Zbyszek Jagodziński
7.11
Czermna
11:0711:56
Cayenne 4 M
Zbyszek Jagodziński
4.11
Czermna
13:5114:31
Cayenne 4 M
Wojtek Majewski
28.83
Kozakov
09:1010:40
Atlas M
Wojciech Galica
70.49
Ciecień
06:4510:02
Tequila 4 L
Wojciech Chomicz
4.34
Stranik
11:1311:29
Hook 3 25
Wojciech Chmiel
13.94
Ciecień
08:1708:56
Vega M
Waldemar Kwaśniewski
194.33
Konopki
08:1313:08
Rook 2 ML
Wacław Warda
35.74
Krushevo
07:3109:44
Cayenne 4 M
Tomek Machałowski
186.32
Konopki
09:2613:36
King S
Tomasz Trębiński
35.28
Krushevo
06:3710:15
CHILI 4 XS
Tomasz Mielniczyn
2.67
Rog (Chełmsko Śląskie)
08:3709:01
Buzz z4 XL
Tomasz Janikowski
58.69
Krvavec
09:4312:59
ZENO ML
Tadeusz Mistarz
9.48
Ciecień
11:2512:30
Astral 6 26
Szczepan Pawluszek
47.70
Ciecień
07:3309:44
Aspen 4 26
Stork X
2.13
Mieroszów
13:1013:25
BGD BASE ML
SKIBA
15.30
Żar
08:5510:45
Kantega XC 2 M
Seba
3.52
Żar
13:0213:42
Mentor 2 M
Seba
2.58
Żar
08:2508:31
Mentor 2 M
Seba
3.23
Żar
11:0911:31
Mentor 2 M
Ryszard Jakiel
25.20
Żar
10:5512:12
Delta 2 ML
Rysiek Gomółka
12.02
Ciecień
07:1209:50
Rush 3 M
Ralf
68.58
Lajnar
06:4509:55
Cure L
Rafał Samsonowicz
15.28
bielski
10:1410:47
Mentor 4 S
Radek Brzózka
36.29
Revine Lago
08:0910:55
Elan 26
Piotr Świderski
12.44
Słubica
09:5811:19
Rook 2 MS
piotr rychlicki
27.71
Żar
08:0409:39
Rook 2 ML
piotr rychlicki
20.70
Żar
12:1713:30
Rook 2 ML
Piotr Mazurek
20.73
Kobala
10:0411:27
Mentor 2 M
Piotr Mazurek
20.73
Kobala
10:0411:27
Mentor 2 M
Piotr Jasinski
3.07
Rog (Chełmsko Śląskie)
12:0413:15
Vega 2 L
Paweł Ziółkowski
2.16
Rog (Chełmsko Śląskie)
08:3109:00
Buzz Z L
Paweł Ziółkowski
2.60
Rog (Chełmsko Śląskie)
12:4413:06
Buzz Z L
Paweł Wysocki (szybki)
17.77
Czermna
07:1909:06
Sigma 8 27
Paweł Wysocki (szybki)
5.67
Czermna
13:5214:42
Sigma 8 27
Paweł Ruszkiewicz
71.89
Krushevo
07:1011:41
CHILI 4 XXS
Paweł Czepiel
54.15
Ciecień
07:1310:15
Delta 2 ML
Monika Dudkiewicz
6.39
Kobala
09:5211:16
Epsilon 7 26
Mikołaj Walczyk
4.13
Żar
10:5211:34
Epsilon 6 26
Mikołaj Paszkowski
4.26
Czermna
10:1210:48
Optic 28
Mietek Grochmal
4.11
Chełm (Grybów)
12:5414:16
TRITON 2 L
Michał Mildner
3.78
Javorovy
10:4011:00
Cayenne 3 S
Michał Mildner
3.51
Javorovy
08:4709:06
Cayenne 3 S
Michał Janowski
107.57
Krushevo
07:1112:48
Sigma 10 25
Mateusz Siatka
85.27
Ciecień
06:3210:20
Delta 2 ML
Mateusz Petrów
6.81
Czermna
09:5311:15
Hook 3 27
Mariusz Strzelczyk
88.32
Michałków
08:0911:12
Carrera M
Mariusz Kozlowski
46.89
Krvavec
09:3812:33
ZENO ML
Mariusz Karaban
3.29
Eged
12:0912:53
Kantega 2 M
Mariusz Grzywacz
6.25
Czermna
07:5711:13
Alpha 5 26
Marek Miłowski
12.00
Czermna
06:5408:59
Sigma 8 27