Mariusz Nowostawski
9.01
Krushevo
08:3209:34
Rush 4 S
Piotr Nowakowski
8.97
Żar
09:5511:24
U sport M
Maciek Zalewski
8.87
Czermna
09:5712:24
Chili 2 S
Heniek Marian
8.38
Jeleśnia
14:5015:01
Moscito 29
Marcin Kawula
8.37
Krushevo
13:2114:35
BGD BASE ML
Marcin Żuwała
8.37
Żar
09:0409:37
Crossalps 26.5
Jakub Rybka
7.99
Starogród
12:0413:33
Mentor 4 M
Paweł Czepiel
7.24
Ciecień
08:4309:41
Delta 2 ML
Radek Kuchta
7.24
Kobala
12:1113:49
Rush 2 M
Damian Szemainda
6.81
Żmij
08:3309:01
BGD BASE ML
Zbyszek Jagodziński
6.67
Czermna
11:3112:42
Cayenne 4 M
Zdzisław Staniak
6.39
Żar
09:1910:35
Mentor 2 M
Rafał Bojanowicz
6.28
Krushevo
07:4508:08
Pluto 2 S
Szymon
6.16
Cerna Hora
13:2115:30
Epsilon 8 27
Tomek Zmarzły
6.12
Skrzyczne
09:4610:25
Sigma 9 27
Piotr Bugaj
5.85
Krushevo
13:3014:13
Efendi Zielonepłuco
5.83
Mieroszów
12:4213:11
Synergy 4 L
Michał Skalniak
5.81
Ciecień
08:3710:09
Mistral 6 26
Robert Dadak
5.67
Ciecień
08:4209:47
Cayenne 4 M
Marcin Szczęsny
5.45
Starogród
12:4213:33
Buzz z4 L
Szymon Struś
5.22
Ciecień
09:0009:35
Rush 3 M
Anna Anka
4.99
Krushevo
14:3415:07
Sigma 10 25
Witold Kawa
4.88
Żar
12:1312:56
Discovery 5 M
Michał Walkiewicz
4.52
Michałków
11:3912:01
Mentor 3 M
Łukasz Janda
4.31
Skrzyczne
09:1709:38
Geronimo L
Wojciech Głowacki
3.62
Skrzyczne
10:3510:49
Tequila 4 M
Paweł Wysocki (szybki)
3.58
Czermna
12:5813:47
Sigma 8 27
Tomasz Halka
3.56
Żar
14:1414:33
Mistral 7 XS
Małgorzata Błędowska
3.54
Żar
11:3112:24
Hook 4 21
Łukasz Janda
3.53
Javorovy
13:1213:29
Geronimo L
Paweł Bielański
3.45
Ciecień
09:2109:43
Mentor 2 M
Marek Jania
3.35
Śnieżnica
14:2614:35
Pluto 2 M
Grzegorz Wierzba
3.35
Ciecień
09:1709:53
Sigma 8 25
Anna Bysiecka
3.27
Żar
09:4510:30
Pioneer S
Michał Cieślik
3.26
Czermna
09:3210:18
Synergy 5 L
Łukasz Chalcarz
3.22
Śnieżnica
14:2014:28
Michal Zegrodnik
3.06
Ciecień
09:1509:44
Eden 5 28
Mateusz Partyka
3.05
Żar
11:0812:43
Tequila 4 M
Marcin Białobłocki
3.05
Rog (Chełmsko Śląskie)
06:4807:43
Queen M
Józek Ostrowski
3.01
Ciecień
09:4910:02
Eden 5 30
Paweł Wysocki (szybki)
2.70
Rog (Chełmsko Śląskie)
06:5607:36
Sigma 8 27
Grzegorz Pawłowski
2.67
Rog (Chełmsko Śląskie)
12:0612:35
Ellus 4 L
Michał Walkiewicz
2.64
Michałków
08:0608:15
Mentor 3 M
Dariusz Pałgan
2.64
Ciecień
13:1013:20
Garuda Xl
Ireneusz Mitko
2.59
Prasiva
11:2411:50
Effect 2 Xl
Ireneusz Mitko
2.32
Prasiva
13:4815:00
Effect 2 Xl
Piotr Jasinski
2.11
Rog (Chełmsko Śląskie)
12:2712:51
Vega 2 L
Józek Ostrowski
2.03
Ciecień
06:5106:57
Eden 5 30
Damian Grocholski
1.76
Rybnik
04:1304:17
Hook M
Piotr Świderski
1.75
Chełm (Grybów)
12:1112:20
Rook 2 MS