Andrzej Kołodziejski
5.28
Kobala
12:5113:03
Wasp S
Andrzej Kołodziejski
5.59
Kobala
08:0508:22
Wasp S
Jarosław Głowiński
9.82
Kobala
09:1209:44
Wasp L
Ryszard Tajl
26.81
Sopot
08:0409:53
VOLT SM
Dariusz Culak
2.35
Bezmiechowa
15:2516:15
Volt 2 M
Krzysztof Pedrycz
4.83
Klonówka
07:1408:00
Trango Xc M
Robert Szecel
4.76
Dolní Morava
11:4812:18
Tequila 4 S
Marcin Wirski
40.92
Monte Grappa
09:4512:30
Synergy 5 L
Marek Bader
14.02
Proseč pod Ještědem
09:3312:47
Rush 4 L
Marcin Pawłowski
5.18
Lijak
10:1210:54
Rook M
Piotr Świderski
1.08
Rimetea
08:1508:20
Rook 2 MS
Robert Szczur
86.07
Brașov
08:3111:54
Rook 2 ML
Waldemar Kwaśniewski
8.93
Łęki Kościelne
10:1110:50
Rook 2 ML
Waldemar Kwaśniewski
2.53
Łęki Kościelne
12:3912:46
Rook 2 ML
Mikołaj Banaś
7.90
Monte Grappa
15:1615:45
Plus 28
Mikołaj Banaś
9.10
Monte Grappa
12:4313:45
Plus 28
Konrad Wybult
2.04
Borowa
10:4010:45
Pawn M
Konrad Wybult
1.58
Borowa
09:0509:10
Pawn M
Jakub Mendys
26.24
Sopot
08:0410:27
Optic 26
Urszula Rzepecka
34.41
Sopot
07:5911:05
Mistral 7 XS
Szymon Struś
1.28
Rimetea
08:0908:14
Mentor 4 S
Kamil Stępień
60.59
Emberger Alm
08:0112:08
Mentor 4 M
Adam Płóciennik
0.77
Jeżów Sudecki
10:5110:52
Mentor 4 L
Adam Płóciennik
0.94
Jeżów Sudecki
15:3915:42
Mentor 4 L
Anna Zezula
29.23
Sopot
08:0410:26
Mentor 3 XS
Maciej Bucho
1.12
Râmetea
13:2413:30
Mentor 3 M
Alicja Siermantowska
1.31
Żar
05:4405:55
Mentor 2 Xs
Alicja Siermantowska
1.48
Żar
04:5705:08
Mentor 2 Xs
Piotr Renner
1.54
Rimetea
08:1108:15
Mentor 2 S
Jakub Socha
15.05
Brașov
07:3508:16
Mantra 6 MS
Bartłomiej Galanty
6.20
Kobala
09:4510:31
Mantra 3 S
Andrzej Binkowski
4.28
Mieroszów
12:3312:47
lotnia sztywna
Andrzej Binkowski
3.77
Mieroszów
13:3813:55
lotnia sztywna
Krzysztof Martyna
11.67
Kobala
09:1709:59
King M
Maciej Banasik
2.19
Łęki Kościelne
11:2011:28
Kantega Xc L
Maciej Banasik
3.41
Łęki Kościelne
08:4309:00
Kantega Xc L
Kasia Wołek
4.69
Sopot
08:4508:57
Kantega XC 2 S
Jacek Zakrzewski
27.03
Sopot
08:0810:13
Iota 2 27
Jacek Respondek
9.75
Monte Grappa
13:1213:54
Infinity 3 M
Jacek Respondek
7.87
Monte Grappa
09:2309:47
Infinity 3 M
Magdalena Pawlak
7.50
Kamień
08:5309:33
Ikuma 21
Anna Piskozub
25.85
Sopot
08:1510:40
Ikuma 21
Krzysztof Cieślinski
16.43
Sopot
07:4409:51
Hook 4 27
Ilona Knapik
14.51
Brașov
07:2708:17
Hook 4 23
Tomasz Zieliński
19.94
Sopot
08:0209:46
Hook 3 29
Konrad Kowalewski
4.36
Sopot
08:1508:48
Hook 3 27
Tomasz Giełda
4.10
Czermna
11:3313:41
Hook 3 27
Bogdan Kozłowski
6.03
Czermna
10:0213:19
Golden 3 30
Mateusz Jakubowski
6.36
Lijak
09:5510:21
Golden 3 26
Mateusz Jakubowski
2.67
Lijak
06:0806:14
Golden 3 26
Marcin Trzciński
8.36
Brașov
07:2507:50
Golden 3 26
Marek Murmyło
3.84
Lijak
07:5908:17
Epsilon 8 29
Marek Murmyło
4.00
Lijak
10:3010:47
Epsilon 8 29
Kaśka G.
3.66
Czermna
08:5310:15
Epic S
Kaśka G.
4.42
Czermna
11:2413:33
Epic S
Aleksander Grochal
22.96
Sopot
08:1310:19
Elan 26
Dawid Krajewski
14.99
Rimetea
07:0008:22
Eden 5 26
Sławek Wajdzik
32.33
Sopot
08:1210:17
Dudek Nemo XX 31
Urszula Chodorow
2.11
Łęki Kościelne
10:4110:47
Dudek Nemo XX 23
Urszula Chodorow
1.84
Łęki Kościelne
11:5812:04
Dudek Nemo XX 23
Szczepan Pawluszek
3.32
Garb Pińczowski
09:1809:33
Delta L
Marcin Chorzępa
7.69
Kobala
10:1110:48
Delta 2 MS
Michał Piotrowski
87.64
Brașov
08:2812:17
Delta 2 ML
Tomek Krupski
11.57
Czermna
08:4510:56
Cure ML
Andrzej Januchta
7.59
Klonówka
11:3412:08
Cure L
Sebastian Treter
10.11
Monte Grappa
09:3310:24
Chili 3 S
Mateusz Gajczewski
1.10
Rimetea
08:0008:04
Chili 3 S
Mateusz Gajczewski
1.08
Râmetea
13:4513:47
Chili 3 S
Mateusz Gajczewski
0.06
Rimetea
07:4807:50
Chili 3 S
Sebastian Treter
15.71
Bassano
11:0212:31
Chili 3 S
Seba
8.31
Starogród
12:1613:33
Chili 3 M
Marcus Biesioroff
10.34
Czermna
11:3514:04
Chili 3 L
Pawel Bedynski
25.30
Brașov
07:5109:22
Cayenne 5 M
Marcin Białobłocki
16.81
Czermna
08:1513:06
Carrera M
Marcin Szczęsny
29.78
Sopot
07:4009:29
Buzz Z5 L
Rafał Zagórny
2.31
Łęki Kościelne
11:5512:01
Buzz z4 ML
Baśka
9.12
Rimetea
07:2708:06
Atlas S
Krzychu Latawica
9.24
Babadag (Oludeniz)
08:3309:15
Atlas L
Krzychu Latawica
0.21
Babadag (Oludeniz)
08:1408:17
Atlas L
Kazimierz Anielak
2.48
Łęki Kościelne
09:2509:30
Astral 6 26
Kazimierz Anielak
2.33
Łęki Kościelne
12:2212:28
Astral 6 26
Robert Wincencik
35.70
Sopot
07:2909:57
Aspen 4 26
Tomek Wirski
40.09
Monte Grappa
10:4414:00
Aspen 2 28
Piotr Żoła
2.16
Lijak
06:4006:46
Arcus 7 28
Piotr Żoła
2.49
Lijak
08:1808:24
Arcus 7 28
Piotr Żoła
4.79
Lijak
10:0510:28
Arcus 7 28
Bartosz Grochowina
0.67
Garb Pińczowski
11:1611:20
Arcus 6 26
Bartosz Grochowina
1.19
Garb Pińczowski
08:3908:42
Arcus 6 26
Bartosz Grochowina
0.45
Garb Pińczowski
09:3809:40
Arcus 6 26
Dominika Kasieczko
32.90
Sopot
08:2010:06
Alpina 3 S