Grzegorz Jamróz
161.08
Ciecień
06:4613:26
Enzo S
Dominik Urbaniak
57.35
Mała Kopa
08:3411:37
Iota 23
Krzysztof Stanisławski
53.32
Żar
08:5110:50
Mentor 3 XS
Łukasz Piasecki
51.93
Słubica
09:3312:37
ZENO MS
Mateusz Siatka
51.43
Ciecień
07:0208:54
Delta 2 ML
Marcin Gorayski
49.73
Bílý Potok
09:4213:00
Venus M
Marcin Duszyński
48.55
Żar
08:4110:42
Artik 3 25
Zbyszek Deka
39.62
Mała Kopa
08:4012:06
Delta 2 ML
Krzysztof Ziółkowski
38.94
Skrzyczne
08:2609:57
Coden 25.5
Paweł Chrząszcz
31.86
Mongnod
07:3909:51
Mantra 4 Ml
Delfin
29.69
Mała Kopa
08:2811:22
Epsilon 7 23
Jarosław Warzecha
28.89
Skrzyczne
06:5608:38
Cayenne 4 M
Seba
28.30
Javorovy
10:5712:19
Edge Ml
Krzysztof Martyna
25.82
Mała Kopa
11:3613:39
King M
Jan Rentowski
24.77
Ciecień
07:0009:21
UP Trango XC 3 L
Witek Ladziński
21.98
Słubica
09:3512:16
Vega S
Jan Struś
19.38
Ciecień
07:0109:09
Mentor 3 M
Rafal Cypcar
17.85
Clopotiva
09:5711:07
Sigma 10 27
Mirek Olkowicz
17.41
Mała Kopa
08:4410:40
Mentor 3 M
Wojtek Majewski
17.40
Mała Kopa
11:3512:46
Atlas M
Andrzej Koziej
16.18
Javorovy
09:4311:26
Aspen 4 28
Mariusz Strzelczyk
14.94
Lijak
09:3910:33
Carrera M
Krzysztof Orłowski
14.68
Mała Kopa
08:2009:53
Cure L
Krzysztof Orłowski
14.68
Mała Kopa
08:2009:53
Cure L
Andrzej Brzozowski
14.42
Lijak
10:3811:30
Dudek Universal 28
Marek Furman
14.30
Javorovy
10:2713:31
Mentor 2 M
Magdalena Pawlak
13.06
Strmec na Predelu
06:0707:03
Ikuma 21
Grzegorz Fedrizzi
12.75
cieszyński
15:0515:42
Pasat 2 L
Marek Dmochowski
12.37
Strmec na Predelu
06:1107:13
Hook 3 23
Tomasz Fortuna
11.40
Żar
11:1111:55
Mentor 5 M
Joanna Reinert
11.03
Dębina
07:5708:58
Buzz z4 XS
Bartek Stuchlik
10.94
Mała Czantoria
10:2610:52
Delta M
Grzegorz Wierzba
10.24
Żar
11:2412:56
Sigma 8 25
Dariusz Mordarski
10.20
Bílý Potok
08:5109:38
BGD BASE L
Mirek Olkowicz
10.07
Mała Kopa
12:2212:55
Mentor 3 M
Jacek Ryłko
9.95
Strmec na Predelu
06:1506:43
Optic 28
Kacper Dąbrowski
9.02
Dębina
06:4007:22
Dudek Nemo XX 28
WojtasFX
8.98
Strmec na Predelu
06:0606:25
Muse 30
Piotr Jóźwiak
8.67
Strmec na Predelu
06:0906:28
Nevada 28
Janusz Koźbiał
8.60
Javorovy
11:4512:48
Rush 4 MS
Krzysiek Święcicki
8.54
Żar
11:5912:56
Falcon 2009 27
Piotr Oryniak
7.95
Strmec na Predelu
06:0806:40
Chili 3 M
Jarosław Warzecha
7.90
Javorovy
10:0411:00
Cayenne 4 M
Dariusz Żabczyński
7.56
Javorovy
10:0612:07
CHILI 4 S
piotr rychlicki
7.52
Żar
12:0513:13
Rook 2 ML
Sławomir Ratka
7.05
Javorovy
09:5311:23
Blacklight M
Bogusław Kruczek
7.03
Słubica
09:5711:18
Sigma 8 27
Maciej Januchta
6.60
Ciecień
13:5015:07
Artik 2 27
Waldemar Laskowski
6.50
Chełm (Grybów)
13:3515:54
Hook 4 25
Jacek Streich
6.42
Chełm (Grybów)
13:3415:22
Mentor 3 L