Michał Gierlach
150.75
Donovaly
07:1113:26
Enzo 3 M
Pawel Bedynski
150.26
Stranik
07:5413:33
Cayenne 5 M
Mariusz Wiśniowski
137.99
Żar
07:4814:10
Enzo 3 S
Andrzej Trebenda
137.91
Stranik
08:1814:00
TRITON 2 S
Marcin Kempny
128.13
Stranik
08:2014:14
Delta 2 ML
Krzysztof Schmidt
125.41
Stranik
08:2314:13
ZENO L
Łukasz Czyżewski
125.08
Stranik
08:2313:48
Cayenne 4 XL
Łukasz Prokop
117.46
Skalnate Pleso
05:3812:19
Iota 2 25
Paweł Kumorek
117.45
Żar
08:5014:12
Enzo 2 S
Grzegorz Jamróz
117.13
Ciecień
07:3313:20
Enzo S
Maciej Ziętara
106.80
Donovaly
07:1312:32
Iota 2 25
Arkadiusz Ślusarczyk
104.88
Żar
08:5013:36
Cure M
Jan Rentowski
101.44
Ciecień
08:1714:07
Trango X-Race L
Krzysztof Siwek
96.23
Ciecień
07:5213:33
Delta 2 L
Marcin Bortlik
92.95
Stranik
08:1812:19
Alpina 2 L
Mikolaj Manolopulos
90.09
Milk hill
11:0514:23
Mentor 3 L
GRZERO
87.52
Śnieżnica
08:5513:26
Cayenne 4 M
Jakub Rydel
86.35
Milk hill
11:0814:56
Mentor 4 S
Wojciech Galica
84.17
Skalnate Pleso
06:2811:57
Summit XC4 M
Krzysztof Żelisko
83.68
Skalnate Pleso
04:4208:36
Mantra 6 ML
Tomasz Sermak
78.56
Żar
08:5612:32
Icepeak 7 Pro 23
Marcin Niezgoda
77.20
Milk hill
11:1714:16
Mentor 2 M
Szymon Struś
69.63
Ciecień
07:5612:11
Mentor 4 S
Maciej Gonciarz
66.94
Ciecień
08:2812:03
Delta 2 ML
AnT
65.32
Stranik
08:0811:27
Mentor 4 S
KRZYSZTOF MAKOWSKI
63.67
Czermna
09:0913:36
Cayenne 5 XS
Przemysław Wrzosek
63.65
Stranik
08:2111:37
Cayenne 4 M
Michał Wimmer
57.32
Ciecień
08:5212:04
Boomerang X M
Jarosław Chmielewski
55.11
Żar
09:3913:18
Delta 2 XS
Krzysztof Jagło
52.37
Czermna
09:5013:48
Sigma 10 25
Artur Leskiewicz
49.86
Milk hill
11:1013:23
Iota 26
Tomek Krupski
48.48
Czermna
09:1012:21
Cure ML
Janusz Wojtyniak
48.16
Czermna
10:4614:15
Cure L
Łukasz Soboń
47.84
Rubbio
08:1511:52
Golden 3 26
Dorota Borucka
47.28
Ciecień
09:0512:20
Rook 2 S
Pawlos
45.42
Czermna
08:3812:37
Rush 4 MS
Adam Cee
43.95
Czermna
10:0812:33
Queen M
Janusz Pałka
41.52
Ciecień
08:2611:09
Alpina M
Marcin Białobłocki
39.57
Czermna
07:2312:24
Carrera M
Bartek Stuchlik
39.23
Żar
09:2110:50
Delta 2 ML
Anna Zezula
38.41
Skalnate Pleso
06:5009:11
Mentor 3 XS
Grzegorz Hali
35.19
Czermna
09:2213:03
Chili 3 M
Przemysław Czerwiński
34.99
Śnieżnica
10:4213:01
Mentor 4 L
Krzysztof Gaik
32.52
Czermna
11:2212:59
Chili 3 M
Joanna Kocot
32.44
Lijak
08:5811:48
Explorer XS
Jakub Socha
32.04
Mieroszów
12:2513:53
Mantra 6 MS
Marcin Bortkiewicz
31.86
Borowa
07:4408:40
Mentor 3 L
Dominik Kapica
31.74
Lijak
08:5411:53
Rook 2 ML
Dariusz Mordarski
31.64
Mieroszów
12:2013:46
Cure L
Jarosław Janus
30.07
Javorovy
09:0310:59
Boomerang 8 M