Tomasz Halka
20.41
Żar
08:5710:52
Mistral 7 XS
Wojciech Galica
19.21
Nosal
08:4510:29
Tequila 4 L
Andrzej Koziej
17.70
Javorovy
08:1110:33
Aspen 4 28
Michał Janowski
16.57
Chełm (Grybów)
09:1910:02
Sigma 10 25
Monika Dudkiewicz
16.20
Fajsławice
09:0809:51
Paweł Ruszkiewicz
14.90
Jeżów Sudecki
08:1409:50
Tequila 4 XS
Grzegorz Fedrizzi
13.50
Mała Czantoria
07:4808:41
Pasat 2 L
Marek Furman
12.27
Javorovy
08:2312:27
Mentor 2 M
Grzegorz Świdziński
11.90
Skrzyczne
06:3107:46
Elan 24
Kuba Jasek
10.60
Skrzyczne
07:4808:43
Scorpion 4 27
Jacek Streich
9.79
Chełm (Grybów)
10:0311:52
Mentor 3 L
Paweł Wysocki (szybki)
9.58
Czermna
11:1512:47
Sigma 8 27
Tomasz Trębiński
8.72
Czermna
08:5510:45
CHILI 4 XS
Dagmara Daniel
8.56
Vogel
09:5110:57
Tequila 4 XS
Piotr Świderski
7.65
Chełm (Grybów)
13:1015:09
Rook 2 MS
Marek Miłowski
6.98
Czermna
07:2608:05
Sigma 8 27
Ireneusz Mitko
6.96
Javorovy
10:4812:00
Effect 2 Xl
Grzegorz Mitko
6.65
Javorovy
10:5012:03
Trango Xc Sm
Rafał Kwaśniewski
6.24
Żar
12:1513:05
BGD BASE ML
ztankoz
5.90
Vogel
09:0609:28
Tequila 2 S
ztankoz
5.89
Vogel
11:2311:47
Tequila 2 S
Adam Kubiczek
5.83
Mała Czantoria
13:1214:31
Sigma 7 26
ztankoz
5.75
Vogel
07:2007:38
Tequila 2 S
Zenon Karolewicz
5.53
Malcesine
08:5309:12
Trango Xc Sm
Mietek Grochmal
5.37
Chełm (Grybów)
10:3211:53
Mentor 2 L
Ireneusz Mitko
5.23
Javorovy
07:5508:55
Effect 2 Xl
Grzegorz Mitko
5.08
Javorovy
07:5608:59
Trango Xc Sm
Paweł Czepiel
5.01
Śnieżnica
10:4211:13
Delta 2 ML
Janusz Koźbiał
4.86
Skrzyczne
10:1010:41
Rush 4 MS
dawid kopiczko
4.54
Javorovy
10:5311:25
Chili 3 L
Michał Skalniak
4.52
Śnieżnica
08:0708:38
Mistral 6 26
Maciej Wojtkowiak
4.47
Śnieżnica
08:1608:30
Iota 26
Michał Skalniak
4.21
Śnieżnica
10:4911:13
Mistral 6 26
Bartłomiej Nogieć
4.10
Bassano
13:2413:43
Epsilon 6 26
Paweł Wysocki (szybki)
3.94
Czermna
09:4610:26
Sigma 8 27
Rafał Kwaśniewski
3.91
Żar
09:0709:43
BGD BASE ML
dawid kopiczko
3.71
Javorovy
12:3913:13
Chili 3 L
Damian Stec
3.68
Chełm (Grybów)
12:0212:24
Sigma 8 27
Bartłomiej Nogieć
3.51
Bassano
08:2808:58
Epsilon 6 26
dawid kopiczko
3.41
Javorovy
08:0808:58
Chili 3 L
Bartłomiej Nogieć
3.41
Bassano
11:4512:15
Epsilon 6 26
Łukasz Janda
3.21
Mała Czantoria
13:3713:53
Geronimo L
Jacek Antecki
3.16
Żar
12:2412:36
Golden 4 26
Adrian Zygmański
3.09
Mała Czantoria
12:3212:43
Anakis L
Jacek Rojkowski
3.05
Żar
14:2014:31
Blacklight S
Bartłomiej Nogieć
2.91
Bassano
06:5307:07
Epsilon 6 26
Adam Miszczak
2.85
Czermna
08:4009:08
Rook S
Janusz Koźbiał
2.60
Skrzyczne
07:1607:23
Rush 4 MS
Adrian Zygmański
2.59
Mała Czantoria
11:1211:19
Anakis L
Damian Stec
2.30
Chełm (Grybów)
08:2009:27
Sigma 8 27