Łukasz Janda
3.21
Mała Czantoria
13:3713:53
Geronimo L
Kuba Sto
89.03
Skrzyczne
06:2911:12
Delta 2 ML
Kuba Miękuszewski
23.77
Skrzyczne
07:4909:05
Scorpion 4 27
Kuba Jasek
10.60
Skrzyczne
07:4808:43
Scorpion 4 27
Krzysztof Siwek
39.67
Śnieżnica
08:3310:12
Delta 2 L
Krzysztof Mazur
50.32
Śnieżnica
08:3711:13
Icepeak 7 Pro 23
Jola Bryzek
52.76
Kobala
09:2013:09
Mistral 7 XS
Joanna Jasek
20.52
Skrzyczne
07:4408:52
Rush 3 S
Jerzy Gajda
33.83
Chełm (Grybów)
06:5709:57
UP Trango XC 2 M
Janusz Pałka
68.47
Śnieżnica
07:4611:56
Alpina M
Janusz Koźbiał
4.86
Skrzyczne
10:1010:41
Rush 4 MS
Janusz Koźbiał
2.60
Skrzyczne
07:1607:23
Rush 4 MS
Jan Struś
52.18
Śnieżnica
07:4009:43
Mentor 3 M
Jan Rentowski
80.91
Śnieżnica
08:1411:45
UP Trango XC 3 L
Jakub Zduńczyk
21.59
Emberger Alm
09:5811:51
Mentor 4 M
Jacek Streich
9.79
Chełm (Grybów)
10:0311:52
Mentor 3 L
Jacek Ślusarczyk
36.87
Kobala
09:1311:36
Chili 3 M
Jacek Rojkowski
3.05
Żar
14:2014:31
Blacklight S
Jacek Miłowski
20.43
Czermna
07:3408:58
Omega 8 27
Jacek Antecki
2.07
Żar
08:3808:45
Golden 4 26
Jacek Antecki
3.16
Żar
12:2412:36
Golden 4 26
Ireneusz Mitko
6.96
Javorovy
10:4812:00
Effect 2 Xl
Ireneusz Mitko
5.23
Javorovy
07:5508:55
Effect 2 Xl
Grześ Chicago
75.26
Kozakov
07:4910:37
Coden 25.5
Grzegorz Wierzba
54.50
Śnieżnica
08:3210:49
Sigma 8 25
Grzegorz Świdziński
11.90
Skrzyczne
06:3107:46
Elan 24
Grzegorz Świdziński
66.86
Skrzyczne
06:3910:32
Elan 24
Grzegorz Mitko
6.65
Javorovy
10:5012:03
Trango Xc Sm
Grzegorz Mitko
5.08
Javorovy
07:5608:59
Trango Xc Sm
Grzegorz Fedrizzi
13.50
Mała Czantoria
07:4808:41
Pasat 2 L
Dawid Król
44.27
Kozakov
07:3909:12
King M
dawid kopiczko
3.41
Javorovy
08:0808:58
Chili 3 L
dawid kopiczko
3.71
Javorovy
12:3913:13
Chili 3 L
dawid kopiczko
4.54
Javorovy
10:5311:25
Chili 3 L
Damian Stec
2.30
Chełm (Grybów)
08:2009:27
Sigma 8 27
Damian Stec
3.68
Chełm (Grybów)
12:0212:24
Sigma 8 27
Dagmara Daniel
8.56
Vogel
09:5110:57
Tequila 4 XS
Bogusław Zdrowak
53.50
Skrzyczne
06:4409:18
Icepeak 6 24
Bieri
24.08
Śnieżnica
08:1709:42
Summit Xc 2 Sm
Bartłomiej Nogieć
4.10
Bassano
13:2413:43
Epsilon 6 26
Bartłomiej Nogieć
3.51
Bassano
08:2808:58
Epsilon 6 26
Bartłomiej Nogieć
2.91
Bassano
06:5307:07
Epsilon 6 26
Bartłomiej Nogieć
3.41
Bassano
11:4512:15
Epsilon 6 26
Artur Szczerbiak
44.76
Mała Czantoria
10:3113:34
Artik 4 29
Arkadiusz Marucha
34.71
Żar
10:0711:43
Chili 3 XS
Andrzej Piwowar
55.07
Chełm (Grybów)
10:1113:05
Delta 2 ML
Andrzej Koziej
17.70
Javorovy
08:1110:33
Aspen 4 28
Agata Kowalska
78.67
Żar
07:5611:34
Rook 2 S
Adrian Zygmański
3.09
Mała Czantoria
12:3212:43
Anakis L
Adrian Zygmański
2.59
Mała Czantoria
11:1211:19
Anakis L