Wojciech Galica
0.21
Małe Ciche
15:2815:29
Tequila 4 L
Waldemar Laskowski
4.94
Chełm (Grybów)
12:0413:47
Hook 4 25
Tomek Krupski
81.40
Leszno - Strzyżewice
08:2012:03
Cure ML
Tomasz Wesołowski
29.40
Piła
08:0309:07
Artik 3 27
tomasz skrabek
24.23
Mała Kopa
09:4511:34
Ultima 6 Xl
Tomasz Muszyński
14.26
Mała Kopa
10:3712:23
Aspen 5 28
Tomasz Halka
4.02
Żar
11:2912:02
Mistral 7 XS
Szymon Struś
8.30
Kobala
09:3510:02
Rush 3 M
Szymon Kuhnert
28.32
Leszno - Strzyżewice
07:1009:10
Tequila 4 S
Szrama
6.52
Piła
09:3910:04
Astral 7 28
Sławomir Ratka
5.88
Javorovy
10:3811:25
Blacklight M
Ralf
9.20
Javorovy
10:3312:32
Delta 2 XL
Radosław Mastalerz
26.52
Kobala
10:2012:36
Cayenne 4 L
Paweł Wysocki (szybki)
15.10
Rudnik
13:2014:45
Sigma 8 27
Paweł Maczel
1.88
Rudnik
11:0611:13
Epsilon 6 28
Pawel Faron
127.40
Michałków
06:4611:14
King L
Paweł Chrząszcz
16.84
Hochries
14:0714:55
Queen S
Mirek Olkowicz
9.53
Mała Kopa
10:1711:02
Mentor 3 M
Mietek Grochmal
4.43
Chełm (Grybów)
10:5611:53
TRITON 2 L
Michał Janowski
27.25
Kobala
09:1110:48
Sigma 10 25
Michal Glinski
36.96
Kobala
09:0412:02
Cure L
Mariusz Wiśniowski
82.30
Mt Avena
08:1511:49
Enzo 2 S
Mariusz Nowostawski
1.86
Żar
13:4413:53
Rush 4 S
Mariusz Nowostawski
4.88
Żar
11:0612:00
Rush 4 S
Mariusz Karaban
6.26
Borsk
09:4209:56
Kantega XC 2 M
Mariusz Karaban
8.78
Borsk
11:1911:57
Kantega XC 2 M
Mariusz Karaban
5.43
Borsk
10:0810:23
Kantega XC 2 M
Mariusz Grzelak
14.57
Kobala
09:5911:35
Arial L
Marek Murmyło
38.16
Leszno - Strzyżewice
09:2811:28
Chili 2 M
Marek Murmyło
2.71
Leszno - Strzyżewice
08:0508:11
Chili 2 M
Marek Furman
9.81
Javorovy
10:2712:33
Aspen 4 26
Marcin Szczęsny
137.56
Piła
07:4713:00
Buzz z4 L
Marcin Siekierski
99.92
Leszno - Strzyżewice
07:2411:34
Iota 28
Marcin Duszyński
166.26
Michałków
08:1114:46
Cure M
Małgośka Sulkowska
102.87
Leszno - Strzyżewice
07:2613:03
Hook 3 23
Maciej Nawrot
72.49
Kobala
11:0414:53
Iota 28
Maciej Banasik
3.58
Michałków
11:1011:30
Kantega Xc L
Maciej Banasik
2.37
Michałków
07:5408:04
Kantega Xc L
Maciej Banasik
2.76
Michałków
10:1710:24
Kantega Xc L
Łukasz Janda
2.56
Javorovy
09:4009:50
Geronimo L
Łukasz Janda
2.19
Mała Czantoria
11:2911:37
Geronimo L
Łukasz Czyżewski
103.65
Kobala
09:4714:24
Cayenne 4 XL
Kuba Sto
174.23
Michałków
08:2514:50
Delta 2 ML
Kuba Jasek
46.13
Kobala
09:4514:30
Scorpion 4 27
Krzysztof Siwek
68.25
Kobala
09:2913:50
Delta 2 L
Krzysztof Schmidt
78.91
Mt Avena
08:1811:43
ZENO L
Krzysztof Mazur
4.89
Chełm (Grybów)
09:2610:10
Nova Ion 3 S
Krzysztof Cieślinski
4.90
Borsk
09:1209:26
Golden 4 28
Krzysztof Cieślinski
5.61
Borsk
08:2808:48
Golden 4 28
Krzysztof Cieślinski
7.15
Borsk
11:2312:06
Golden 4 28