Pawlos
115.32
Srebrna Góra
08:5313:01
Rush 4 MS
Krzysztof Gaik
114.65
Srebrna Góra
08:4313:02
Chili 3 M
Marcin Gorayski
84.15
Srebrna Góra
09:3213:50
Coden 25.5
Marcin Białobłocki
83.33
Srebrna Góra
09:4113:39
Queen M
Tomasz Trębiński
73.16
Srebrna Góra
09:3613:17
CHILI 4 XS
Karol Prokorym
66.61
Borsk
07:5111:18
Cayenne 5 XS
Jacek Miłowski
65.25
Srebrna Góra
07:1211:16
Tala ML
KRZYSZTOF MAKOWSKI
62.72
Srebrna Góra
09:0111:55
Cayenne 5 XS
Artur Pietrek
57.57
Saint Hilaire du Touvet
09:2012:03
Colt 26
Paweł Wysocki (szybki)
46.53
Srebrna Góra
07:2911:00
Sigma 8 27
Grześ Chicago
42.18
Leszno - Strzyżewice
09:1211:27
Coden 25.5
Sebastian Zowada
38.93
Srebrna Góra
10:0111:29
Delta 2 L
Krzycha
31.16
Borsk
08:4410:22
Lotus XL
Tomek Krupski
29.77
Srebrna Góra
07:0809:58
Tala L
Zbyszek Deka
28.70
Srebrna Góra
09:5611:07
Delta 2 ML
Dawid Król
27.32
Srebrna Góra
07:0610:16
King M
Krzysztof Martyna
21.81
Leszno - Strzyżewice
09:5011:03
King M
Marcin Wrona
21.77
Skrzyczne
09:5811:58
Factor 2 S
Marek Miłowski
20.00
Srebrna Góra
07:2811:19
Sigma 8 27
Paweł Ziółkowski
19.89
Srebrna Góra
08:1109:39
Mentor 4 S
Paweł Ziółkowski
19.31
Wolowa Góra
08:0509:22
Mentor 4 S
MK
18.56
Węgrzce Wielkie
12:4213:46
Nucleon 31
Darecki-Starry
16.86
Srebrna Góra
08:0611:46
Delta 2 ML
Krzysztof Drzycimski
16.67
Borsk
10:5712:54
Poison 3 Xl
Adam Banaś
16.00
Borsk
08:3909:45
Artik 3 25
Michał Zawadzki
15.68
Srebrna Góra
08:1011:17
Chili S
tomasz skrabek
15.06
Srebrna Góra
08:3510:10
Artica S
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda
14.41
Borsk
10:1411:54
Mentor S
Grzegorz Świdziński
13.73
Skrzyczne
08:2409:06
Elan 24
Monika Makowska
13.58
Borsk
09:5311:57
Delta 2 XS
Tomasz Szczepański
12.77
Borsk
10:0710:49
Sigma 8 29
Andrzej Chorab
12.60
Borsk
10:4412:43
Cayenne 4 XL
Arkadiusz Zygmunt
12.08
Javorovy
10:5912:43
Mystic 3 M
Marcin Białobłocki
11.47
Srebrna Góra
06:5008:58
Queen M
Sławek Gut
10.96
Srebrna Góra
09:5011:23
Artik L
Baczek
10.85
Otivar
10:0711:22
Alpina L
Kuchta Jarosław
9.88
Srebrna Góra
07:2408:40
Evolution X 25
Przemysław Potocki
9.72
Borsk
07:2908:29
Rook L
Ryszard Zdęba
9.21
Srebrna Góra
09:4011:17
Mistral 7 L
Marek Bader
8.60
lwówecki
10:0110:56
Rush 4 L
Arkadiusz Garbacz
8.29
Monnetier-Mornex
10:3911:17
Elan 33
Mariusz Karaban
8.11
Borsk
11:5512:34
Kantega XC 2 M
Bob
7.72
Srebrna Góra
07:5510:17
Passion L
Krzysiek Ciach
7.56
Srebrna Góra
09:0210:29
Mentor 4 M
Szrama
7.54
Piła
08:2409:15
Astral 7 28
Andrzej Koziej
7.38
Javorovy
10:5511:53
Golden 3 30
Daria Nowicka
7.34
Borsk
08:2909:09
Delta S
Michał Skalniak
6.98
Śnieżnica
09:4910:24
Mistral 6 26
Michał Cieślik
6.97
Srebrna Góra
10:0411:13
Synergy 5 L
Grzegorz Mitko
6.86
Javorovy
11:1813:19
Trango Xc Sm