Stanisław Sagan
61.53
Gimba mnt.
07:0710:10
Mentor 4 M
Pawel Bedynski
52.72
Sopot
08:3812:27
Cayenne 5 M
Robert Osiński
44.46
Inowrocław
02:0603:29
Nucleon 27
Urszula Rzepecka
39.05
Sopot
08:5912:28
Mistral 7 XS
Jakub Socha
36.17
Sopot
08:4612:42
Mantra 6 MS
Anna Piskozub
35.87
Sopot
08:5912:29
Ikuma 21
Anna Zezula
35.62
Sopot
08:5112:30
Mentor 3 XS
Piotr Assmann
33.42
Laszki
09:4111:05
Rook 2 MS
Dominika Kasieczko
32.51
Sopot
08:4710:34
Alpina 3 S
Piotr Świderski
28.18
Rimetea
08:2912:03
Rook 2 MS
Sławek Wajdzik
27.70
Sopot
08:5111:00
Dudek Nemo XX 31
Laki Lakos
26.50
Brașov
06:2407:49
Icepeak 8 22
Leszek Ignaszak
23.42
Brașov
06:1107:41
Summit XC3 M
Jakub Mendys
22.54
Sopot
08:4010:02
Optic 26
Grzegorz Nowak
21.99
Brașov
06:1707:32
Mentor 5 M
Piotr Renner
21.74
Județul Harghita
13:2614:39
Mentor 2 S
Jacek Zakrzewski
21.63
Sopot
08:4510:12
Iota 2 27
Maciej Bucho
21.33
Județul Harghita
13:1114:39
Mentor 3 M
Konrad Kowalewski
20.35
Sopot
08:5711:04
Hook 3 27
Marek Furman
19.43
Brașov
06:2707:27
Aspen 4 26
Ryszard Tajl
17.92
Sopot
09:0511:17
VOLT SM
Marcin Chorzępa
17.87
Kobala
10:0811:19
Delta 2 MS
Marcin Szczęsny
17.20
Sopot
08:4409:42
Buzz Z5 L
Jakub Kwiatkowski
15.67
Borsk
08:4310:01
Trango X-Race L
Tomasz Zieliński
15.63
Sopot
11:1512:29
Hook 3 29
Wojtek Bykowski
14.53
Borsk
07:4309:23
Mantra 6 ML
Mateusz Gajczewski
13.90
Județul Harghita
13:2314:37
Chili 3 S
Krzysztof Orłowski
13.82
Rimetea
11:2312:41
Trango X-Race L
Szymon Struś
12.74
Rimetea
08:1909:01
Mentor 4 S
Robert Wincencik
12.69
Sopot
09:0110:14
Aspen 4 26
Dawid Krajewski
11.72
Rimetea
07:5108:45
Eden 5 26
Piotr Mazurek
11.48
Gimba mnt.
10:1911:00
Mentor 2 M
Krzysztof Cieślinski
11.11
Sopot
08:3210:44
Hook 4 27
Krzycha
10.55
Borsk
08:5709:35
King L
Piotr Mazurek
10.32
Gimba mnt.
07:2008:23
Mentor 2 M
Tomasz Zieliński
10.32
Sopot
09:0009:59
Hook 3 29
Maciej Bucho
8.28
Județul Harghita
10:5712:58
Mentor 3 M
Ilona Knapik
8.24
Sopot
09:0910:56
Hook 4 23
Łukasz Kulis
8.01
Borsk
09:0209:27
Dudek Nemo XX 28
Kasia Wołek
7.97
Sopot
10:3410:56
Kantega XC 2 S
Monika Makowska
7.05
Borsk
08:0408:53
Delta 3 S
Dominika Wojtkiewicz
7.00
Borsk
08:1708:50
Alpha 6 24
Baśka
5.63
Rimetea
08:2708:50
Atlas S
Jakub Mendys
5.52
Sopot
12:5813:15
Optic 26
Dominika Wojtkiewicz
4.83
Borsk
09:1509:30
Alpha 6 24
Marcin Żuwała
4.74
Żar
11:3812:20
Crossalps 26.5
Krzysztof Łakomicki
4.50
Borsk
13:3013:42
Cyber 4 M
Piotr Renner
4.44
Județul Harghita
10:5111:48
Mentor 2 S
Michał Mildner
4.41
Żar
10:5111:16
Cayenne 3 S
Krzysztof Łakomicki
4.31
Borsk
04:5005:01
Cyber 4 M