Jakub Rybka
7.81
Nowe Marzy
09:4110:40
Mentor 4 M
Mateusz Petrów
7.74
Skalnate Pleso
08:1709:34
Hook 3 27
Łukasz Kołodziejczak
7.73
Stranik
08:1810:36
Mentor 4 XS
Wojciech Gierak
7.69
Mieroszów
10:3012:21
Dudek Nemo XX 28
Bartek Stuchlik
7.37
Lendak
10:2612:30
Delta M
Darek Miękuszewski
7.10
Skalnate Pleso
09:1210:32
Mystic 3 ML
Waldemar Wójcik
6.93
Skalnate Pleso
07:3908:23
Rise 2 S
Piotr Bramberger
6.67
Skalnate Pleso
08:5009:29
VOLT M
Bob
6.62
Cerna Hora
09:5612:29
Passion L
Jakub Rybka
6.54
Nowe Marzy
08:2009:19
Mentor 4 M
Mietek Grochmal
6.53
Mszana S
06:2808:02
TRITON 2 L
Adam Mucha
6.42
Lendak
08:5510:38
Ajos 2 M
Paweł Bielański
6.39
Skalnate Pleso
10:3411:12
Mentor 2 M
Paweł Maczel
6.22
Cerna Hora
11:5812:42
Epsilon 6 28
Mateusz Kuzło
6.22
Smerek
11:1912:04
Sigma 10 25
Szczepan Pawluszek
6.17
Skalnate Pleso
09:3910:07
Aspen 4 26
Krzysztof Dudziński
6.15
Lendak
11:0212:40
Pasat 5 28
Krzysztof Matuszyk
6.02
Algodonales
11:1111:57
Atlas L
Jakub Rożek
6.00
Skalnate Pleso
10:3311:10
Chili 2 M
Dariusz Culak
5.77
Skalnate Pleso
09:0310:02
Volt 2 M
Piotr Cwudziński
5.62
Nowe Marzy
07:4108:21
Antea 2 L
WłoOch
5.52
Lendak
08:4210:50
Sigma 8 27
Artur Śliwa
5.50
Skalnate Pleso
09:2509:57
CHILI 4 S
Asia Żabicka
5.34
Stranik
08:2010:19
Tequila 3 Xs
Seba
5.28
Lendak
10:5813:02
Mentor 2 M
Arkadiusz Sabat
5.25
Smerek
11:2312:05
Poison 3 M
Bartek Stuchlik
5.16
Lendak
07:5809:04
Delta M
Paweł Maczel
5.08
Cerna Hora
09:5910:48
Epsilon 6 28
Józek Ostrowski
4.99
Skalnate Pleso
09:3209:52
Eden 5 30
Marek Furman
4.65
Lendak
09:3911:15
Aspen 4 26
Paweł Ziółkowski
4.61
Mieroszów
09:5710:57
Buzz Z L
Piotr Cwudziński
4.51
Nowe Marzy
09:0009:45
Antea 2 L
Seba
4.42
Skalnate Pleso
09:5610:13
Mentor 2 M
Seba
3.93
Lendak
08:0409:35
Mentor 2 M
Seba
3.92
Lendak
12:2513:38
Mentor 2 M
Jarosław Pawelczuk
3.61
Lendak
09:0810:55
Chili S
Ciup3k
3.59
Lendak
08:5910:25
Sigma 8 27
Szczepan Pawluszek
3.39
Skalnate Pleso
07:3708:19
Aspen 4 26
Marcin Mazurek
3.25
Algodonales
08:3608:57
Tequila L
Dominika Kasieczko
3.21
Lendak
11:3412:11
Magnum 2 41
Dominika Kasieczko
3.18
Lendak
08:3208:53
Magnum 2 41
Andrzej Olechowicz
3.12
Skalnate Pleso
09:5010:05
Mentor 2 S
Józek Ostrowski
2.75
Lendak
12:1312:33
Eden 5 30
Ciup3k
2.74
Lendak
11:5412:41
Sigma 8 27
Łukasz Janda
2.72
Żar
11:4411:57
Geronimo L
święty
2.68
Nowe Marzy
10:3110:59
Epsilon 5 28
Łukasz Janda
2.68
Żar
10:2910:39
Geronimo L
Pawel Wrobel
2.63
Lendak
09:1409:42
Pioneer M
MR
2.55
Mieroszów
12:5813:17
Ikuma 27
Krzysztof Matuszyk
2.51
Algodonales
08:5309:00
Atlas L