Maciej Banasik
2.71
Łęki Kościelne
11:3511:45
Kantega Xc L
Maciej Banasik
2.73
Łęki Kościelne
10:3610:46
Kantega Xc L
Leszek Grzenkowicz
0.87
Lębork
10:4910:52
Hook 3 27
Leszek Grzenkowicz
0.60
Lębork
10:2310:24
Hook 3 27
Paweł Chrząszcz
43.06
La Perrière
09:4712:00
ZENO ML
Łukasz Bielewicz
46.45
Kalisz
14:3516:21
Universal 1.1 28
Michal Radzicki
34.32
Jaworzynka
09:2810:52
Cure ML
Ralf
25.49
Javorovy
08:5211:18
Trango X-Race L
Artur Szczerbiak
6.83
Javorovy
09:2810:25
Duett M
Marcin
4.16
Javorovy
09:2910:26
Atlas L
Grzegorz Piechuła
2.05
Javorovy
09:0409:16
Iota 30
Artur Śliwa
9.08
Javorovy
09:0011:21
Iota 2 25
Maciej Gąsiorek
31.62
Javorovy
08:5811:17
UP Trango XC 3 S/M
Seba
4.71
Javorovy
08:4209:08
Carrera L
Mateusz Jakubowski
4.24
Javorovy
09:4610:10
Golden 3 26
Mikołaj Walczyk
15.15
Javorovy
10:1912:53
Epsilon 6 26
Janusz Sobczak
3.46
Javorovy
10:2610:42
Rush 2 M
Michał Rdk
5.63
Javorovy
10:3511:22
Dudek Nemo XX 28
Grzegorz Pelikan
13.76
Javorovy
10:3912:50
Vega 5 M
Seba
13.20
Javorovy
10:4011:08
Carrera L
Michal Papkowski
3.00
Javorovy
10:5911:28
Optic 2 30
Andrzej Koziej
10.44
Javorovy
11:0712:19
Aspen 4 28
Grzegorz Piechuła
4.55
Javorovy
11:1311:34
Iota 30
Janusz Sobczak
3.12
Javorovy
07:3507:52
Rush 2 M
Andrzej Koziej
3.46
Javorovy
09:2109:39
Aspen 4 28
Mateusz Z
116.68
Gorduno
07:0913:50
Mentor 4 S
Grzegorz Studziński
107.71
Emberger Alm
07:5212:52
Iota 26
Maciej Ziętara
131.60
Emberger Alm
07:3312:20
Iota 2 25
Mariusz Wiśniowski
132.49
Emberger Alm
07:3312:09
Enzo 3 S
Marcin Duszyński
129.65
Emberger Alm
07:4913:01
Artik 3 25
Łukasz Czyżewski
111.36
Emberger Alm
07:5612:56
Cayenne 4 XL
Marek Furman
85.77
Emberger Alm
07:5912:30
Aspen 4 26
Krzysztof Schmidt
132.74
Emberger Alm
07:3612:05
ZENO L
Jacek Profus
130.77
Emberger Alm
07:4412:36
Enzo 2 M
Heniek Marian
92.12
Emberger Alm
07:5012:27
Discovery 5 M
Zdzisław Staniak
24.87
Emberger Alm
07:5709:09
Mentor 2 M
Arkadiusz Ślusarczyk
116.85
Emberger Alm
07:3712:55
Cure M
Grzegorz Szafrański
155.25
Emberger Alm
07:5514:44
Boomerang 10 M
Maciej Cieślik
114.43
Emberger Alm
07:5713:24
Delta 2 L
Witold Kawa
70.92
Emberger Alm
07:2811:04
Discovery 5 M
Bartosz Pawlak
31.01
Dylew
04:1705:22
Mistral 6 28
Andrzej Kołodziejski
1.55
Czeszka
10:1910:23
Wasp S
Jerzy Gajda
27.05
Chełm (Grybów)
08:1009:55
UP Trango XC 2 M
Waldemar Laskowski
2.71
Chełm (Grybów)
11:2112:20
Hook 4 25
Wacław Warda
2.35
Chełm (Grybów)
07:4708:47
Cayenne 4 M
WłoOch
4.72
Chełm (Grybów)
08:2209:21
Sigma 8 27
Mariusz Szczygieł
1.77
Chełm (Grybów)
13:2214:00
Golden 2 28
Piotr Świderski
17.01
Chełm (Grybów)
08:3809:34
Rook 2 MS
Piotr Assmann
21.55
Chełm (Grybów)
08:3509:43
Rook 2 MS
Piotr Świderski
6.43
Chełm (Grybów)
11:5714:06
Rook 2 MS