Zofia Radzicka
29.63
Bassano
10:4113:39
BGD BASE S
Zenon Karolewicz
1.20
Burladingen
12:0012:03
Trango Xc Sm
Zenon Karolewicz
1.38
Burladingen
11:3011:33
Trango Xc Sm
Zdzisław Staniak
0.81
Wapiennik (Kopa)
10:4410:47
Mentor 2 M
Zbyszek Jagodziński
78.33
Kobala
09:2013:41
Cayenne 4 M
Zbyszek Deka
9.55
Srebrna Góra
09:3309:55
Delta 2 ML
Zbyszek Deka
18.12
Srebrna Góra
11:5413:46
Delta 2 ML
WojtasFX
7.54
Mt Avena
08:5909:20
Muse 30
WłoOch
4.80
Skrzętla
08:2108:45
Sigma 8 27
WłoOch
3.79
Skrzętla
11:4612:22
Sigma 8 27
Witek Ladziński
13.14
Šarišské Čierne
09:0210:47
Vega S
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda
37.38
Borsk
10:2611:40
Mentor S
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda
1.18
Borsk
08:3708:40
Mentor S
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda
1.45
Borsk
08:5608:59
Mentor S
Walter Wojciechowski
87.07
Mt Avena
08:4713:41
Mistral 7 S
Tomek Zięba
66.56
Piła
09:5611:49
Vega 4 M
Tomek Machałowski
29.43
Konopki
09:0110:03
King S
Tomek Krupski
39.33
Srebrna Góra
09:1511:15
Tala L
Tomek Kowalczyk
91.90
Srebrna Góra
09:3512:19
Mantra 6 MS
Tomek Kidawa
10.60
Mt Avena
08:5209:33
Mistral 7 M
Tomasz Wesołowski
78.59
Borsk
07:5210:32
Artik 3 27
Tomasz Trębiński
1.87
Srebrna Góra
12:5713:21
Takoo 42
Tomasz Muszyński
5.38
Srebrna Góra
12:3614:49
Aspen 5 28
Tomasz Mielniczyn
5.38
Srebrna Góra
12:4915:09
Buzz z4 XL
Tomasz Mielniczyn
2.22
Srebrna Góra
10:2010:32
Buzz z4 XL
Tomasz Mariański
21.98
białostocki
08:4410:07
Optic 26
Szych Tomasz
25.05
Øvre Eiker - Knivfjell
08:3709:32
Magnum 2 41
Sławek Sobolewski
4.38
Borsk
08:1208:24
Chili 3 S
SKIBA
17.75
Bassano
10:2511:41
Kantega XC 2 M
Sebastian Kontowicz
11.66
Skrzyczne
09:1210:18
Queen M
Seba
13.85
Javorovy
10:2511:30
Edge Ml
Ryszard Zdęba
10.58
Srebrna Góra
11:1213:52
Mistral 7 L
Ryszard Tajl
22.02
Bassano
10:1512:16
VOLT SM
Ryszard Froń
2.14
Borsk
14:2914:38
Dudek Nemo XX 28
Ryszard Froń
3.54
Borsk
15:1015:25
Dudek Nemo XX 28
Ryszard Froń
3.08
Borsk
10:4210:48
Dudek Nemo XX 28
Ryszard Ceglarek
18.34
Leszno - Strzyżewice
10:1310:46
Tequila 4 M
Ryszard Ceglarek
2.40
Leszno - Strzyżewice
09:4409:55
Tequila 4 M
Rysiek Gomółka
9.46
Szczebel
09:5411:32
Rush 3 M
Robert Wincencik
28.21
Bassano
10:3712:34
Aspen 4 26
Rafał Samsonowicz
10.01
białostocki
08:2008:48
Mentor 4 S
Rafał Reinert
54.06
człuchowski
11:3913:07
Cayenne 4 M
Radosław Budniak
8.78
Kobala
10:5211:12
Mentor 3 S
Radek Brzózka
76.94
Mt Avena
07:4812:24
Elan 26
Piotr Wiśniewski
24.72
Borsk
11:0012:02
Epsilon 6 28
Piotr Świderski
76.62
Mt Avena
07:5912:25
Rook 2 MS
Piotr Nowakowski
45.09
Bassano
07:5010:55
U sport M
Piotr Kuźmicz
2.47
Javorovy
11:4611:55
Eden 4 30
Piotr Kuźmicz
3.52
Javorovy
09:2809:48
Eden 4 30
Piotr Klimek
35.47
Szczebel
09:3911:26
Marvel 27
Piotr Cielecki
64.10
Mt Avena
09:2512:55
Astral 7 28
Piotr Cielecki
64.03
Mt Avena
09:2512:55
Astral 7 28
Piotr Bugaj
11.64
Mt Avena
11:2512:16
Piotr Bugaj
8.13
Mt Avena
08:5209:26
Paweł Ziółkowski
5.19
Srebrna Góra
12:3513:29
Buzz Z L
Paweł Wysocki (szybki)
27.17
Srebrna Góra
08:1709:34
Sigma 8 27
Paweł Wysocki (szybki)
16.53
Srebrna Góra
11:4916:12
Sigma 8 27
Pawel Wrobel
6.28
Szczebel
10:2611:09
Pioneer M
Paweł Ruszkiewicz
4.27
Srebrna Góra
10:4013:10
Tequila 4 XS
Paweł Czepiel
17.24
Szczebel
10:0010:56
Delta 2 ML
Paweł Ciepiela
76.47
Mt Avena
07:5912:13
Iota 28
Paweł Biedka
17.26
Panevėžio rajono savivaldybė
10:4511:30
Mirosław Łuczak
5.78
Srebrna Góra
10:1711:44
Factor 23
Mirek Olkowicz
10.20
Srebrna Góra
13:3915:07
Mentor 3 M
Mirek Olkowicz
2.12
Srebrna Góra
08:2208:37
Mentor 3 M
Mirek Olkowicz
15.05
Srebrna Góra
09:3911:49
Mentor 3 M
Mikołaj Stańczak
21.41
Konopki
10:4511:58
Cayenne 4 M
Mietek Grochmal
8.53
Šarišské Čierne
09:3710:49
Mentor 2 L
Michal Radzicki
46.64
Bassano
08:5014:19
Tala ML
Michał Piotrowski
29.08
Bassano
12:5214:42
Delta 2 ML
Michał Piotrowski
28.51
Monte Grappa
07:4310:05
Delta 2 ML
Michał Kocot
10.07
Śnieżnica
09:1510:07
Boomerang X M
Michal Glinski
18.36
Bassano
12:2315:11
BGD BASE ML
Michal Glinski
7.47
Costalunga
09:1010:27
Bigolden 2 42
Michał
6.06
Skrzyczne
09:1509:50
Rook L
Mateusz Kuzło
5.64
Szukalowy Garb
12:4313:31
Mateusz Gawenda
20.47
Leszno - Strzyżewice
10:0311:02
Tequila 4 M
Mateusz Gawenda
2.99
Leszno - Strzyżewice
08:3008:43
Tequila 4 M
Mariusz Szczygieł
2.83
Skrzętla
11:5312:19
Golden 2 28
Mariusz Szczygieł
2.12
Skrzętla
10:2910:58
Golden 2 28
Mariusz Kozłowski
2.11
Bassano
14:2814:36
Nova Ion 3 S
Mariusz Karaban
9.06
Borsk
10:1910:55
Kantega XC 2 M
Mariusz Grzelak
18.85
Kobala
08:5111:00
Zephyr S
Marek Rypiński
3.97
Srebrna Góra
12:5013:55
Primax M
Marek Oniszko
48.42
Øvre Eiker - Knivfjell
10:4312:40
Delta 2 L
Marek Miłowski
18.89
Srebrna Góra
09:2912:21
Sigma 8 27
Marek Furman
4.19
Bassano
12:1212:25
Ellus 2 M
Marek Furman
22.34
Bassano
07:5610:04
Ellus 2 M
Marcin Pawłowski
36.02
Piła
09:0410:13
Rook M
Marcin Kawula
7.12
Costalunga
07:4909:11
BGD BASE ML
Marcin Kawula
17.01
Bassano
11:2112:41
BGD BASE ML
Marcin Kalamat
61.06
Srebrna Góra
09:1411:15
ZENO ML
Marcin Gorayski
79.36
Srebrna Góra
08:2011:33
Venus M
Marcin Duszyński
16.49
Michałków
09:1410:02
Artik 3 25
Marcin Chorzępa
19.91
Kobala
10:3912:44
Sport 3 L
Marcin Bortkiewicz
18.65
Michałków
09:1309:53
Mentor 3 L
Marcin Białobłocki
18.52
Srebrna Góra
11:3114:12
Queen M
Marcin Białobłocki
11.75
Srebrna Góra
09:2110:02
Queen M
Maciej Pigulski
5.79
Srebrna Góra
10:1414:23
CHILI 4 XS
Maciej Bucho
37.24
Aviano
08:0111:00
Mentor 3 M