Mariusz Strzelczyk
25.25
Cerna Hora
11:5614:06
Carrera M
Mariusz Strzelczyk
11.15
Cerna Hora
09:2310:27
Carrera M
Mariusz Krupa
54.55
Śnieżnica
07:2311:59
Enzo M
Mariusz Karaban
4.83
Borsk
12:0912:26
Kantega XC 2 M
Mariusz Karaban
4.46
Borsk
11:2011:30
Kantega XC 2 M
Mariusz Cybiak
25.32
Cerna Hora
08:4610:10
Mentor 4 M
Marek Murmyło
1.90
Leszno - Strzyżewice
08:0108:06
Chili 2 M
Marek Murmyło
39.34
Leszno - Strzyżewice
11:1913:46
Chili 2 M
Marek Murmyło
4.40
Leszno - Strzyżewice
09:0409:29
Chili 2 M
Marek Murmyło
13.38
Piaski
13:4814:46
Chili 2 M
Marek Miłowski
37.53
Cerna Hora
07:1710:58
Sigma 8 27
Marek Jania
12.54
Śnieżnica
09:2310:04
Pluto 2 M
Marek Furman
8.47
Javorovy
12:3713:31
Aspen 4 26
Marek Furman
3.21
Javorovy
09:2810:10
Aspen 4 26
Marek Dmochowski
20.89
Kobala
09:2311:25
Hook 3 23
Marek Cichoń
15.86
Bassano
07:2109:44
Rush 3 L
Marcin Trzciński
18.19
Kobala
09:3510:22
Golden 3 26
Marcin Szczęsny
11.29
Żar
09:4011:28
Buzz z4 L
Marcin Makuch
31.38
Pińczów
09:3212:41
Iota 26
Marcin Łącki
54.43
Kobala
11:2914:56
Ellus 4 Xl
Marcin Kawula
3.99
Javorovy
10:0710:35
BGD BASE ML
Marcin Kalamat
68.52
Lysa hora
06:4611:58
ZENO ML
Marcin Gorayski
51.78
Lysa hora
06:4609:47
Venus M
Marcin Duszyński
33.14
Żar
09:1112:26
Artik 3 25
Marcin Białobłocki
56.74
Cerna Hora
07:1311:27
Queen M
Małgośka Sulkowska
23.14
Cerna Hora
08:1510:20
Hook 3 23
Małgorzata Błędowska
13.61
Skrzyczne
07:5508:57
Icaro Wildcat Xs
Magdalena Brzezińska
4.07
Borsk
11:3811:51
Mistral 7 XS
Maciej Wojtkowiak
16.69
Śnieżnica
08:2209:07
Iota 26
Maciej Pigulski
30.38
Cerna Hora
08:1110:21
CHILI 4 XS
Maciej Perz
38.63
Śnieżnica
08:0810:23
Mantra 6 MS
Maciej Nawrot
32.16
Śnieżnica
08:0110:26
Iota 28
Maciej Kożuch
5.62
Lijak
13:0614:26
Ellus 3 L
Maciej Gonciarz
54.10
Śnieżnica
08:1912:23
Delta 2 ML
Maciej Gąsiorek
23.72
Żar
08:5511:04
Trango Xc M
Łukasz Zakrzewski
8.13
białostocki
07:4608:05
Optic 26
Lukasz Winecki
48.32
Kobala
10:4414:17
Mistral 7 M
Łukasz Soboń
22.29
Fajsławice
09:1010:06
Golden 3 26
Lukasz Sieminski
136.67
Konopki
07:5012:09
Mentor 4 M
Łukasz Piasecki
92.36
Chełm (Grybów)
07:5913:45
ZENO MS
Łukasz Kołodziejczak
128.12
Konopki
11:0515:54
Mentor 4 XS
Łukasz Janda
15.94
Lijak
12:5814:20
Geronimo L
Lucyna Jaśkiewicz
17.90
Leszno - Strzyżewice
11:5913:03
Vita Xs
Kuchta Jarosław
99.06
Cerna Hora
07:5112:09
Evolution X 25
Kuba Jasek
20.77
Skrzyczne
08:2810:30
Scorpion 4 27
Krzysztof Ziętara
18.23
Skrzyczne
07:3008:27
Epsilon 8 27
Krzysztof Syrek
3.64
Pińczów
06:5207:10
Chili 3 M
Krzysztof Syrek
2.00
Pińczów
13:2213:30
Mistral 5 28
Krzysztof Syrek
3.75
Pińczów
07:4508:09
Chili 3 M
Krzysztof Syrek
1.74
Pińczów
11:3711:42
Chili 3 M