Wojciech Chomicz
6.51
Lijak
08:3809:27
Hook 3 25
Urszula Rzepecka
5.71
Kokorovac
09:5110:53
Mistral 7 XS
Małgorzata Błędowska
5.54
Skrzyczne
12:1812:41
Hook 4 21
An
5.44
Kokorovac
10:1610:40
Tequila 3 Xs
Magdalena Brzezińska
5.31
Kokorovac
10:2610:51
Mistral 7 XS
Dariusz Mordarski
5.25
Cerna Hora
07:5708:18
BGD BASE L
Ryszard Froń
5.18
Borsk
12:4813:00
Dudek Nemo XX 28
Michał Szyc
5.11
Biała Podlaska
11:5312:02
Hook 2 25
Ryszard Froń
4.95
Borsk
13:2113:34
Dudek Nemo XX 28
Łukasz Janda
4.81
Skrzyczne
09:2209:36
Geronimo L
Artur Śliwa
4.78
Skrzyczne
11:2611:44
CHILI 4 S
Szymon
4.75
Cerna Hora
13:4414:00
Epsilon 8 27
Kasia Wołek
4.70
Kokorovac
10:0010:17
Kantega XC 2 S
Michał Szyc
4.69
Biała Podlaska
12:3812:47
Hook 2 25
Robert Grubba
4.62
Gdynia - Orłowo
14:2514:59
P81 Sm
Łukasz Kulis
4.52
Borsk
11:5912:13
Dudek Nemo XX 28
Łukasz Kulis
4.40
Borsk
12:2112:38
Dudek Nemo XX 28
Piter
4.39
Borsk
10:1710:30
Pluto 2 M
Michał Szyc
4.30
Biała Podlaska
10:4110:51
Hook 2 25
święty
4.30
Borsk
08:2208:36
Epsilon 5 28
Gonzo
4.24
Szczebel
10:5811:12
Chili 3 M
Łukasz Kulis
4.14
Borsk
11:3811:49
Dudek Nemo XX 28
Łukasz Kulis
4.14
Borsk
08:3708:53
Dudek Nemo XX 28
Jacek Streich
4.13
Jaworzyna Krynicka
08:0208:16
Mentor 3 L
Zbigniew Borgosz
4.11
Łęki Kościelne
09:4910:09
CHILI 4 M
Jarosław Warzecha
4.05
Skrzyczne
11:1711:40
Cayenne 4 M
Sławomir Białek
3.97
Biała Podlaska
07:5007:58
Sprint Evo S
Łukasz Janda
3.91
Skrzyczne
12:5313:02
Geronimo L
Piotr Świderski
3.85
Wapno
09:3910:04
Rook 2 MS
Ryszard Froń
3.67
Borsk
09:0509:33
Dudek Nemo XX 28
Tomek Zmarzły
3.65
Skrzyczne
11:1711:25
Sigma 9 27
Joanna Jasek
3.58
Skrzyczne
09:5210:03
Rush 3 S
Tomasz Halka
3.50
Żar
08:2009:41
Mistral 7 XS
Krzysiek Święcicki
3.49
Skrzyczne
11:4311:52
Falcon 2009 27
Jeż Leszek
3.49
Łęki Kościelne
12:0412:16
Optic 26
Waldemar Kwaśniewski
3.41
Kobala
10:4410:53
Rook 2 ML
Michał Szyc
3.41
Biała Podlaska
08:1108:18
Hook 2 25
Dariusz Culak
3.38
Szukalowy Garb
12:1012:40
Volt 2 M
Sławomir Białek
3.27
Biała Podlaska
09:1409:22
Sprint Evo S
Daniel Cholewa
3.05
Szczebel
09:3309:40
Pluto M
Jacek Wojtaś
3.04
Skrzyczne
11:0111:07
Vega 2 S
Rafał Bojanowicz
2.98
Żar
11:4512:14
Pluto 2 S
Piotr Czopor
2.60
Szukalowy Garb
12:4213:14
Chili 3 XS
Łukasz Chalcarz
2.50
Szczebel
11:2511:31
Aspen 2 20
Zbigniew Borgosz
2.49
Łęki Kościelne
13:4913:58
CHILI 4 M
Waldemar Wójcik
2.29
Szukalowy Garb
09:2209:50
Rise 2 S
Dariusz Culak
2.26
Szukalowy Garb
09:3610:09
Volt 2 M
Andrzej Binkowski
2.05
Mieroszów
09:5710:02
lotnia sztywna
Damian Grocholski
2.01
Rybnik
04:3304:48
Hook M
Marcin Makuch
2.01
Łęki Kościelne
11:2811:35
Iota 26