Piotr Bugaj
1.83
Żar
11:3111:36
Marcin Kalamat
5.34
Kozakov
07:5408:52
ZENO ML
Marcin Kalamat
59.01
Kozakov
09:5512:17
ZENO ML
Ryszard Tajl
3.54
Starogród
11:1111:26
VOLT SM
Witek Ladziński
32.70
Słubica
09:0811:34
Vega S
Rafał Pachulski
150.99
Kobala
08:1313:57
UP Trango XC 3 M
Jan Rentowski
22.02
Śnieżnica
09:1811:10
UP Trango XC 3 L
Borys Chojnacki
3.50
Gersfeld (Rhön)
10:3411:11
U Cross M
Paweł Ruszkiewicz
5.96
Rog (Chełmsko Śląskie)
10:1411:50
Tequila 4 XS
Mateusz Gawenda
4.31
Leszno - Strzyżewice
11:4812:16
Tequila 4 M
Mateusz Gawenda
36.30
Leszno - Strzyżewice
13:4515:16
Tequila 4 M
Jacek Miłowski
60.19
Speikboden
08:3011:52
Tala ML
Krzysiek Róg
27.76
Słubica
09:0610:25
Sigma 8 27
Wojciech Raś
17.86
Słubica
09:2810:44
Sigma 8 25
Szymon Struś
15.29
Śnieżnica
09:2610:25
Rush 3 M
Jarosław Hadaczek
80.89
Bassano
07:4913:54
Rush 3 M
Dominik Kapica
2.56
Żar
11:0611:11
Rook 2 ML
Marcin Białobłocki
92.63
Speikboden
08:0713:00
Queen M
Krzysztof Drzycimski
1.72
Starogród
09:3809:58
Poison 3 Xl
Krzysztof Drzycimski
4.78
Starogród
11:1711:43
Poison 3 Xl
PrzemekKamon
16.82
Norma - Latina
08:0709:35
Poison 3 M
Grzegorz Fedrizzi
4.50
Mała Czantoria
09:0609:24
Pasat 2 L
Joanna Kocot
2.56
Żar
10:5411:03
Optic 22
Robert Kluczyński
3.38
Starogród
09:5611:00
Obsession S
Grzegorz Piechuła
41.30
gliwicki
13:3915:11
Nucleon 34
Tomasz Halka
1.75
Żar
13:0213:07
Mistral 7 XS
Michał Skalniak
2.71
Ciecień
08:3708:51
Mistral 6 26
Kamil Stępień
109.97
Speikboden
07:4812:34
Mentor 4 M
Krzysiek Ciach
35.69
Speikboden
08:4112:11
Mentor 4 M
Krzysztof Krężel
80.83
Bassano
08:0513:25
Mentor 3 S
Michał Walkiewicz
29.36
Bassano
08:0213:17
Mentor 3 M
Grzegorz Sprawka
37.58
Fajsławice
07:3009:27
Mentor 3 M
Marcin Bortkiewicz
21.91
Brauneck Toelzerhutte
08:4610:58
Mentor 3 L
Grzegorz Nowak
3.93
Javorovy
11:0711:31
Mentor 2 M
Paweł Bielański
34.87
Bassano
07:3711:12
Mentor 2 M
Nawrocki Michał
66.11
Fajsławice
08:1710:44
Mentor 2 M
Maciej Perz
54.41
Słubica
09:0111:45
Mantra 6 MS
Janusz Fuzowski
105.68
Kobala
08:1613:56
Mantra 4 Ml
Kacper Kowalski
110.42
Kobala
08:1013:47
Mantra 4 L
Tomek Machałowski
141.90
Kobala
08:1313:49
King S
Dawid Król
53.08
Speikboden
08:1910:58
King M
Mariusz Karaban
22.75
Norma - Latina
09:0112:28
Kantega XC 2 M
Art Frankowski
12.09
Norma - Latina
11:1212:11
Iota 26
Daniel Żuk
3.00
Javorovy
10:3611:15
Infinity M
Marek Dmochowski
12.84
Fajsławice
08:3709:17
Hook 3 23
Andrzej Galica
24.82
Bassano
06:4110:43
Golden 4 28
Andrzej Koziej
5.69
Javorovy
11:0711:56
Golden 3 30
Andrzej Koziej
5.69
Javorovy
11:0711:56
Golden 3 30
Łukasz Janda
2.22
Javorovy
10:2810:37
Geronimo L
Michał Janowski
34.28
Perleberg
14:5916:08
Force M
Marcin Wrona
95.29
Meduno - Monte Valinis
08:0914:38
Factor 2 S
Marek Furman
3.78
Javorovy
11:0811:22
Ellus 2 M
Arkadiusz Garbacz
25.03
Monnetier-Mornex
10:4413:24
Elan 33
Grzegorz Szymiczek
88.62
Meduno - Monte Valinis
08:2813:57
Elan 26
Grzegorz Świdziński
82.88
Meduno - Monte Valinis
08:2313:58
Elan 24
Darek Klimas
3.17
Śnieżnica
11:1911:36
Eden 5 26
Piotr Kuźmicz
3.13
Javorovy
09:2709:34
Eden 4 28
Piotr Kuźmicz
3.06
Javorovy
11:1511:28
Eden 4 28
MirAs
29.10
Żywiec
11:1612:22
Dudek Universal 25.5
Ryszard Jakiel
5.44
Borowa
09:1310:12
Delta 2 ML
Darecki-Starry
2.51
Rudnik
10:1710:25
Delta 2 ML
Andrzej Piwowar
33.63
Słubica
09:2711:35
Delta 2 ML
Maciej Gonciarz
32.21
Słubica
09:3511:58
Delta 2 ML
Marek Oniszko
46.13
Stubaital - Kreuzjoch
08:5711:51
Delta 2 L
Michał Zawadzki
6.21
Borowa
11:2511:49
Cyber TE M
Artur Pietrek
43.66
Chamrousse
10:1212:29
Colt 26
Grzegorz Szafrański
154.77
Kobala
08:0814:01
Coden 25.5
Marcin Gorayski
16.94
Kozakov
08:3610:03
Coden 25.5
Magdalena Igielska
17.48
Norma - Latina
08:5610:25
CHILI 4 XS
Artur Śliwa
51.18
Bassano
07:1110:23
CHILI 4 S
Marek Murmyło
2.07
Żar
09:2709:35
Chili 2 M
Wacław Warda
31.36
Słubica
09:2011:25
Cayenne 4 M
GRZERO
15.16
Śnieżnica
09:2110:26
Cayenne 4 M
Paweł Ziółkowski
3.72
Rog (Chełmsko Śląskie)
10:0811:28
Buzz Z L
Tomasz Mielniczyn
4.25
Rog (Chełmsko Śląskie)
10:2711:48
Buzz z4 XL
Michał Kocot
7.93
Śnieżnica
08:1009:16
Boomerang X M
Sławomir Ratka
34.17
Bassano
07:0010:30
Blacklight L
Piotr Besser
101.57
Kobala
08:2213:29
Aspen 5 26
Grzegorz Fabijaniak
150.52
Kobala
08:3215:04
Aspen 5 26
Robert Wincencik
30.07
Starogród
09:5411:02
Aspen 4 26
Artur Szczerbiak
5.96
Javorovy
10:3311:43
Artik 4 29
Artur Szczerbiak
3.58
Javorovy
13:1513:31
Artik 4 29
Adrian Zygmański
2.11
Mała Czantoria
09:2409:32
Anakis L
Michał Częścik
3.11
Rog (Chełmsko Śląskie)
10:2311:26
Alpha 5 31
Art Frankowski
24.62
Norma - Latina
08:5410:04
Aeron 20
Adam Panek
3.13
Śnieżnica
10:0010:11
Addict 2 L