)
08:5811:57
Rook 2 MS
Pawlos
115.32
Srebrna Góra
08:5313:01
Rush 4 MS
Paweł Ziółkowski
19.89
Srebrna Góra
08:1109:39
Mentor 4 S
Paweł Ziółkowski
5.01
Srebrna Góra
08:5610:51
Buzz Z L
Paweł Ziółkowski
19.31
Wolowa Góra
08:0509:22
Mentor 4 S
Paweł Wysocki (szybki)
46.53
Srebrna Góra
07:2911:00
Sigma 8 27
Monika Makowska
13.58
Borsk
09:5311:57
Delta 2 XS
MK
18.56
Węgrzce Wielkie
12:4213:46
Nucleon 31
MK
2.80
Węgrzce Wielkie
14:1714:30
Nucleon 31
MK
4.34
Węgrzce Wielkie
11:0311:25
Nucleon 31
Mirosław Łuczak
4.28
Srebrna Góra
09:5610:16
Factor 23
Michał Zawadzki
15.68
Srebrna Góra
08:1011:17
Chili S
Michał Skalniak
6.98
Śnieżnica
09:4910:24
Mistral 6 26
Michał Częścik
2.85
Srebrna Góra
08:5209:31
Alpha 5 31
Michał Cieślik
6.97
Srebrna Góra
10:0411:13
Synergy 5 L
Mateusz Petrów
5.89
Srebrna Góra
10:1512:01
Hook 3 27
Mateusz Gawenda
2.18
Leszno - Strzyżewice
10:4410:58
Tequila 4 M
Mateusz Gawenda
1.43
Leszno - Strzyżewice
11:1611:22
Tequila 4 M
Mariusz Karaban
8.11
Borsk
11:5512:34
Kantega XC 2 M
Mariusz Karaban
4.14
Borsk
09:1109:21
Kantega XC 2 M
Mariusz Karaban
5.22
Borsk
11:1611:29
Kantega XC 2 M
Marek Miłowski
20.00
Srebrna Góra
07:2811:19
Sigma 8 27
Marek Furman
6.05
Arachova
09:5510:21
Ellus 2 M
Marek Bader
8.60
lwówecki
10:0110:56
Rush 4 L
Marcin Wrona
3.68
Skrzyczne
08:2308:50
Factor 2 S
Marcin Wrona
21.77
Skrzyczne
09:5811:58
Factor 2 S