Rafal Obora
90.86
Wicklow
11:4415:27
Alpina M
Dariusz Culak
21.72
Tenerife - Taucho
12:2014:39
Volt 2 M
Bartłomiej Galanty
5.32
Szczebel
09:3409:59
Mantra 3 S
Piotr Klimek
7.37
Szczebel
13:1613:40
Marvel 27
Piotr Klimek
17.36
Szczebel
09:4010:49
Marvel 27
Konrad Stefański
8.42
Szczebel
09:4810:29
Mentor 4 Light S
Dominika Kasieczko
49.75
Stranik
10:3513:31
Mantra 6 MS
Michał Gierlach
92.28
Stranik
10:2014:27
Enzo 2 M
Pawel Bedynski
38.26
Stranik
11:0113:30
Cayenne 5 M
Marek Iwko
22.95
Slieve Gullion
11:4513:09
Sigma 8 29
Marcin Wilczak
48.15
Slieve Gullion
11:4414:22
Cayenne 4 M
Marek Furman
6.06
Skrzyczne
10:3511:08
Aspen 4 26
Robert Dadak
6.24
Skrzyczne
12:5813:31
Cayenne 4 M
Jarosław Osmólski
4.68
Skrzyczne
12:5313:12
Vega 2 S
Michał Mildner
5.23
Skrzyczne
12:3612:55
Cayenne 3 S
Seba
7.94
Skrzyczne
12:3613:01
Carrera L
Joanna Kocot
4.24
Skrzyczne
11:2611:47
Explorer XS
Marcin Perczak
6.59
Skrzyczne
10:0310:51
Mentor 4 S
Laki Lakos
20.30
Skrzyczne
11:0312:21
Icepeak 8 22
Grzegorz Pelikan
7.93
Skrzyczne
10:1710:57
Vega 5 M
Seba
6.46
Skrzyczne
10:4011:00
Carrera L
Maciej Ząbczyk
8.31
Skrzyczne
10:2211:33
Chili 3 M
Michał Mildner
6.10
Skrzyczne
10:2711:05
Cayenne 3 S
Andrzej Koziej
10.28
Skrzyczne
10:3711:33
Aspen 4 28
Marcin Bortlik
68.86
Rybnik
10:2013:19
Alpina 2 L
Krzysztof Schmidt
65.48
Rybnik
11:0613:37
ZENO L
Marcin Kempny
13.08
Rybnik
10:4711:18
Delta 2 ML
Andrzej Binkowski
7.43
Ralsko
11:2112:00
lotnia sztywna
Krzysztof Ziętara
13.56
Ponnay
13:3915:52
Epsilon 8 27
Ryszard Froń
2.58
Norma - Latina
08:1608:23
Dudek Nemo XX 28
Ryszard Froń
8.24
Norma - Latina
12:2813:33
Dudek Nemo XX 28
Ryszard Froń
3.05
Norma - Latina
11:1011:27
Dudek Nemo XX 28
Tomasz Mariański
9.32
moniecki
11:2112:21
Optic 26
Zenon Karolewicz
24.61
Meidelstetten
13:0714:22
Trango Xc Sm
Maciej Bąk
1.40
Leszno - Strzyżewice
14:4714:53
CHILI 4 S
Maciej Bąk
1.39
Leszno - Strzyżewice
13:1813:26
CHILI 4 S
Piotr Świderski
8.11
Lendak
12:3014:38
Rook 2 MS
Jacek Ślusarczyk
11.12
Lendak
13:1614:50
Chili 3 M
Dariusz Chrobak
65.26
Lendak
09:3012:21
Icepeak 7 Pro 23
Marek Bader
15.39
Görlitz
11:1012:10
Rush 4 L
Ciup3k
10.70
Bassano
10:1011:47
Sigma 8 27
Ryszard Tajl
12.84
Bassano
10:1011:24
VOLT SM
Szymon Struś
23.73
Bassano
10:0911:43
Mentor 4 S
Bartłomiej Borek
2.60
Bassano
10:0810:15
Makalu 4 S/M
Dawid Krajewski
7.94
Bassano
10:0611:05
Lhotse M
Piotr Krezymon
21.45
Bassano
09:5912:33
CHILI 4 XS
Michał Skalniak
10.62
Bassano
09:5210:30
Mistral 6 26
Bartłomiej Borek
2.64
Bassano
11:3211:39
Makalu 4 S/M
Łukasz Barcewicz
2.75
Bassano
09:4909:58
Geronimo M
Krzysztof Orłowski
12.53
Bassano
09:4810:45
Trango X-Race L