Paweł Rękowicz
5.03
Borowa
11:0711:49
Paweł Rękowicz
1.73
Borowa
09:0809:20
Paweł Rękowicz
1.65
Borowa
13:0213:17
Paweł Rękowicz
1.28
Borowa
10:4010:44
Marcin Kalamat
74.08
Podobin
10:0012:17
ZENO ML
Marcin Gorayski
108.03
Cerna Hora
07:1213:23
Venus M
Piotr Nowakowski
48.05
Żar
09:5411:40
U sport M
Jan Rentowski
61.35
Podobin
09:3411:55
UP Trango XC 3 L
tomasz skrabek
23.28
Cerna Hora
08:0910:01
Ultima 6 Xl
Krzysztof Siwek
58.29
Podobin
09:5011:51
U Cross M
Szymon Kuhnert
17.74
Leszno - Strzyżewice
08:5510:01
Tequila 4 S
Wojciech Głowacki
0.64
Jaworzynka
13:5113:53
Tequila 4 M
Mateusz Partyka
2.22
Križe
10:2110:28
Tequila 4 M
Mateusz Partyka
2.32
Križe
06:4606:55
Tequila 4 M
Wojciech Galica
1.13
Podobin
08:5809:01
Tequila 4 L
Ciup3k
2.15
Podobin
10:0310:16
Sigma 8 27
Marek Miłowski
71.94
Cerna Hora
07:5011:43
Sigma 8 27
Grzegorz Wierzba
87.52
Podobin
09:3813:02
Sigma 8 25
Grzegorz Olejnik
65.23
Cerna Hora
08:2111:21
Sigma 10 25
Filip Porzucek
54.09
Cerna Hora
07:5310:35
Rush 4 ML
Ryszard Pszenny
2.29
Bezmiechowa
15:1215:33
Rush 3 M
Rysiek Gomółka
1.44
Podobin
10:3910:46
Rush 3 M
Marek Cichoń
9.39
Costalunga
07:4809:01
Rush 3 L
Dariusz Culak
2.38
Bezmiechowa
15:0715:26
Rise L
Pawel Faron
160.14
Stranik
07:4612:52
Queen M
Marcin Białobłocki
73.66
Cerna Hora
07:5012:00
Queen M
Tomek Miś
15.99
Stranik
10:0910:59
Peak 3 25
Tomek Miś
0.06
Kysucký Lieskovec
11:2111:21
Peak 3 25
Górski Jacek
137.38
Żar
07:1812:40
Peak 25
Wojciech Kocot
49.09
Podobin
09:4911:29
Optic 26
Jeż Leszek
4.11
Michałków
12:1812:44
Optic 26
Jeż Leszek
3.36
Michałków
11:3811:49
Optic 26
Krzysztof Wróblewski
15.31
Borowa
09:3210:52
Nevada 2012 28
Damian Barański
2.92
Cerna Hora
10:0110:12
Nemo 2 M
Tomasz Halka
4.21
Żar
10:1710:44
Mistral 7 XS
Tomasz Halka
2.12
Żar
08:2808:41
Mistral 7 XS
Michał Skalniak
53.89
Podobin
10:0011:52
Mistral 6 26
Michał Skalniak
2.85
Podobin
08:3908:56
Mistral 6 26
Krzysiek Ciach
51.51
Cerna Hora
08:5612:24
Mentor 4 M
Jan Struś
1.23
Podobin
08:5508:58
Mentor 3 M
Murzyn Roman
7.08
Ciecień
09:3910:08
Mentor 2 M
Piotr Goliasz
19.25
Żar
08:5611:18
Mentor 2 L
Dominika Kasieczko
49.53
Podobin
10:3212:19
Mantra 6 MS
Krzysztof Martyna
61.30
Cerna Hora
08:1011:20
King M
Mariusz Karaban
6.49
Gdynia - Orłowo
10:4511:30
Kantega XC 2 M
Maciej Ziętara
31.25
Podobin
07:3108:40
Iota 26
Dariusz Chrobak
83.70
Podobin
06:3909:58
Icepeak 7 Pro 24
Maciej Witaliński
8.61
Żar
10:0011:08
Icaro Wildcat L
Wojciech Mytych
9.10
Cerna Hora
09:5211:56
Hook L
Dariusz Pałgan
0.24
będziński
03:5503:57
Garuda Xl