Krzysztof Schmidt
125.41
Stranik
08:2314:13
ZENO L
Andrzej Kołodziejski
0.00
Czermna
14:0214:02
Wasp S
Dariusz Culak
2.94
Bezmiechowa
10:5611:21
Volt 2 M
Jacek Wojtaś
1.13
Żar
08:1908:24
Vega 2 S
Piotr Jasinski
4.98
Mieroszów
11:2712:35
Vega 2 L
Piotr Jasinski
4.90
Mieroszów
12:5013:47
Vega 2 L
Andrzej Trebenda
137.91
Stranik
08:1814:00
TRITON 2 S
Jan Rentowski
101.44
Ciecień
08:1714:07
Trango X-Race L
Przemek Kowal
3.33
Śnieżnica
09:0909:19
Tequila 4 M
Wojciech Głowacki
1.40
Żar
10:1010:15
Tequila 4 M
Andrzej Turewicz
19.76
Lijak
10:1211:48
Tequila 4 M
Norbert Wietecha
1.21
Mszana S
06:5507:11
Tequila 4 M
eltomek
3.24
Ciecień
07:5708:13
Tequila 2 S
speedstop
1.76
Lords Seat
13:2813:36
Tequila 2 L
speedstop
2.59
Lords Seat
15:4316:27
Tequila 2 L
speedstop
2.73
Lords Seat
16:3116:42
Tequila 2 L
speedstop
2.79
Lords Seat
14:5015:06
Tequila 2 L
speedstop
3.32
Lords Seat
14:1414:26
Tequila 2 L
speedstop
1.70
Lords Seat
13:4914:00
Tequila 2 L
speedstop
1.17
Lords Seat
13:1513:23
Tequila 2 L
Wojciech Galica
84.17
Skalnate Pleso
06:2811:57
Summit XC4 M
Dariusz Żywczak
20.80
Zawoja
11:2912:31
Sigma 9 25
Grzegorz Wierzba
20.52
Śnieżnica
12:0413:30
Sigma 8 25
Adam Kubiczek
14.64
Żar
11:2713:07
Sigma 7 26
Krzysztof Jagło
52.37
Czermna
09:5013:48
Sigma 10 25
Pawlos
45.42
Czermna
08:3812:37
Rush 4 MS
ko-mar 58
12.38
Żar
11:5013:07
Rush 3 S
Dorota Borucka
47.28
Ciecień
09:0512:20
Rook 2 S
Dominik Kapica
31.74
Lijak
08:5411:53
Rook 2 ML
Mateusz Bątorek
19.32
Stranik
08:2609:48
Rise M
Adam Cee
43.95
Czermna
10:0812:33
Queen M
Darecki-Starry
2.29
Mieroszów
12:4512:58
Queen M
Darecki-Starry
9.80
Mieroszów
13:0613:52
Queen M
Daniel Cholewa
2.01
Ciecień
10:5911:07
Pluto M
Daniel Cholewa
10.27
Ciecień
08:3408:59
Pluto M
Adam Cholewski
7.87
Łępice
15:3016:03
Plus 28
Konrad Wybult
8.17
Borowa
09:5510:21
Pawn M
Jeż Leszek
2.40
Michałków
11:2711:33
Optic 26
Jeż Leszek
2.13
Michałków
10:5010:59
Optic 26
Jeż Leszek
2.76
Michałków
11:0811:14
Optic 26
Marek Miłowski
12.63
Mieroszów
09:2610:08
Omega 8 27
Marek Miłowski
23.98
Mieroszów
11:2513:59
Omega 8 27
Paweł Dołomisiewicz
6.95
Fajsławice
10:4311:03
Nova Ion 3 M
Tomasz Halka
1.41
Żar
09:5309:57
Mistral 7 XS
Tomasz Halka
13.67
Żar
12:2713:26
Mistral 7 XS
Przemysław Czerwiński
15.92
Ciecień
07:4008:41
Mentor 5 L
Szymon Struś
69.63
Ciecień
07:5612:11
Mentor 4 S
Jakub Rydel
86.35
Milk hill
11:0814:56
Mentor 4 S
AnT
65.32
Stranik
08:0811:27
Mentor 4 S
Krzysiek Ciach
9.18
Mieroszów
13:0514:08
Mentor 4 M
Mariusz Cybiak
14.80
Mieroszów
11:2412:35
Mentor 4 M
Mariusz Cybiak
7.39
Mieroszów
13:0613:55
Mentor 4 M
Przemysław Czerwiński
34.99
Śnieżnica
10:4213:01
Mentor 4 L
Anna Zezula
38.41
Skalnate Pleso
06:5009:11
Mentor 3 XS
Łukasz Grabiec
3.05
Ciecień
08:3808:51
Mentor 3 S
Marcin Bortkiewicz
31.86
Borowa
07:4408:40
Mentor 3 L
Mikolaj Manolopulos
90.09
Milk hill
11:0514:23
Mentor 3 L
Piotr Mazurek
17.89
Fajsławice
10:0111:53
Mentor 2 M
Stanisław Sagan
18.43
Skalnate Pleso
06:4108:07
Mentor 2 M
Jacek Hajduk
7.54
Śnieżnica
10:3611:06
Mentor 2 M
Marcin Niezgoda
77.20
Milk hill
11:1714:16
Mentor 2 M
Piotr Klimek
24.20
Śnieżnica
09:5811:02
Marvel 27
Jakub Socha
10.90
Mieroszów
09:3810:29
Mantra 6 MS
Jakub Socha
32.04
Mieroszów
12:2513:53
Mantra 6 MS
Krzysztof Żelisko
83.68
Skalnate Pleso
04:4208:36
Mantra 6 ML
Krzysztof Martyna
9.71
Borowa
09:1509:39
King M
Maciej Banasik
6.02
Michałków
10:4011:11
Kantega Xc L
Artur Leskiewicz
3.36
Milk hill
08:5609:41
Iota 26
Artur Leskiewicz
49.86
Milk hill
11:1013:23
Iota 26
Marek Pokrzyk
14.30
Skipton
09:1011:57
Iota 2 27
Maciej Ziętara
106.80
Donovaly
07:1312:32
Iota 2 25
Łukasz Prokop
117.46
Skalnate Pleso
05:3812:19
Iota 2 25
Krzysztof Kozaczuk
4.78
Lords Seat
12:4913:30
Iota 2 25
Krzysztof Kozaczuk
7.79
Lords Seat
10:2012:01
Iota 2 25
Mateusz Petrów
26.76
Czermna
09:5012:45
Ikuma 27
Tomasz Sermak
78.56
Żar
08:5612:32
Icepeak 7 Pro 23
Tomasz Zieliński
21.34
Czermna
11:1413:35
Hook 3 29
Michał Szyc
3.25
Bassano
08:0809:02
Hook 2 25
Michał Szyc
4.55
Bassano
06:0506:44
Hook 2 25
Michał Szyc
4.82
Bassano
12:5313:48
Hook 2 25
Zbigniew Ziarko
14.86
Żar
12:3013:30
Golden 4 26
Łukasz Soboń
4.42
Bassano
13:0713:44
Golden 3 26
Łukasz Soboń
47.84
Rubbio
08:1511:52
Golden 3 26
Joanna Kocot
32.44
Lijak
08:5811:48
Explorer XS
Monika Dudkiewicz
29.78
Fajsławice
10:2612:15
Epsilon 7 23
Mikołaj Walczyk
20.80
Prasiva
08:4809:48
Epsilon 6 26
Kaśka G.
3.33
Czermna
11:2413:05
Epic S
Grzegorz Jamróz
117.13
Ciecień
07:3313:20
Enzo S
Mariusz Wiśniowski
137.99
Żar
07:4814:10
Enzo 3 S
Michał Gierlach
150.75
Donovaly
07:1113:26
Enzo 3 M
Paweł Kumorek
117.45
Żar
08:5014:12
Enzo 2 S
Józek Ostrowski
2.98
Ciecień
09:1109:24
Eden 5 30
Tomasz Pyś
2.45
Ciecień
09:3209:38
Eden 3 26
Artur Szczerbiak
4.18
Javorovy
11:2711:46
Duett M
Heniek Marian
27.39
Żar
11:2712:57
Discovery 5 M
Witold Kawa
13.55
Żar
12:2513:35
Discovery 5 M
Jarosław Chmielewski
55.11
Żar
09:3913:18
Delta 2 XS
Marcin Kempny
128.13
Stranik
08:2014:14
Delta 2 ML
Bartek Stuchlik
39.23
Żar
09:2110:50
Delta 2 ML
Paweł Czepiel
11.91
Ciecień
08:0409:08
Delta 2 ML