Michał Piotrowski
87.64
Brașov
08:2812:17
Delta 2 ML
Robert Szczur
86.07
Brașov
08:3111:54
Rook 2 ML
Kamil Stępień
60.59
Emberger Alm
08:0112:08
Mentor 4 M
Marcin Wirski
40.92
Monte Grappa
09:4512:30
Synergy 5 L
Tomek Wirski
40.09
Monte Grappa
10:4414:00
Aspen 2 28
Robert Wincencik
35.70
Sopot
07:2909:57
Aspen 4 26
Urszula Rzepecka
34.41
Sopot
07:5911:05
Mistral 7 XS
Dominika Kasieczko
32.90
Sopot
08:2010:06
Alpina 3 S
Sławek Wajdzik
32.33
Sopot
08:1210:17
Dudek Nemo XX 31
Marcin Szczęsny
29.78
Sopot
07:4009:29
Buzz Z5 L
Anna Zezula
29.23
Sopot
08:0410:26
Mentor 3 XS
Jacek Zakrzewski
27.03
Sopot
08:0810:13
Iota 2 27
Ryszard Tajl
26.81
Sopot
08:0409:53
VOLT SM
Jakub Mendys
26.24
Sopot
08:0410:27
Optic 26
Anna Piskozub
25.85
Sopot
08:1510:40
Ikuma 21
Pawel Bedynski
25.30
Brașov
07:5109:22
Cayenne 5 M
Aleksander Grochal
22.96
Sopot
08:1310:19
Elan 26
Tomasz Zieliński
19.94
Sopot
08:0209:46
Hook 3 29
Marcin Białobłocki
16.81
Czermna
08:1513:06
Carrera M
Krzysztof Cieślinski
16.43
Sopot
07:4409:51
Hook 4 27
Sebastian Treter
15.71
Bassano
11:0212:31
Chili 3 S
Jakub Socha
15.05
Brașov
07:3508:16
Mantra 6 MS
Dawid Krajewski
14.99
Rimetea
07:0008:22
Eden 5 26
Ilona Knapik
14.51
Brașov
07:2708:17
Hook 4 23
Marek Bader
14.02
Proseč pod Ještědem
09:3312:47
Rush 4 L
Krzysztof Martyna
11.67
Kobala
09:1709:59
King M
Tomek Krupski
11.57
Czermna
08:4510:56
Cure ML
Marcus Biesioroff
10.34
Czermna
11:3514:04
Chili 3 L
Sebastian Treter
10.11
Monte Grappa
09:3310:24
Chili 3 S
Jarosław Głowiński
9.82
Kobala
09:1209:44
Wasp L
Jacek Respondek
9.75
Monte Grappa
13:1213:54
Infinity 3 M
Krzychu Latawica
9.24
Babadag (Oludeniz)
08:3309:15
Atlas L
Baśka
9.12
Rimetea
07:2708:06
Atlas S
Mikołaj Banaś
9.10
Monte Grappa
12:4313:45
Plus 28
Waldemar Kwaśniewski
8.93
Łęki Kościelne
10:1110:50
Rook 2 ML
Marcin Trzciński
8.36
Brașov
07:2507:50
Golden 3 26
Seba
8.31
Starogród
12:1613:33
Chili 3 M
Mikołaj Banaś
7.90
Monte Grappa
15:1615:45
Plus 28
Jacek Respondek
7.87
Monte Grappa
09:2309:47
Infinity 3 M
Marcin Chorzępa
7.69
Kobala
10:1110:48
Delta 2 MS
Andrzej Januchta
7.59
Klonówka
11:3412:08
Cure L
Magdalena Pawlak
7.50
Kamień
08:5309:33
Ikuma 21
Mateusz Jakubowski
6.36
Lijak
09:5510:21
Golden 3 26
Bartłomiej Galanty
6.20
Kobala
09:4510:31
Mantra 3 S
Bogdan Kozłowski
6.03
Czermna
10:0213:19
Golden 3 30
Andrzej Kołodziejski
5.59
Kobala
08:0508:22
Wasp S
Andrzej Kołodziejski
5.28
Kobala
12:5113:03
Wasp S
Marcin Pawłowski
5.18
Lijak
10:1210:54
Rook M
Krzysztof Pedrycz
4.83
Klonówka
07:1408:00
Trango Xc M
Piotr Żoła
4.79
Lijak
10:0510:28
Arcus 7 28