Jaroslaw Zygmunt Wieczorek
131.51
Iquique
12:2318:34
Trango 3 Sm
Dariusz Chrobak
63.02
Skalnate Pleso
08:2512:04
Icepeak 7 Pro 24
Arkadiusz Ślusarczyk
48.95
Skalnate Pleso
08:4212:22
Cure M
Marcin Mazurek
37.16
Algodonales
11:3613:37
Tequila L
Sławek Wajdzik
33.66
gryfiński
10:1211:17
Nucleon 29
Andrzej Piwowar
29.69
Skalnate Pleso
08:2010:48
Delta 2 ML
Sławek Wajdzik
28.34
Warzymice
08:1709:38
Nucleon 29
Robert Ignasiak
27.91
Skalnate Pleso
08:5711:35
Delta 2 L
Maciej Gąsiorek
26.91
Skalnate Pleso
08:1309:58
Trango Xc M
Joanna Kocot
26.76
Skalnate Pleso
09:0511:29
Optic 22
Andrzej Koziej
23.78
Stranik
08:4211:00
Aspen 4 28
Paweł Ruszkiewicz
21.12
Mieroszów
10:0812:27
CHILI 4 XXS
Marcin Wirski
21.01
Skalnate Pleso
09:3011:45
Synergy 5 L
Krzysztof Rogowski
20.93
Skalnate Pleso
09:4011:16
Aspen 5 26
Małgośka Sulkowska
20.69
Skalnate Pleso
08:1611:14
Hook 3 23
Janusz Pałka
20.50
Skalnate Pleso
08:4011:09
Alpina M
Marek Oniszko
19.98
Skalnate Pleso
08:5810:53
Delta 2 L
Mariusz Cybiak
19.13
Mieroszów
10:3913:23
Mentor 4 M
Grzegorz Świdziński
19.12
Skalnate Pleso
08:2510:54
Elan 24
Jacek Streich
18.93
Skalnate Pleso
07:0409:21
Mentor 3 L
Sławomir Wysocki
18.89
Skalnate Pleso
09:0611:02
Iota 26
Sylwester Serafin
18.50
Mieroszów
11:3613:19
Delta 2 ML
Maciek Zalewski
17.96
Mieroszów
10:5013:18
Chili 2 S
Michał Kocot
17.89
Lendak
09:4812:17
Boomerang X M
Ralf
17.84
Skalnate Pleso
09:1711:01
Cure L
WojtasFX
17.15
Skalnate Pleso
08:1110:43
Knight L
Miro
17.04
Skalnate Pleso
09:4111:12
Mentor 4 S
Konrad Stefański
16.79
Skalnate Pleso
08:3010:32
SKYMAN HEARTBEAT 25
Dominik Kapica
16.65
Skalnate Pleso
08:5710:17
Rook 2 ML
Waldemar Laskowski
16.17
Skalnate Pleso
08:5811:35
Hook 4 25
Artur Szczerbiak
16.11
Milenov
09:2410:33
Artik 4 29
Michal Radzicki
16.04
Stranik
08:0812:15
Cure ML
Baśka
15.56
Skalnate Pleso
08:5410:29
Atlas S
Kaśka G.
15.30
Mieroszów
09:5112:16
Epic S
Piotr Klimek
12.98
Skalnate Pleso
08:1509:30
Marvel 27
Tomek Wirski
12.84
Skalnate Pleso
09:3311:14
Aspen 2 28
Tomasz Mielniczyn
12.67
Mieroszów
09:5412:22
Buzz z4 XL
Grzegorz Wierzba
12.23
Lendak
08:4511:46
Sigma 8 25
Kuchta Jarosław
12.06
Mieroszów
09:1410:20
Evolution X 25
Leszek Szymański
11.40
Mieroszów
12:2513:19
Mentor 2 Xs
Michał Mildner
9.69
Żar
11:0011:52
Cayenne 3 S
Jacek Antecki
9.53
Żar
08:4709:27
Golden 4 26
Szymon Struś
9.30
Skalnate Pleso
08:5210:19
Mentor 4 S
Krzysztof Martyna
9.29
Cerna Hora
10:1411:09
King M
Dariusz Mordarski
8.93
Cerna Hora
09:3911:07
Cure L
Krzysiek Róg
8.38
Mszana S
06:1908:26
Sigma 10 25
Darecki-Starry
8.37
Cerna Hora
10:1812:41
Queen M
Orłowski Adrian
8.17
Skalnate Pleso
07:4108:44
U Cross L
Jakub Socha
8.02
Cerna Hora
09:4711:08
Mantra 6 MS
Piotr Świderski
7.83
Lendak
08:4511:19
Rook 2 MS