Krzysiek Święcicki
1.18
Żar
08:4108:44
Falcon 2009 27
Michał Mildner
4.41
Żar
10:5111:16
Cayenne 3 S
Marcin Żuwała
4.74
Żar
11:3812:20
Crossalps 26.5
Robert Szecel
2.65
Srebrna Góra
09:0409:38
Tequila 4 S
Pawel Bedynski
52.72
Sopot
08:3812:27
Cayenne 5 M
Jacek Zakrzewski
4.11
Sopot
13:0713:25
Iota 2 27
Jakub Mendys
5.52
Sopot
12:5813:15
Optic 26
Jakub Mendys
22.54
Sopot
08:4010:02
Optic 26
Marcin Szczęsny
17.20
Sopot
08:4409:42
Buzz Z5 L
Jacek Zakrzewski
21.63
Sopot
08:4510:12
Iota 2 27
Jakub Socha
36.17
Sopot
08:4612:42
Mantra 6 MS
Dominika Kasieczko
32.51
Sopot
08:4710:34
Alpina 3 S
Anna Zezula
35.62
Sopot
08:5112:30
Mentor 3 XS
Sławek Wajdzik
27.70
Sopot
08:5111:00
Dudek Nemo XX 31
Konrad Kowalewski
20.35
Sopot
08:5711:04
Hook 3 27
Anna Piskozub
35.87
Sopot
08:5912:29
Ikuma 21
Urszula Rzepecka
39.05
Sopot
08:5912:28
Mistral 7 XS
Tomasz Zieliński
10.32
Sopot
09:0009:59
Hook 3 29
Robert Wincencik
12.69
Sopot
09:0110:14
Aspen 4 26
Ilona Knapik
8.24
Sopot
09:0910:56
Hook 4 23
Tomasz Zieliński
15.63
Sopot
11:1512:29
Hook 3 29
Kasia Wołek
7.97
Sopot
10:3410:56
Kantega XC 2 S
Krzysztof Cieślinski
11.11
Sopot
08:3210:44
Hook 4 27
Ryszard Tajl
17.92
Sopot
09:0511:17
VOLT SM
Łukasz Janda
1.91
Skrzyczne
09:0009:03
Blacklight L
Krzysztof Orłowski
13.82
Rimetea
11:2312:41
Trango X-Race L
Michał Szmyt
1.85
Rimetea
12:0012:15
Sigma 8 27
Dawid Krajewski
11.72
Rimetea
07:5108:45
Eden 5 26
Krzysztof Muzzy Wejdman
2.03
Rimetea
09:4209:51
Ellus 5 XL
Łukasz Barcewicz
1.08
Rimetea
11:3411:36
Tequila 5 M
Szymon Struś
12.74
Rimetea
08:1909:01
Mentor 4 S
Baśka
5.63
Rimetea
08:2708:50
Atlas S
Piotr Świderski
28.18
Rimetea
08:2912:03
Rook 2 MS
Baśka
2.11
Râmetea
03:1903:25
Atlas S
HURAK
2.21
Nikielkowo
15:2615:30
Powerplay Sting 160
Andrzej Binkowski
3.52
Mieroszów
09:3509:42
lotnia sztywna
Piotr Assmann
33.42
Laszki
09:4111:05
Rook 2 MS
Piotr Szymański
1.93
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:3609:46
Chili 3 S
Piotr Szymański
2.03
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:1509:24
Chili 3 S
Piotr Szymański
1.95
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
10:2310:28
Chili 3 S
Marcin Chorzępa
17.87
Kobala
10:0811:19
Delta 2 MS
Andrzej Turewicz
1.04
Kamenicky hrad
13:3514:09
Tequila 4 M
Jacek Streich
1.65
Kamenicky hrad
13:3314:16
Mentor 3 L
Andrzej Turewicz
2.08
Kamenicky hrad
11:5012:00
Tequila 4 M
Maciej Bucho
21.33
Județul Harghita
13:1114:39
Mentor 3 M
Piotr Renner
4.44
Județul Harghita
10:5111:48
Mentor 2 S
Mateusz Gajczewski
3.70
Județul Harghita
10:5512:05
Chili 3 S
Piotr Renner
21.74
Județul Harghita
13:2614:39
Mentor 2 S
Mateusz Gajczewski
13.90
Județul Harghita
13:2314:37
Chili 3 S
Maciej Bucho
8.28
Județul Harghita
10:5712:58
Mentor 3 M