Sławomir Ratka
20.74
Stranik
11:0312:30
Alpina 2 L
Jarosław Osmólski
18.92
Skrzyczne
07:2909:14
Vega 2 S
Karolina Kocięcka
18.40
Skrzyczne
08:4609:30
Knight S
Jacek Szost
18.35
Jaworzyna Krynicka
09:2610:54
Mentor 4 S
Stanisław Sagan
17.24
Gimba mnt.
08:1709:12
Mentor 4 M
Marcin Żuwała
16.58
Skrzyczne
07:1208:08
Crossalps 26.5
Adam Panek
15.79
Szczebel
08:5410:42
Addict 2 L
Dorota Borucka
14.05
Skrzętla
09:2910:20
Rook 2 S
Zofia Radzicka
13.19
Stranik
09:0311:02
BGD BASE S
Gonzo
12.75
Sloan
21:0421:46
Chili 3 M
Janusz Milej
10.68
Lendak
09:5210:29
Mentor 4 M
Mateusz Gajczewski
10.31
Județul Harghita
12:0914:07
Chili 3 S
Jakub Borucki
10.09
Kobala
09:0509:41
Mistral 4 26
ko-mar 58
10.07
Skrzyczne
09:4910:48
Rush 3 S
Krzysztof Orłowski
9.06
Rimetea
08:5609:44
Trango X-Race L
Artur Szczerbiak
8.73
Skrzyczne
07:3207:59
Duett M
Michał Szmyt
8.60
Rimetea
11:1312:22
Sigma 8 27
Karol Witkowski
7.30
Javorovy
11:2912:28
Mentor 2 M
Jan Struś
6.81
Śnieżnica
08:1509:08
Mentor 3 M
Konrad Kowalewski
6.53
Sopot
09:5410:11
Hook 3 27
Marcin Perczak
6.35
Milk hill
12:2312:46
Delta 2 ML
Arkadiusz Marucha
6.22
Județul Harghita
12:0913:01
Chili 3 XS
Michal Pach
6.06
El Palomaret
14:0314:54
Epsilon 8 27
Artur Śliwa
5.81
El Palomaret
14:1515:02
Iota 2 25
Bartłomiej Borek
5.75
Lendak
09:2710:21
Koyot 28
Tomasz Zieliński
5.72
Sopot
09:5210:05
Hook 3 29
Małgorzata Błędowska
5.65
Județul Harghita
12:0213:01
Hook 4 21
Mateusz Gawenda
5.47
Stranik
10:0010:46
Tequila 4 M
Jakub Mendys
5.41
Sopot
09:5910:20
Optic 26
Jacek Zakrzewski
5.25
Sopot
09:5910:16
Iota 2 27
Michal Glinski
5.05
Skrzyczne
10:2510:46
Summit XC4 L
dawid kopiczko
4.97
Stranik
09:0709:25
Chili 3 L
Łukasz Zakrzewski
4.94
Suraż
08:1008:34
Optic 26
Krzysztof Cieślinski
4.71
Sopot
09:5410:11
Hook 4 27
Robert Wincencik
4.35
Sopot
10:0210:29
Aspen 4 26
Andrzej Kołodziejski
3.99
Lijak
07:5908:10
Wasp S
Jacek Streich
3.76
Jaworzyna Krynicka
08:0108:36
Mentor 3 L
Daniel Cholewa
3.58
Śnieżnica
08:3908:54
Pluto M
Piotr Renner
3.39
Județul Harghita
12:1712:52
Mentor 2 S
Dariusz Culak
2.86
Weremień
11:3411:53
Volt 2 M
Konrad Wybult
2.39
Borowa
10:5211:04
Pawn M
Maciej Banasik
2.34
Łęki Kościelne
10:3310:39
Kantega Xc L
Maciej Banasik
2.27
Łęki Kościelne
10:0910:17
Kantega Xc L
Maciej Banasik
2.13
Łęki Kościelne
08:5308:58
Kantega Xc L
Konrad Wybult
1.87
Borowa
10:2010:29
Pawn M
Maciej Banasik
1.83
Łęki Kościelne
11:2611:33
Kantega Xc L
dawid kopiczko
1.75
Stranik
13:0813:51
Chili 3 L
Krzysiek Święcicki
1.73
Żar
08:1608:21
Falcon 2009 27
Konrad Wybult
1.70
Borowa
09:2609:31
Pawn M
Łukasz Barcewicz
1.36
Rimetea
09:4709:56
Nova Ion 3 M