Zbyszek Deka
30.79
Cerna Hora
08:0510:40
Delta 2 ML
Wojciech Mytych
9.10
Cerna Hora
09:5211:56
Hook L
Wojciech Kocot
49.09
Podobin
09:4911:29
Optic 26
Wojciech Głowacki
0.64
Jaworzynka
13:5113:53
Tequila 4 M
Wojciech Galica
1.13
Podobin
08:5809:01
Tequila 4 L
Włodzimierz Skalniak
4.47
Podobin
09:4410:22
Astral 7 26
Tomek Miś
0.06
Kysucký Lieskovec
11:2111:21
Peak 3 25
Tomek Miś
15.99
Stranik
10:0910:59
Peak 3 25
tomasz warchoł
20.49
Dolní Morava
09:2510:18
Aspen 2 20
tomasz skrabek
23.28
Cerna Hora
08:0910:01
Ultima 6 Xl
Tomasz Halka
2.12
Żar
08:2808:41
Mistral 7 XS
Tomasz Halka
4.21
Żar
10:1710:44
Mistral 7 XS
Szymon Kuhnert
17.74
Leszno - Strzyżewice
08:5510:01
Tequila 4 S
Szymon
2.78
Leszno - Strzyżewice
12:3612:43
Epsilon 7 26
Szymon
12.39
Leszno - Strzyżewice
09:5210:39
Epsilon 7 26
Szymon
3.23
Leszno - Strzyżewice
12:5613:32
Epsilon 7 26
Szymon
2.65
Leszno - Strzyżewice
12:1612:26
Epsilon 7 26
Szymon
2.27
Leszno - Strzyżewice
09:1109:32
Epsilon 7 26
Ryszard Pszenny
2.29
Bezmiechowa
15:1215:33
Rush 3 M
Ryszard Jakiel
18.87
Borowa
10:5012:03
Delta 2 ML
Rysiek Gomółka
1.44
Podobin
10:3910:46
Rush 3 M
Ralf
15.66
Żar
09:2811:04
Delta 2 XL
Przemysław Wrzosek
24.10
Żar
09:5810:57
Cayenne 4 M
Piotr Nowakowski
48.05
Żar
09:5411:40
U sport M
Piotr Goliasz
19.25
Żar
08:5611:18
Mentor 2 L
Paweł Rękowicz
1.65
Borowa
13:0213:17
Paweł Rękowicz
5.03
Borowa
11:0711:49
Paweł Rękowicz
1.73
Borowa
09:0809:20
Paweł Rękowicz
1.28
Borowa
10:4010:44
Pawel Faron
160.14
Stranik
07:4612:52
Queen M
Murzyn Roman
7.08
Ciecień
09:3910:08
Mentor 2 M
Michał Skalniak
53.89
Podobin
10:0011:52
Mistral 6 26
Michał Skalniak
2.85
Podobin
08:3908:56
Mistral 6 26
Michał Kocot
22.32
Podobin
07:4808:51
Boomerang X M
Mateusz Partyka
2.22
Križe
10:2110:28
Tequila 4 M
Mateusz Partyka
2.32
Križe
06:4606:55
Tequila 4 M
Mariusz Wiśniowski
159.85
Żar
07:2213:46
Enzo 2 S
Mariusz Maj
1.04
Podobin
08:5009:00
Artik 3 25
Mariusz Krupa
77.21
Podobin
07:4110:20
Enzo M
Mariusz Karaban
6.49
Gdynia - Orłowo
10:4511:30
Kantega XC 2 M
Marek Miłowski
71.94
Cerna Hora
07:5011:43
Sigma 8 27
Marek Furman
8.33
Stranik
08:3510:49
Ellus 2 M
Marek Cichoń
9.39
Costalunga
07:4809:01
Rush 3 L
Marcin Kalamat
74.08
Podobin
10:0012:17
ZENO ML
Marcin Gorayski
108.03
Cerna Hora
07:1213:23
Venus M
Marcin Białobłocki
73.66
Cerna Hora
07:5012:00
Queen M
Maciej Ziętara
31.25
Podobin
07:3108:40
Iota 26
Maciej Witaliński
8.61
Żar
10:0011:08
Icaro Wildcat L
Maciej Pigulski
73.98
Cerna Hora
08:0411:54
CHILI 4 XS
Maciej Gonciarz
88.15
Podobin
09:3813:05
Delta 2 ML