Zbyszek Deka
10.95
Cerna Hora
10:1011:59
Sigma 10 25
Wojciech Głowacki
6.67
Żar
11:1113:44
Tequila 4 M
Waldemar Laskowski
6.53
Chełm (Grybów)
08:1811:07
Hook 4 25
Tomasz Halka
14.88
Żar
09:3612:15
Mistral 7 XS
Seba
12.66
Javorovy
10:0612:11
Carrera L
Robert Szczur
19.48
Bassano
07:5312:58
Rook 2 ML
Robert Dadak
10.60
Skrzyczne
09:4910:44
Cayenne 4 M
Przemek Kowal
7.57
Śnieżnica
09:1510:30
Tequila 4 M
Piotr Żoła
5.83
Norma - Latina
13:3813:57
Arcus 7 28
Piotr Żoła
19.65
Norma - Latina
09:2112:36
Arcus 7 28
Piotr Świderski
8.18
Chełm (Grybów)
07:0809:33
Rook 2 MS
Piotr Assmann
1.16
Chełm (Grybów)
10:5010:53
Rook 2 MS
Piotr Assmann
2.38
Chełm (Grybów)
08:3709:21
Rook 2 MS
Paweł Dołomisiewicz
5.65
Fajsławice
09:1009:23
Nova Ion 3 S
Paweł Chrząszcz
44.15
Ponnay
10:0512:00
ZENO ML
Norbert Wietecha
0.75
Chełm (Grybów)
09:2409:29
Tequila 4 M
Michal Zegrodnik
21.04
Norma - Latina
09:3013:01
Eden 5 28
Michal Zegrodnik
2.62
Norma - Latina
13:5514:23
Eden 5 28
Michal Zegrodnik
21.04
Norma - Latina
09:3013:01
Michał Wimmer
3.74
Skrzętla
10:2911:03
Boomerang X M
Michał Skalski
16.85
Bassano
07:2009:29
BGD BASE ML
Michał Mildner
8.07
Javorovy
09:5611:22
Cayenne 3 S
Michal Glinski
4.15
Lipowa
12:4214:22
Summit XC4 L
Michał Gierlach
124.58
Emberger Alm
08:4014:19
Enzo 3 M
Mateusz Z
115.51
Gorduno
07:1713:40
Mentor 4 S
Mateusz Siatka
35.20
Śnieżnica
07:5810:40
Alpina 2 L
Mateusz Partyka
7.93
Bassano
06:2308:31
Tequila 4 M
Mateusz Partyka
2.96
Bassano
04:5605:04
Tequila 4 M
Mariusz Strzelczyk
6.03
Borowa
10:5411:40
CHILI 4 M
Mariusz Cybiak
19.40
Bassano
07:2811:40
Mentor 4 M
marek mastalerz
15.48
Norma - Latina
11:4512:57
Delta 2 MS
Marek Furman
3.72
Javorovy
10:0810:27
Aspen 4 26
Marek Dmochowski
27.40
Bassano
07:5311:36
Hook 3 23
Marek Borkowski
20.27
Bassano
08:0611:42
Delta 2 L
Marcin Makuch
43.71
Bassano
08:0011:26
Iota 26
Marcin Chorzępa
5.49
Livigno
09:3509:59
Sport 3 L
Marcin Chorzępa
3.50
Żelisławiec
07:0107:20
Delta 2 MS
Marcin Białobłocki
47.63
Cerna Hora
09:4214:11
Carrera M
Maciej Januchta
11.07
Śnieżnica
09:3410:43
Artik 2 27
Łukasz Soboń
10.43
Fajsławice
08:4009:09
Golden 3 26
Łukasz Prokop
63.62
Fajsławice
08:5611:30
Iota 2 25
Łukasz Janda
14.23
Skrzyczne
09:2210:27
Blacklight L
Laguna
4.73
Bassano
08:0108:39
Mistral 7 M
Krzysztof Mazur
8.04
Śnieżnica
09:0309:25
Icepeak 7 Pro 23
KRZYSZTOF MAKOWSKI
36.28
Cerna Hora
10:0713:17
Cayenne 5 XS
Krzysztof Dudziński
19.64
Nowy Targ
12:0413:26
NOTOS CARBON L
Krzysiek Telus
6.24
Stoodley Pike
16:1517:14
Iota 2 25
Krzycha
27.57
Piła
08:2410:03
King L
Józek Ostrowski
3.18
Śnieżnica
11:0711:15
Eden 5 30
Jerzy Adamczyk
1.71
Chełm (Grybów)
09:0109:31
Ion 2 L