Zbyszek B
33.13
Col Rodella
08:3912:33
BGD BASE ML
Zbigniew Ziarko
6.61
Żar
08:3410:30
Golden 4 26
WojtasFX
28.56
Marmolada
10:2612:14
Muse 30
WojtasFX
14.03
Col Rodella
08:1910:06
Muse 30
Tomasz Halka
6.29
Żar
09:2611:40
Mistral 7 XS
Stanisław Sokołowski
15.02
Meduno - Monte Valinis
08:5310:34
Optic 28
Stanisław Sokołowski
9.76
Meduno - Monte Valinis
11:3913:13
Optic 28
speedstop
8.65
Lords Seat
12:3815:12
Tequila 2 L
Ryszard Jakiel
50.58
Bassano
08:0712:25
Delta 2 ML
Robert Kluczyński
13.01
Gdynia - Orłowo
09:1413:07
Obsession S
Robert Grubba
10.20
Gdynia - Orłowo
12:5214:18
P81 Sm
Piotr Nowakowski
6.23
Skrzyczne
08:2508:57
U sport M
Piotr Jasinski
2.86
Grzmiąca
11:4313:05
Vega 2 L
Paweł Hyjek
17.04
Meduno - Monte Valinis
09:0610:46
Delta 3 L
Paweł Hyjek
6.60
Meduno - Monte Valinis
12:5313:31
Delta 3 L
OlafD
3.64
Meduno - Monte Valinis
08:3808:53
OlafD
4.30
Meduno - Monte Valinis
12:4913:06
OlafD
4.95
Meduno - Monte Valinis
10:3711:00
Michał Janowski
61.05
Bassano
07:3611:44
Sigma 10 25
Michal Glinski
7.52
Algodonales
11:3512:11
Cure L
Michal Glinski
22.12
Algodonales
14:1215:14
Cure L
Mateusz Petrów
32.95
Col Rodella
08:2612:30
Hook 3 27
Mateusz Gajczewski
47.14
Col Rodella
07:3510:47
Chili 3 S
Mateusz Gądziak
13.04
Monte Grappa
08:3810:05
Mentor 4 M
Mateusz Gądziak
9.21
Monte Grappa
12:2613:42
Mentor 4 M
Mariusz Karaban
8.10
Gdynia - Orłowo
09:5111:29
Kantega 2 M
Mariusz Cybiak
7.52
Cerna Hora
08:4010:10
Mentor 4 M
mario
4.74
Meduno - Monte Valinis
09:5710:25
Nemo 2 M
Marek Miłowski
75.36
Bassano
07:4113:17
Sigma 8 27
Marek Furman
5.86
Skrzyczne
11:1511:52
Aspen 4 26
Marcin Makuch
80.36
Bassano
08:0012:41
Iota 26
Marcin Białobłocki
92.30
Bassano
07:2013:55
Queen M
Małgośka Sulkowska
29.98
Marmolada
10:2912:16
Hook 3 23
Małgośka Sulkowska
15.67
Col Rodella
08:0709:54
Hook 3 23
Małgorzata Błędowska
4.77
Ager
10:2610:56
Hook 4 21
Małgorzata Błędowska
9.96
Ager
14:0615:11
Hook 4 21
Maciej Perz
73.36
Skalnate Pleso
07:1611:53
Mantra 6 MS
Łukasz Kołodziejczak
15.44
Skrzyczne
08:5110:27
Mentor 4 XS
Łukasz Janda
9.56
Skrzyczne
10:0011:02
Geronimo L
Krzysztof Syrek
2.64
Milk hill
10:1411:27
Optic 2 26
Krzysztof Łomonkiewicz
5.24
Gdynia - Orłowo
13:0614:05
Krzysztof Łomonkiewicz
8.19
Gdynia - Orłowo
09:5510:59
Krzysiek Róg
23.41
Wapno
09:4311:24
Sigma 10 25
Joanna Kocot
10.80
Skrzyczne
09:0910:51
Optic 22
Joanna Jasek
35.41
Bassano
08:1010:37
Rush 3 S
Jerzy Kuleszo
17.25
Gdynia - Orłowo
08:0612:13
Arcus 5 26
Jakub Zduńczyk
36.67
Bassano
08:4312:17
Bigolden 3 39
Jacek Streich
12.03
Jaworzyna Krynicka
07:5709:09
Mentor 3 L
Grzegorz Świdziński
18.86
Skalnate Pleso
07:5209:27
Elan 24
Grzegorz Pawłowski
4.02
Grzmiąca
10:3913:07
Ellus 4 L
Dominik Kapica
10.06
Skrzyczne
09:0910:46
Rook 2 ML
Dawid Krajewski
3.56
Lendak
09:1109:59
Eden 5 26
Daro
2.62
białostocki
07:3207:42
Optic 26
Daro
3.57
białostocki
09:2009:34
Optic 26
Daro
3.36
białostocki
08:3808:53
Optic 26
Dariusz Chrobak
77.56
Skalnate Pleso
06:4111:19
Icepeak 7 Pro 24
Darek Cz.
9.38
Ager
12:1113:12
Optic 24
Baśka
4.90
Szczebel
13:0414:02
Atlas S
Bartek Stuchlik
6.74
Skrzyczne
10:0511:52
Delta M
Arkadiusz Marucha
32.05
Ager
10:2312:54
Chili 3 XS
Andrzej Galica
7.80
Algodonales
11:1012:35
Golden 4 28
Andrzej Galica
17.28
Algodonales
14:0815:12
Golden 4 28
Adam Kowal
11.67
Gdynia - Orłowo
09:2811:29
Nyos RS M