Daniel Ogiński
2.56
Mała Czantoria
10:5511:10
Marek Stefanowicz
43.90
zambrowski
09:1710:21
Paweł Chrząszcz
43.06
La Perrière
09:4712:00
ZENO ML
Górski Jacek
85.30
Żar
09:0512:13
ZENO L
Krzysztof Schmidt
132.74
Emberger Alm
07:3612:05
ZENO L
Andrzej Kołodziejski
1.55
Czeszka
10:1910:23
Wasp S
Marcin Gorayski
68.87
Wolowa Góra
08:5312:53
Venus M
Wojciech Chmiel
7.15
Śnieżnica
09:4310:31
Vega M
Grzegorz Pelikan
13.76
Javorovy
10:3912:50
Vega 5 M
Jacek Wojtaś
5.87
Skrzyczne
08:4809:38
Vega 2 S
Maciej Gąsiorek
31.62
Javorovy
08:5811:17
UP Trango XC 3 S/M
Jerzy Gajda
27.05
Chełm (Grybów)
08:1009:55
UP Trango XC 2 M
Łukasz Bielewicz
46.45
Kalisz
14:3516:21
Universal 1.1 28
Andrzej "Bąbel" Walczak
51.60
Leszno - Strzyżewice
14:5116:20
Universal 1.1 28
Jarosław Hądzel
42.32
Mt Avena
09:3212:15
U Cruise L
Piotr Nowakowski
18.70
Żar
07:3910:09
U Cross L
Mietek Grochmal
4.54
Chełm (Grybów)
08:2509:44
TRITON 2 L
Krzysztof Orłowski
21.04
Wolowa Góra
09:2411:02
Trango X-Race L
Ralf
25.49
Javorovy
08:5211:18
Trango X-Race L
eltomek
4.80
Śnieżnica
11:3712:59
Tequila 2 S
eltomek
4.66
Śnieżnica
08:4209:09
Tequila 2 S
rav
44.64
Piła
03:5105:02
Synthesis 29
Marcin Wirski
19.16
Śnieżnica
09:3010:27
Synergy 5 L
Igor Popik
90.34
Łęki Kościelne
08:3911:35
Summit XC4 M
Bieri
10.49
Śnieżnica
08:4709:36
Summit Xc 2 Sm
czazal
28.36
pucki
14:2515:40
Speedster 26
Dariusz Żywczak
16.60
Żar
09:3710:29
Sigma 9 25
Michał Szmyt
2.46
Rudnik
10:4010:48
Sigma 8 27
Ciup3k
3.50
Śnieżnica
09:0909:26
Sigma 8 27
WłoOch
4.72
Chełm (Grybów)
08:2209:21
Sigma 8 27
Ciup3k
4.46
Śnieżnica
12:0312:49
Sigma 8 27
Michał Szmyt
8.11
Wolowa Góra
12:5613:43
Sigma 8 27
Grzegorz Wierzba
7.26
Śnieżnica
12:4013:42
Sigma 8 25
Grzegorz Wierzba
9.44
Śnieżnica
08:5009:46
Sigma 8 25
Michał Dziedzic
8.78
Śnieżnica
08:4611:23
Sigma 7 28
Adam Kubiczek
6.72
Mała Czantoria
12:4613:55
Sigma 7 26
pansabina
67.92
Borsk
09:2612:20
Sigma 10 25
Zbyszek Deka
43.54
Wolowa Góra
09:3213:22
Sigma 10 25
ko-mar 58
9.27
Mała Czantoria
12:5013:50
Rush 3 S
ko-mar 58
3.81
Mała Czantoria
09:4310:19
Rush 3 S
Tomasz Perczak
6.58
Żar
08:3410:10
Rush 3 M
Jarosław Hadaczek
6.44
Żar
08:2410:39
Rush 3 M
Janusz Sobczak
3.12
Javorovy
07:3507:52
Rush 2 M
Janusz Sobczak
3.46
Javorovy
10:2610:42
Rush 2 M
Łukasz Maszner
0.19
Żelisławiec
10:0210:04
Rook M
Marcin Pawłowski
4.94
Żelisławiec
09:0009:47
Rook M
Łukasz Maszner
1.75
Żelisławiec
09:5609:59
Rook M
Lucjan Tomera
6.41
Śnieżnica
09:4711:23
Rook L
Dorota Borucka
5.11
Śnieżnica
09:0410:11
Rook 2 S
Piotr Świderski
17.01
Chełm (Grybów)
08:3809:34
Rook 2 MS