Jerzy Kuleszo
26.23
Borsk
06:3007:30
Arcus 5 26
Szych Tomasz
25.05
Øvre Eiker - Knivfjell
08:3709:32
Magnum 2 41
Jakub Socha
24.83
Srebrna Góra
09:3811:22
Chili 2 M
Piotr Wiśniewski
24.72
Borsk
11:0012:02
Epsilon 6 28
Igor Popik
24.13
Panevėžio rajono savivaldybė
07:5608:58
Summit XC3 M
Darecki-Starry
22.51
Srebrna Góra
10:0511:18
Delta 2 ML
Marek Furman
22.34
Bassano
07:5610:04
Ellus 2 M
Ryszard Tajl
22.02
Bassano
10:1512:16
VOLT SM
Tomasz Mariański
21.98
białostocki
08:4410:07
Optic 26
Mikołaj Stańczak
21.41
Konopki
10:4511:58
Cayenne 4 M
Maciej Bąk
20.62
Leszno - Strzyżewice
10:1911:10
Chili 3 S
Mateusz Gawenda
20.47
Leszno - Strzyżewice
10:0311:02
Tequila 4 M
Marcin Chorzępa
19.91
Kobala
10:3912:44
Sport 3 L
Łukasz Czyżewski
19.52
Javorovy
08:0411:10
Cayenne 4 XL
Marek Miłowski
18.89
Srebrna Góra
09:2912:21
Sigma 8 27
Mariusz Grzelak
18.85
Kobala
08:5111:00
Zephyr S
Jerzy Krajewski
18.75
Srebrna Góra
09:2810:18
Chili 3 M
Marcin Bortkiewicz
18.65
Michałków
09:1309:53
Mentor 3 L
Marcin Białobłocki
18.52
Srebrna Góra
11:3114:12
Queen M
Michal Glinski
18.36
Bassano
12:2315:11
BGD BASE ML
Ryszard Ceglarek
18.34
Leszno - Strzyżewice
10:1310:46
Tequila 4 M
Zbyszek Deka
18.12
Srebrna Góra
11:5413:46
Delta 2 ML
SKIBA
17.75
Bassano
10:2511:41
Kantega XC 2 M
Jakub Zduńczyk
17.41
Monte Grappa
07:4211:15
Mentor 4 M
Paweł Biedka
17.26
Panevėžio rajono savivaldybė
10:4511:30
Paweł Czepiel
17.24
Szczebel
10:0010:56
Delta 2 ML
Marcin Kawula
17.01
Bassano
11:2112:41
BGD BASE ML
Paweł Wysocki (szybki)
16.53
Srebrna Góra
11:4916:12
Sigma 8 27
Marcin Duszyński
16.49
Michałków
09:1410:02
Artik 3 25
Mirek Olkowicz
15.05
Srebrna Góra
09:3911:49
Mentor 3 M
Jan Struś
14.31
Szczebel
09:5210:51
Mentor 3 M
Seba
13.85
Javorovy
10:2511:30
Edge Ml
Damian suski
13.47
Monte Grappa
13:1713:59
Mentor 3 M
Witek Ladziński
13.14
Šarišské Čierne
09:0210:47
Vega S
Krzysiek Róg
12.77
Šarišské Čierne
09:0510:03
Sigma 8 27
Dariusz Żabczyński
12.73
Javorovy
08:3710:55
CHILI 4 S
Kuba Jasek
12.57
Skrzyczne
10:1211:10
Scorpion 4 27
Jerzy Kuleszo
12.47
Borsk
12:4513:19
Arcus 5 26
Joanna Jasek
11.93
Skrzyczne
10:1111:04
Rush 3 S
Marcin Białobłocki
11.75
Srebrna Góra
09:2110:02
Queen M
Sebastian Kontowicz
11.66
Skrzyczne
09:1210:18
Queen M
Piotr Bugaj
11.64
Mt Avena
11:2512:16
Jarosław Chmielewski
11.33
Javorovy
09:0611:07
Delta 2 XS
Krzysztof Drzycimski
11.10
Borsk
09:0709:35
Poison 3 Xl
Arkadiusz Zygmunt
11.00
Javorovy
08:1410:15
Mystic 3 M
Tomek Kidawa
10.60
Mt Avena
08:5209:33
Mistral 7 M
Ryszard Zdęba
10.58
Srebrna Góra
11:1213:52
Mistral 7 L
Mirek Olkowicz
10.20
Srebrna Góra
13:3915:07
Mentor 3 M
Konrad Kowalewski
10.09
Mt Avena
08:0410:08
Hook 3 27
Michał Kocot
10.07
Śnieżnica
09:1510:07
Boomerang X M