2018-04-14

Jesteś tutaj

Pilot Pkt
Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Łukasz Janda 1.04  SKStranik Žilina, Słowacja Blacklight L przeglądaj
2 Jacek Wojtaś 1.13  PLŻar Międzybrodzie Bialskie, Polska Vega 2 S przeglądaj
3 speedstop 1.17  GBLords Seat Hope Valley, Wielka Brytania Tequila 2 L przeglądaj
4 Norbert Wietecha 1.21  PLMszana S Mszana, Polska Tequila 4 M przeglądaj
5 Wojciech Głowacki 1.40  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Tequila 4 M przeglądaj
6 Tomasz Halka 1.41  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Mistral 7 XS przeglądaj
7 speedstop 1.70  GBLords Seat High Peak, Wielka Brytania Tequila 2 L przeglądaj
8 speedstop 1.76  GBLords Seat High Peak, Wielka Brytania Tequila 2 L przeglądaj
9 Daniel Cholewa 2.01  PLCiecień Wiśniowa, Polska Pluto M przeglądaj
10 Jeż Leszek 2.13  PLMichałków Lewków, Polska Optic 26 przeglądaj
11 Darecki-Starry 2.29  PL Mieroszów Kowalowa, Polska Queen M przeglądaj
12 Michal Radzicki 2.32  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Cure ML przeglądaj
13 Jeż Leszek 2.40  PLMichałków Michałków, Polska Optic 26 przeglądaj
14 Tomasz Pyś 2.45  PLCiecień Wiśniowa, Polska Eden 3 26 przeglądaj
15 speedstop 2.59  GBLords Seat High Peak, Wielka Brytania Tequila 2 L przeglądaj
16 Baśka 2.61  PLŚnieżnica Skrzydlna, Polska Atlas S przeglądaj
17 speedstop 2.73  GBLords Seat Hope Valley, Wielka Brytania Tequila 2 L przeglądaj
18 Jeż Leszek 2.76  PLMichałków Lewków, Polska Optic 26 przeglądaj
19 speedstop 2.79  GBLords Seat High Peak, Wielka Brytania Tequila 2 L przeglądaj
20 Mateusz Gajczewski 2.80  SKLendak Lendak, Słowacja Chili 3 S przeglądaj
21 Dariusz Culak 2.94  PLBezmiechowa leski, Polska Volt 2 M przeglądaj
22 Józek Ostrowski 2.98  PLCiecień Wiśniowa, Polska Eden 5 30 przeglądaj
23 Mateusz Kraszewski 3.04  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska BGD BASE ML przeglądaj
24 Łukasz Grabiec 3.05  PLCiecień Wiśniowa, Polska Mentor 3 S przeglądaj
25 eltomek 3.24  PLCiecień Wiśniowa, Polska Tequila 2 S przeglądaj
26 Michał Szyc 3.25  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Hook 2 25 przeglądaj
27 speedstop 3.32  GBLords Seat High Peak, Wielka Brytania Tequila 2 L przeglądaj
28 Kaśka G. 3.33  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Epic S przeglądaj
29 Przemek Kowal 3.33  PLŚnieżnica Skrzydlna, Polska Tequila 4 M przeglądaj
30 Artur Leskiewicz 3.36  GBMilk hill Marlborough, Wielka Brytania Iota 26 przeglądaj
31 Adam Panek 3.54  PLCiecień Wiśniowa, Polska Addict 2 L przeglądaj
32 Paweł Czepiel 3.79  PLCiecień Wiśniowa, Polska Delta 2 ML przeglądaj
33 Artur Szczerbiak 4.18  CZJavorovy Třinec, Czechy Duett M przeglądaj
34 Seba 4.36  CZJavorovy Třinec, Czechy Carrera L przeglądaj
35 Łukasz Soboń 4.42  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Golden 3 26 przeglądaj
36 Michał Szyc 4.55  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Hook 2 25 przeglądaj
37 Krzysztof Kozaczuk 4.78  GBLords Seat Hope Valley, Wielka Brytania Iota 2 25 przeglądaj
38 Michał Szyc 4.82  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Hook 2 25 przeglądaj
39 Marcus Biesioroff
4.86  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Chili 3 L przeglądaj
40 Piotr Jasinski 4.90  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Vega 2 L przeglądaj
41 Piotr Jasinski 4.98  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Vega 2 L przeglądaj
42 Seba 5.17  CZJavorovy Třinec, Czechy Carrera L przeglądaj
43 Maciej Banasik 6.02  PLMichałków Młynów, Polska Kantega Xc L przeglądaj
44 Paweł Dołomisiewicz 6.95  PLFajsławice Zosin, Polska Nova Ion 3 M przeglądaj
45 Zofia Radzicka 7.18  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska BGD BASE S przeglądaj
46 Mariusz Cybiak 7.39  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Mentor 4 M przeglądaj
47 Jacek Hajduk 7.54  PLŚnieżnica Dobra, Polska Mentor 2 M przeglądaj
48 Krzysztof Kozaczuk 7.80  GBLords Seat Hope Valley, Wielka Brytania Iota 2 25 przeglądaj
49 Adam Cholewski 7.87  PLŁępice Łępice, Polska Plus 28 przeglądaj
50 Andrzej Koziej 8.02  CZJavorovy Třinec, Czechy Aspen 4 28 przeglądaj
51 Konrad Wybult 8.17  PLBorowa Smardzów, Polska Pawn M przeglądaj
52 Michal Glinski 8.72  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Bigolden 2 42 przeglądaj
53 Krzysiek Ciach 9.18  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Mentor 4 M przeglądaj
54 Krzysztof Martyna 9.71  PLBorowa Oleśnica, Polska King M przeglądaj
55 Darecki-Starry 9.80  PL Mieroszów Kowalowa, Polska Queen M przeglądaj
56 Grzegorz Szczerbowicz 10.14  PLLeszno - Strzyżewice leszczyński, Polska Buzz Z Ml przeglądaj
57 Daniel Cholewa 10.27  PLCiecień Dobra, Polska Pluto M przeglądaj
58 Jakub Socha 10.90  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Mantra 6 MS przeglądaj
59 Gonzo 11.71  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Chili 3 M przeglądaj
60 Łukasz Janda 11.91  SKStranik Radôstka, Słowacja Blacklight L przeglądaj
61 Paweł Czepiel 11.92  PLCiecień Kasina Wielka, Polska Delta 2 ML przeglądaj
62 Michal Radzicki 11.92  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Cure ML przeglądaj
63 ko-mar 58 12.38  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Rush 3 S przeglądaj
64 Marek Miłowski 12.63  PL Mieroszów Kowalowa, Polska Omega 8 27 przeglądaj
65 Dariusz Mordarski 12.80  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Cure L przeglądaj
66 Szczepan Pawluszek 13.31  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Aspen 4 26 przeglądaj
67 Witold Kawa 13.55  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Discovery 5 M przeglądaj
68 Tomasz Halka 13.67  PLŻar żywiecki, Polska Mistral 7 XS przeglądaj
69 Marek Pokrzyk 14.30  GBSkipton Skipton, Wielka Brytania Iota 2 27 przeglądaj
70 Mikołaj Stańczak 14.49  SKStranik Belá, Słowacja Cayenne 4 M przeglądaj
71 Adam Kubiczek 14.64  PLŻar Roczyny, Polska Sigma 7 26 przeglądaj
72 Mariusz Cybiak 14.80  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Mentor 4 M przeglądaj
73 Zbigniew Ziarko 14.86  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Golden 4 26 przeglądaj
74 Jacek Ślusarczyk 15.60  SKLendak Lendak, Słowacja Chili 3 M przeglądaj
75 Jacek Ślusarczyk 15.68  SKLendak Lendak, Słowacja Chili 3 M przeglądaj
76 Przemysław Czerwiński 15.92  PLCiecień Podłopień, Polska Mentor 5 L przeglądaj
77 Marcin Duszyński 16.25  PLŻar Czernichów, Polska Artik 3 25 przeglądaj
78 Marek Furman 16.93  CZJavorovy Nýdek, Czechy Aspen 4 26 przeglądaj
79 Piotr Mazurek 17.89  PLFajsławice Zosin, Polska Mentor 2 M przeglądaj
80 Stanisław Sagan 18.43  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Mentor 2 M przeglądaj
81 Grzegorz Sprawka 19.16  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Artik 3 27 przeglądaj
82 Mateusz Bątorek 19.33  SKStranik Terchová, Słowacja Rise M przeglądaj
83 Andrzej Turewicz 19.76  SILijak Rožna Dolina, Słowenia Tequila 4 M przeglądaj
84 Bartek Naszewski 19.82  SILijak Šmihel, Słowenia Arcus 5 26 przeglądaj
85 Grzegorz Wierzba 20.52  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Sigma 8 25 przeglądaj
86 Dariusz Żywczak 20.80  PLZawoja Skawica, Polska Sigma 9 25 przeglądaj
87 Mikołaj Walczyk 20.80  CZPrasiva Vendryně, Czechy Epsilon 6 26 przeglądaj
88 Tomasz Zieliński 21.34  PLCzermna Ratno Dolne, Polska Hook 3 29 przeglądaj
89 Jarosław Pawelczuk 21.55  PLCiecień Kierlikówka, Polska Chili S przeglądaj
90 Marek Miłowski 23.98  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Omega 8 27 przeglądaj
91 Piotr Klimek 24.20  PLŚnieżnica Sowliny, Polska Marvel 27 przeglądaj
92 Maciek Zalewski 26.72  PLCzermna Ścinawka Dolna, Polska Chili 2 S przeglądaj
93 Mateusz Petrów 26.76  PLCzermna Włodowice, Polska Ikuma 27 przeglądaj
94 Heniek Marian 27.39  PLŻar Stryszawa, Polska Discovery 5 M przeglądaj
95 Monika Dudkiewicz 29.78  PLFajsławice Liszno, Polska Epsilon 7 23 przeglądaj
96 Jarosław Janus 30.08  CZJavorovy Brenna, Polska Boomerang 8 M przeglądaj
97 Dariusz Mordarski 31.64  PL Mieroszów Świdnica, Polska Cure L przeglądaj
98 Dominik Kapica
31.74  SILijak Volčja Draga, Słowenia Rook 2 ML przeglądaj
99 Marcin Bortkiewicz
31.86  PLBorowa Syców, Polska Mentor 3 L przeglądaj
100 Jakub Socha 32.04  PL Mieroszów Świdnica, Polska Mantra 6 MS przeglądaj
101 Joanna Kocot
32.44  SILijak Rožna Dolina, Słowenia Explorer XS przeglądaj
102 Krzysztof Gaik
32.52  PLCzermna Wolibórz, Polska Chili 3 M przeglądaj
103 Przemysław Czerwiński 34.99  PLŚnieżnica Wiśniowa, Polska Mentor 4 L przeglądaj
104 Grzegorz Hali 35.19  PLCzermna Wolibórz, Polska Chili 3 M przeglądaj
105 Anna Zezula 38.41  SKSkalnate Pleso Lendak, Słowacja Mentor 3 XS przeglądaj
106 Bartek Stuchlik 39.23  PLŻar Białka, Polska Delta 2 ML przeglądaj
107 Marcin Białobłocki 39.57  PLCzermna kłodzki, Polska Carrera M przeglądaj
108 Janusz Pałka 41.52  PLCiecień limanowski, Polska Alpina M przeglądaj
109 Adam Cee 43.95  PLCzermna Stoszowice-Kolonia, Polska Queen M przeglądaj
110 Pawlos 45.42  PLCzermna Stoszowice-Kolonia, Polska Rush 4 MS przeglądaj
111 Dorota Borucka 47.28  PLCiecień Dobra, Polska Rook 2 S przeglądaj
112 Łukasz Soboń 47.84  ITRubbio Borso del Grappa, Włochy Golden 3 26 przeglądaj
113 Janusz Wojtyniak 48.16  PLCzermna Powiat ząbkowicki, Polska Cure L przeglądaj
114 Tomek Krupski 48.49  PLCzermna Stoszowice, Polska Cure ML przeglądaj
115 Artur Leskiewicz 49.86  GBMilk hill Cirencester, Wielka Brytania Iota 26 przeglądaj
116 Krzysztof Jagło 52.37  PLCzermna Powiat ząbkowicki, Polska Sigma 10 25 przeglądaj
117 Jarosław Chmielewski 55.11  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Delta 2 XS przeglądaj
118 Michał Wimmer
57.32  PLCiecień Jurków, Polska Boomerang X M przeglądaj
119 Przemysław Wrzosek 63.65  SKStranik Oravská Polhora, Słowacja Cayenne 4 M przeglądaj
120 KRZYSZTOF MAKOWSKI 63.67  PLCzermna Powiat ząbkowicki, Polska Cayenne 5 XS przeglądaj
121 AnT
65.32  SKStranik Milówka, Polska Mentor 4 S przeglądaj
122 Maciej Gonciarz 66.94  PLCiecień Kasina Wielka, Polska Delta 2 ML przeglądaj
123 Szymon Struś 69.63  PLCiecień tarnowski, Polska Mentor 4 S przeglądaj
124 Marcin Niezgoda 77.20  GBMilk hill Kinsham, Wielka Brytania Mentor 2 M przeglądaj
125 Tomasz Sermak 78.57  PLŻar Maków Podhalański, Polska Icepeak 7 Pro 23 przeglądaj
126 Krzysztof Żelisko
83.68  SKSkalnate Pleso Lendak, Słowacja Mantra 6 ML przeglądaj
127 Wojciech Galica 84.17  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Summit XC4 M przeglądaj
128 Jakub Rydel 86.35  GBMilk hill Evesham, Wielka Brytania Mentor 4 S przeglądaj
129 GRZERO 87.52  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Cayenne 4 M przeglądaj
130 Mikolaj Manolopulos 90.09  GBMilk hill Pinvin, Wielka Brytania Mentor 3 L przeglądaj
131 Marcin Bortlik 92.95  SKStranik Pyzówka, Polska Alpina 2 L przeglądaj
132 Krzysztof Siwek 96.23  PLCiecień Łęki Górne, Polska Delta 2 L przeglądaj
133 Jan Rentowski
101.44  PLCiecień dębicki, Polska Trango X-Race L przeglądaj
134 Arkadiusz Ślusarczyk
104.88  PLŻar Łososina Dolna, Polska Cure M przeglądaj
135 Maciej Ziętara
106.80  SKDonovaly Ružomberok, Słowacja Iota 2 25 przeglądaj
136 Grzegorz Jamróz 117.13  PLCiecień myślenicki, Polska Enzo S przeglądaj
137 Paweł Kumorek 117.45  PLŻar Jordanów, Polska Enzo 2 S przeglądaj
138 Łukasz Prokop 117.46  SKSkalnate Pleso Hraničné, Słowacja Iota 2 25 przeglądaj
139 Łukasz Czyżewski 125.08  SKStranik Jurków, Polska Cayenne 4 XL przeglądaj
140 Krzysztof Schmidt 125.41  SKStranik Jurków, Polska ZENO L przeglądaj
141 Marcin Kempny 128.13  SKStranik Jurków, Polska Delta 2 ML przeglądaj
142 Andrzej Trebenda 137.91  SKStranik Mszana Górna, Polska TRITON 2 S przeglądaj
143 Mariusz Wiśniowski
137.99  PLŻar Jordanów, Polska Enzo 3 S przeglądaj
144 Pawel Bedynski 150.26  SKStranik Męcina, Polska Cayenne 5 M przeglądaj
145 Michał Gierlach 150.75  SKDonovaly Donovaly, Słowacja Enzo 3 M przeglądaj