Krzysztof Łomonkiewicz
8.19
Gdynia - Orłowo
09:5510:59
Krzysztof Łomonkiewicz
5.24
Gdynia - Orłowo
13:0614:05
OlafD
4.30
Meduno - Monte Valinis
12:4913:06
OlafD
3.64
Meduno - Monte Valinis
08:3808:53
OlafD
4.95
Meduno - Monte Valinis
10:3711:00
Piotr Jasinski
2.86
Grzmiąca
11:4313:05
Vega 2 L
Piotr Nowakowski
6.23
Skrzyczne
08:2508:57
U sport M
speedstop
8.65
Lords Seat
12:3815:12
Tequila 2 L
Marek Miłowski
75.36
Bassano
07:4113:17
Sigma 8 27
Krzysiek Róg
23.41
Wapno
09:4311:24
Sigma 10 25
Michał Janowski
61.05
Bassano
07:3611:44
Sigma 10 25
Joanna Jasek
35.41
Bassano
08:1010:37
Rush 3 S
Dominik Kapica
10.06
Skrzyczne
09:0910:46
Rook 2 ML
Marcin Białobłocki
92.30
Bassano
07:2013:55
Queen M
Robert Grubba
10.20
Gdynia - Orłowo
12:5214:18
P81 Sm
Stanisław Sokołowski
9.76
Meduno - Monte Valinis
11:3913:13
Optic 28
Stanisław Sokołowski
15.02
Meduno - Monte Valinis
08:5310:34
Optic 28
Daro
2.62
białostocki
07:3207:42
Optic 26
Daro
3.36
białostocki
08:3808:53
Optic 26
Daro
3.57
białostocki
09:2009:34
Optic 26
Darek Cz.
9.38
Ager
12:1113:12
Optic 24
Krzysztof Syrek
2.64
Milk hill
10:1411:27
Optic 2 26
Joanna Kocot
10.80
Skrzyczne
09:0910:51
Optic 22
Robert Kluczyński
13.01
Gdynia - Orłowo
09:1413:07
Obsession S
Adam Kowal
11.67
Gdynia - Orłowo
09:2811:29
Nyos RS M
mario
4.74
Meduno - Monte Valinis
09:5710:25
Nemo 2 M
WojtasFX
28.56
Marmolada
10:2612:14
Muse 30
WojtasFX
14.03
Col Rodella
08:1910:06
Muse 30
Tomasz Halka
6.29
Żar
09:2611:40
Mistral 7 XS
Łukasz Kołodziejczak
15.44
Skrzyczne
08:5110:27
Mentor 4 XS
Mateusz Gądziak
9.21
Monte Grappa
12:2613:42
Mentor 4 M
Mariusz Cybiak
7.52
Cerna Hora
08:4010:10
Mentor 4 M
Mateusz Gądziak
13.04
Monte Grappa
08:3810:05
Mentor 4 M
Jacek Streich
12.03
Jaworzyna Krynicka
07:5709:09
Mentor 3 L
Maciej Perz
73.36
Skalnate Pleso
07:1611:53
Mantra 6 MS
Mariusz Karaban
8.10
Gdynia - Orłowo
09:5111:29
Kantega 2 M
Marcin Makuch
80.36
Bassano
08:0012:41
Iota 26
Dariusz Chrobak
77.56
Skalnate Pleso
06:4111:19
Icepeak 7 Pro 24
Małgorzata Błędowska
9.96
Ager
14:0615:11
Hook 4 21
Małgorzata Błędowska
4.77
Ager
10:2610:56
Hook 4 21
Mateusz Petrów
32.95
Col Rodella
08:2612:30
Hook 3 27
Małgośka Sulkowska
15.67
Col Rodella
08:0709:54
Hook 3 23
Małgośka Sulkowska
29.98
Marmolada
10:2912:16
Hook 3 23
Andrzej Galica
17.28
Algodonales
14:0815:12
Golden 4 28
Andrzej Galica
7.80
Algodonales
11:1012:35
Golden 4 28
Zbigniew Ziarko
6.61
Żar
08:3410:30
Golden 4 26
Łukasz Janda
9.56
Skrzyczne
10:0011:02
Geronimo L
Grzegorz Pawłowski
4.02
Grzmiąca
10:3913:07
Ellus 4 L
Grzegorz Świdziński
18.86
Skalnate Pleso
07:5209:27
Elan 24
Dawid Krajewski
3.56
Lendak
09:1109:59
Eden 5 26