Ryszard Tajl
17.92
Sopot
09:0511:17
VOLT SM
Jakub Kwiatkowski
15.67
Borsk
08:4310:01
Trango X-Race L
Krzysztof Orłowski
13.82
Rimetea
11:2312:41
Trango X-Race L
Łukasz Barcewicz
1.08
Rimetea
11:3411:36
Tequila 5 M
Robert Szecel
2.65
Srebrna Góra
09:0409:38
Tequila 4 S
Andrzej Turewicz
2.08
Kamenicky hrad
11:5012:00
Tequila 4 M
Andrzej Turewicz
1.04
Kamenicky hrad
13:3514:09
Tequila 4 M
Leszek Ignaszak
23.42
Brașov
06:1107:41
Summit XC3 M
Michał Szmyt
1.85
Rimetea
12:0012:15
Sigma 8 27
Piotr Świderski
28.18
Rimetea
08:2912:03
Rook 2 MS
Piotr Assmann
33.42
Laszki
09:4111:05
Rook 2 MS
HURAK
2.21
Nikielkowo
15:2615:30
Powerplay Sting 160
Jakub Mendys
5.52
Sopot
12:5813:15
Optic 26
Jakub Mendys
22.54
Sopot
08:4010:02
Optic 26
Robert Osiński
44.46
Inowrocław
02:0603:29
Nucleon 27
Urszula Rzepecka
39.05
Sopot
08:5912:28
Mistral 7 XS
Grzegorz Nowak
21.99
Brașov
06:1707:32
Mentor 5 M
Szymon Struś
12.74
Rimetea
08:1909:01
Mentor 4 S
Stanisław Sagan
61.53
Gimba mnt.
07:0710:10
Mentor 4 M
Anna Zezula
35.62
Sopot
08:5112:30
Mentor 3 XS
Maciej Bucho
21.33
Județul Harghita
13:1114:39
Mentor 3 M
Maciej Bucho
8.28
Județul Harghita
10:5712:58
Mentor 3 M
Jacek Streich
1.65
Kamenicky hrad
13:3314:16
Mentor 3 L
Piotr Renner
21.74
Județul Harghita
13:2614:39
Mentor 2 S
Piotr Renner
4.44
Județul Harghita
10:5111:48
Mentor 2 S
Piotr Mazurek
10.32
Gimba mnt.
07:2008:23
Mentor 2 M
Piotr Mazurek
11.48
Gimba mnt.
10:1911:00
Mentor 2 M
Jakub Socha
36.17
Sopot
08:4612:42
Mantra 6 MS
Wojtek Bykowski
14.53
Borsk
07:4309:23
Mantra 6 ML
Andrzej Binkowski
3.52
Mieroszów
09:3509:42
lotnia sztywna
Krzycha
10.55
Borsk
08:5709:35
King L
Kasia Wołek
7.97
Sopot
10:3410:56
Kantega XC 2 S
Jacek Zakrzewski
21.63
Sopot
08:4510:12
Iota 2 27
Jacek Zakrzewski
4.11
Sopot
13:0713:25
Iota 2 27
Anna Piskozub
35.87
Sopot
08:5912:29
Ikuma 21
Laki Lakos
26.50
Brașov
06:2407:49
Icepeak 8 22
Krzysztof Cieślinski
11.11
Sopot
08:3210:44
Hook 4 27
Ilona Knapik
8.24
Sopot
09:0910:56
Hook 4 23
Małgorzata Błędowska
4.00
Județul Harghita
10:5012:06
Hook 4 21
Tomasz Zieliński
10.32
Sopot
09:0009:59
Hook 3 29
Tomasz Zieliński
15.63
Sopot
11:1512:29
Hook 3 29
Konrad Kowalewski
20.35
Sopot
08:5711:04
Hook 3 27
Krzysiek Święcicki
1.18
Żar
08:4108:44
Falcon 2009 27
Krzysztof Muzzy Wejdman
2.03
Rimetea
09:4209:51
Ellus 5 XL
Dawid Krajewski
11.72
Rimetea
07:5108:45
Eden 5 26
Sławek Wajdzik
27.70
Sopot
08:5111:00
Dudek Nemo XX 31
Łukasz Kulis
8.01
Borsk
09:0209:27
Dudek Nemo XX 28
Monika Makowska
7.05
Borsk
08:0408:53
Delta 3 S
Marcin Chorzępa
17.87
Kobala
10:0811:19
Delta 2 MS
Krzysztof Łakomicki
4.31
Borsk
04:5005:01
Cyber 4 M
Krzysztof Łakomicki
4.50
Borsk
13:3013:42
Cyber 4 M
Krzysztof Łakomicki
3.44
Borsk
07:0407:11
Cyber 4 M
Krzysztof Łakomicki
3.79
Borsk
12:0112:10
Cyber 4 M
Marcin Żuwała
4.74
Żar
11:3812:20
Crossalps 26.5
Piotr Szymański
1.93
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:3609:46
Chili 3 S
Piotr Szymański
1.95
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
10:2310:28
Chili 3 S
Piotr Szymański
2.03
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:1509:24
Chili 3 S
Mateusz Gajczewski
3.70
Județul Harghita
10:5512:05
Chili 3 S
Mateusz Gajczewski
13.90
Județul Harghita
13:2314:37
Chili 3 S
Pawel Bedynski
52.72
Sopot
08:3812:27
Cayenne 5 M
Michał Mildner
4.41
Żar
10:5111:16
Cayenne 3 S
Marcin Szczęsny
17.20
Sopot
08:4409:42
Buzz Z5 L
Krzysztof Łomonkiewicz
3.84
Borsk
09:3309:48
Buzz Z3 Xl
Łukasz Janda
1.91
Skrzyczne
09:0009:03
Blacklight L
Baśka
2.11
Râmetea
03:1903:25
Atlas S
Baśka
5.63
Rimetea
08:2708:50
Atlas S
Marek Furman
19.43
Brașov
06:2707:27
Aspen 4 26
Robert Wincencik
12.69
Sopot
09:0110:14
Aspen 4 26
Dominika Kasieczko
32.51
Sopot
08:4710:34
Alpina 3 S
Dominika Wojtkiewicz
7.00
Borsk
08:1708:50
Alpha 6 24
Dominika Wojtkiewicz
4.83
Borsk
09:1509:30
Alpha 6 24