Wojciech Raś
17.86
Słubica
09:2810:44
Sigma 8 25
Witek Ladziński
32.70
Słubica
09:0811:34
Vega S
Wacław Warda
31.36
Słubica
09:2011:25
Cayenne 4 M
Tomek Machałowski
141.90
Kobala
08:1313:49
King S
Tomasz Mielniczyn
4.25
Rog (Chełmsko Śląskie)
10:2711:48
Buzz z4 XL
Tomasz Halka
1.75
Żar
13:0213:07
Mistral 7 XS
Szymon Struś
15.29
Śnieżnica
09:2610:25
Rush 3 M
Sławomir Ratka
34.17
Bassano
07:0010:30
Blacklight L
Ryszard Tajl
3.54
Starogród
11:1111:26
VOLT SM
Ryszard Jakiel
5.44
Borowa
09:1310:12
Delta 2 ML
Robert Wincencik
30.07
Starogród
09:5411:02
Aspen 4 26
Robert Kluczyński
3.38
Starogród
09:5611:00
Obsession S
Rafał Pachulski
150.99
Kobala
08:1313:57
UP Trango XC 3 M
PrzemekKamon
16.82
Norma - Latina
08:0709:35
Poison 3 M
Piotr Kuźmicz
3.06
Javorovy
11:1511:28
Eden 4 28
Piotr Kuźmicz
3.13
Javorovy
09:2709:34
Eden 4 28
Piotr Bugaj
1.83
Żar
11:3111:36
Piotr Besser
101.57
Kobala
08:2213:29
Aspen 5 26
Paweł Ziółkowski
3.72
Rog (Chełmsko Śląskie)
10:0811:28
Buzz Z L
Paweł Ruszkiewicz
5.96
Rog (Chełmsko Śląskie)
10:1411:50
Tequila 4 XS
Paweł Bielański
34.87
Bassano
07:3711:12
Mentor 2 M
Nawrocki Michał
66.11
Fajsławice
08:1710:44
Mentor 2 M
MirAs
29.10
Żywiec
11:1612:22
Dudek Universal 25.5
Michał Zawadzki
6.21
Borowa
11:2511:49
Cyber TE M
Michał Walkiewicz
29.36
Bassano
08:0213:17
Mentor 3 M
Michał Skalniak
2.71
Ciecień
08:3708:51
Mistral 6 26
Michał Kocot
7.93
Śnieżnica
08:1009:16
Boomerang X M
Michał Janowski
34.28
Perleberg
14:5916:08
Force M
Michał Częścik
3.11
Rog (Chełmsko Śląskie)
10:2311:26
Alpha 5 31
Mateusz Gawenda
4.31
Leszno - Strzyżewice
11:4812:16
Tequila 4 M
Mateusz Gawenda
36.30
Leszno - Strzyżewice
13:4515:16
Tequila 4 M
Mariusz Karaban
22.75
Norma - Latina
09:0112:28
Kantega XC 2 M
Marek Oniszko
46.13
Stubaital - Kreuzjoch
08:5711:51
Delta 2 L
Marek Murmyło
2.07
Żar
09:2709:35
Chili 2 M
Marek Furman
3.78
Javorovy
11:0811:22
Ellus 2 M
Marek Dmochowski
12.84
Fajsławice
08:3709:17
Hook 3 23
Marcin Wrona
95.29
Meduno - Monte Valinis
08:0914:38
Factor 2 S
Marcin Kalamat
59.01
Kozakov
09:5512:17
ZENO ML
Marcin Kalamat
5.34
Kozakov
07:5408:52
ZENO ML
Marcin Gorayski
16.94
Kozakov
08:3610:03
Coden 25.5
Marcin Bortkiewicz
21.91
Brauneck Toelzerhutte
08:4610:58
Mentor 3 L
Marcin Białobłocki
92.63
Speikboden
08:0713:00
Queen M
Magdalena Igielska
17.48
Norma - Latina
08:5610:25
CHILI 4 XS
Maciej Perz
54.41
Słubica
09:0111:45
Mantra 6 MS
Maciej Gonciarz
32.21
Słubica
09:3511:58
Delta 2 ML
Łukasz Janda
2.22
Javorovy
10:2810:37
Geronimo L
Krzysztof Krężel
80.83
Bassano
08:0513:25
Mentor 3 S
Krzysztof Drzycimski
4.78
Starogród
11:1711:43
Poison 3 Xl
Krzysztof Drzycimski
1.72
Starogród
09:3809:58
Poison 3 Xl
Krzysiek Róg
27.76
Słubica
09:0610:25
Sigma 8 27