Waldemar Kwaśniewski
2.53
Łęki Kościelne
12:3912:46
Rook 2 ML
Waldemar Kwaśniewski
8.93
Łęki Kościelne
10:1110:50
Rook 2 ML
Urszula Rzepecka
34.41
Sopot
07:5911:05
Mistral 7 XS
Urszula Chodorow
2.11
Łęki Kościelne
10:4110:47
Dudek Nemo XX 23
Urszula Chodorow
1.84
Łęki Kościelne
11:5812:04
Dudek Nemo XX 23
Tomek Wirski
40.09
Monte Grappa
10:4414:00
Aspen 2 28
Tomek Krupski
11.57
Czermna
08:4510:56
Cure ML
Tomasz Zieliński
19.94
Sopot
08:0209:46
Hook 3 29
Tomasz Giełda
4.10
Czermna
11:3313:41
Hook 3 27
Szymon Struś
1.28
Rimetea
08:0908:14
Mentor 4 S
Szczepan Pawluszek
3.32
Garb Pińczowski
09:1809:33
Delta L
Sławek Wajdzik
32.33
Sopot
08:1210:17
Dudek Nemo XX 31
Sebastian Treter
15.71
Bassano
11:0212:31
Chili 3 S
Sebastian Treter
10.11
Monte Grappa
09:3310:24
Chili 3 S
Seba
8.31
Starogród
12:1613:33
Chili 3 M
Ryszard Tajl
26.81
Sopot
08:0409:53
VOLT SM
Robert Wincencik
35.70
Sopot
07:2909:57
Aspen 4 26
Robert Szecel
4.76
Dolní Morava
11:4812:18
Tequila 4 S
Robert Szczur
86.07
Brașov
08:3111:54
Rook 2 ML
Rafał Zagórny
2.31
Łęki Kościelne
11:5512:01
Buzz z4 ML
Piotr Żoła
2.49
Lijak
08:1808:24
Arcus 7 28
Piotr Żoła
4.79
Lijak
10:0510:28
Arcus 7 28
Piotr Żoła
2.16
Lijak
06:4006:46
Arcus 7 28
Piotr Świderski
1.08
Rimetea
08:1508:20
Rook 2 MS
Piotr Renner
1.54
Rimetea
08:1108:15
Mentor 2 S
Pawel Bedynski
25.30
Brașov
07:5109:22
Cayenne 5 M
Mikołaj Banaś
7.90
Monte Grappa
15:1615:45
Plus 28
Mikołaj Banaś
9.10
Monte Grappa
12:4313:45
Plus 28
Michał Piotrowski
87.64
Brașov
08:2812:17
Delta 2 ML
Mateusz Jakubowski
2.67
Lijak
06:0806:14
Golden 3 26
Mateusz Jakubowski
6.36
Lijak
09:5510:21
Golden 3 26
Mateusz Gajczewski
1.08
Râmetea
13:4513:47
Chili 3 S
Mateusz Gajczewski
1.10
Rimetea
08:0008:04
Chili 3 S
Mateusz Gajczewski
0.06
Rimetea
07:4807:50
Chili 3 S
Marek Murmyło
3.84
Lijak
07:5908:17
Epsilon 8 29
Marek Murmyło
4.00
Lijak
10:3010:47
Epsilon 8 29
Marek Bader
14.02
Proseč pod Ještědem
09:3312:47
Rush 4 L
Marcus Biesioroff
10.34
Czermna
11:3514:04
Chili 3 L
Marcin Wirski
40.92
Monte Grappa
09:4512:30
Synergy 5 L
Marcin Trzciński
8.36
Brașov
07:2507:50
Golden 3 26
Marcin Szczęsny
29.78
Sopot
07:4009:29
Buzz Z5 L
Marcin Pawłowski
5.18
Lijak
10:1210:54
Rook M
Marcin Chorzępa
7.69
Kobala
10:1110:48
Delta 2 MS
Marcin Białobłocki
16.81
Czermna
08:1513:06
Carrera M
Magdalena Pawlak
7.50
Kamień
08:5309:33
Ikuma 21
Maciej Bucho
1.12
Râmetea
13:2413:30
Mentor 3 M
Maciej Banasik
3.41
Łęki Kościelne
08:4309:00
Kantega Xc L
Maciej Banasik
2.19
Łęki Kościelne
11:2011:28
Kantega Xc L
Krzysztof Pedrycz
4.83
Klonówka
07:1408:00
Trango Xc M
Krzysztof Martyna
11.67
Kobala
09:1709:59
King M