Monika Dudkiewicz
16.20
Fajsławice
09:0809:51
Pawel Faron
143.69
Skrzyczne
06:3812:55
ZENO ML
Marcin Gorayski
54.12
Kozakov
07:0309:12
Venus M
Witek Ladziński
66.46
Chełm (Grybów)
07:5311:08
Vega 5 S
Piotr Nowakowski
31.88
Żar
08:0009:31
U sport M
Jan Rentowski
80.91
Śnieżnica
08:1411:45
UP Trango XC 3 L
Jerzy Gajda
33.83
Chełm (Grybów)
06:5709:57
UP Trango XC 2 M
Sławek Gorczyca
62.06
Chełm (Grybów)
07:0510:31
Triton 20
Zenon Karolewicz
5.53
Malcesine
08:5309:12
Trango Xc Sm
Grzegorz Mitko
5.08
Javorovy
07:5608:59
Trango Xc Sm
Grzegorz Mitko
6.65
Javorovy
10:5012:03
Trango Xc Sm
Dagmara Daniel
8.56
Vogel
09:5110:57
Tequila 4 XS
Paweł Ruszkiewicz
14.90
Jeżów Sudecki
08:1409:50
Tequila 4 XS
Wojciech Galica
19.21
Nosal
08:4510:29
Tequila 4 L
ztankoz
5.75
Vogel
07:2007:38
Tequila 2 S
ztankoz
5.90
Vogel
09:0609:28
Tequila 2 S
ztankoz
5.89
Vogel
11:2311:47
Tequila 2 S
Bieri
24.08
Śnieżnica
08:1709:42
Summit Xc 2 Sm
Paweł Wysocki (szybki)
3.94
Czermna
09:4610:26
Sigma 8 27
Marek Miłowski
64.50
Czermna
08:5512:00
Sigma 8 27
Damian Stec
3.68
Chełm (Grybów)
12:0212:24
Sigma 8 27
Paweł Wysocki (szybki)
9.58
Czermna
11:1512:47
Sigma 8 27
Marek Miłowski
6.98
Czermna
07:2608:05
Sigma 8 27
Damian Stec
2.30
Chełm (Grybów)
08:2009:27
Sigma 8 27
Grzegorz Wierzba
54.50
Śnieżnica
08:3210:49
Sigma 8 25
Adam Kubiczek
5.83
Mała Czantoria
13:1214:31
Sigma 7 26
Michał Janowski
16.57
Chełm (Grybów)
09:1910:02
Sigma 10 25
Kuba Jasek
10.60
Skrzyczne
07:4808:43
Scorpion 4 27
Kuba Miękuszewski
23.77
Skrzyczne
07:4909:05
Scorpion 4 27
Janusz Koźbiał
4.86
Skrzyczne
10:1010:41
Rush 4 MS
Janusz Koźbiał
2.60
Skrzyczne
07:1607:23
Rush 4 MS
Joanna Jasek
20.52
Skrzyczne
07:4408:52
Rush 3 S
Tomasz Perczak
21.90
Śnieżnica
08:4710:20
Rush 3 M
Adam Miszczak
2.85
Czermna
08:4009:08
Rook S
Adam Miszczak
1.42
Czermna
10:1810:26
Rook S
Agata Kowalska
78.67
Żar
07:5611:34
Rook 2 S
Tomasz Kocemba
21.42
Żar
10:3413:40
Rook 2 MS
Piotr Świderski
7.65
Chełm (Grybów)
13:1015:09
Rook 2 MS
Adam Bisztyga
52.61
Kobala
09:2513:07
Rise 2 L
Marcin Białobłocki
22.30
Czermna
08:5610:27
Queen M
Grzegorz Fedrizzi
13.50
Mała Czantoria
07:4808:41
Pasat 2 L
Jacek Miłowski
20.43
Czermna
07:3408:58
Omega 8 27
Jola Bryzek
52.76
Kobala
09:2013:09
Mistral 7 XS
Tomasz Halka
20.41
Żar
08:5710:52
Mistral 7 XS
Michał Skalniak
4.21
Śnieżnica
10:4911:13
Mistral 6 26
Michał Skalniak
4.52
Śnieżnica
08:0708:38
Mistral 6 26
Tomasz Fortuna
73.97
Żar
09:0013:29
Mentor 5 M
Jakub Zduńczyk
21.59
Emberger Alm
09:5811:51
Mentor 4 M
Przemysław Czerwiński
34.15
Śnieżnica
08:0509:59
Mentor 4 L
Maciej Bucho
29.29
Żar
12:1914:08
Mentor 3 M
Jan Struś
52.18
Śnieżnica
07:4009:43
Mentor 3 M
Jacek Streich
9.79
Chełm (Grybów)
10:0311:52
Mentor 3 L
Stanisław Sagan
37.91
Fajsławice
11:2012:43
Mentor 2 M
Marek Furman
12.27
Javorovy
08:2312:27
Mentor 2 M
Mietek Grochmal
5.37
Chełm (Grybów)
10:3211:53
Mentor 2 L
Tomek Mysliwiec
173.41
Chełm (Grybów)
08:1813:16
Mantra 6 ML
Dawid Król
44.27
Kozakov
07:3909:12
King M
Maciej Nawrot
57.40
Śnieżnica
07:5210:07
Iota 28
Maciej Wojtkowiak
4.47
Śnieżnica
08:1608:30
Iota 26
Krzysztof Mazur
50.32
Śnieżnica
08:3711:13
Icepeak 7 Pro 23
Bogusław Zdrowak
53.50
Skrzyczne
06:4409:18
Icepeak 6 24
Waldemar Laskowski
34.43
Chełm (Grybów)
11:3312:45
Hook 4 25
Jacek Antecki
2.07
Żar
08:3808:45
Golden 4 26
Jacek Antecki
3.16
Żar
12:2412:36
Golden 4 26
Łukasz Janda
1.99
Mała Czantoria
10:4610:53
Geronimo L
Łukasz Janda
3.21
Mała Czantoria
13:3713:53
Geronimo L
Łukasz Janda
1.88
Mała Czantoria
08:5308:56
Geronimo L
Bartłomiej Nogieć
3.51
Bassano
08:2808:58
Epsilon 6 26
Bartłomiej Nogieć
4.10
Bassano
13:2413:43
Epsilon 6 26
Bartłomiej Nogieć
2.91
Bassano
06:5307:07
Epsilon 6 26
Bartłomiej Nogieć
3.41
Bassano
11:4512:15
Epsilon 6 26
Mariusz Krupa
67.37
Śnieżnica
07:1110:02
Enzo M
Mariusz Wiśniowski
62.54
Kobala
09:2313:25
Enzo 2 S
Grzegorz Świdziński
66.86
Skrzyczne
06:3910:32
Elan 24
Grzegorz Świdziński
11.90
Skrzyczne
06:3107:46
Elan 24
Ireneusz Mitko
6.96
Javorovy
10:4812:00
Effect 2 Xl
Ireneusz Mitko
5.23
Javorovy
07:5508:55
Effect 2 Xl
Ralf
44.87
Mała Czantoria
10:3213:24
Delta 2 XL
Zbyszek Deka
137.61
Kozakov
08:1012:33
Delta 2 ML
Mateusz Siatka
61.47
Śnieżnica
07:4209:55
Delta 2 ML
Paweł Czepiel
5.01
Śnieżnica
10:4211:13
Delta 2 ML
Andrzej Piwowar
55.07
Chełm (Grybów)
10:1113:05
Delta 2 ML
Marcin Kempny
98.84
Skrzyczne
07:5212:26
Delta 2 ML
Kuba Sto
89.03
Skrzyczne
06:2911:12
Delta 2 ML
Robert Ignasiak
42.61
Żar
07:5509:56
Delta 2 L
Witosław Girjat
61.38
Skrzyczne
09:4712:30
Delta 2 L
Krzysztof Siwek
39.67
Śnieżnica
08:3310:12
Delta 2 L
Grześ Chicago
75.26
Kozakov
07:4910:37
Coden 25.5
Tomasz Trębiński
8.72
Czermna
08:5510:45
CHILI 4 XS
Maciej Pigulski
73.11
Borowa
07:2709:50
CHILI 4 XS
Arkadiusz Marucha
34.71
Żar
10:0711:43
Chili 3 XS
Jacek Ślusarczyk
36.87
Kobala
09:1311:36
Chili 3 M
dawid kopiczko
3.71
Javorovy
12:3913:13
Chili 3 L
dawid kopiczko
4.54
Javorovy
10:5311:25
Chili 3 L
dawid kopiczko
3.41
Javorovy
08:0808:58
Chili 3 L
Jacek Rojkowski
3.05
Żar
14:2014:31
Blacklight S
Rafał Kwaśniewski
3.91
Żar
09:0709:43
BGD BASE ML
Rafał Kwaśniewski
6.24
Żar
12:1513:05
BGD BASE ML
Andrzej Koziej
17.70
Javorovy
08:1110:33
Aspen 4 28
Artur Szczerbiak
44.76
Mała Czantoria
10:3113:34
Artik 4 29