Zdzisław Staniak
3.46
Żar
12:1212:36
Mentor 2 M
Wojtek Majewski
9.00
Wolowa Góra
09:1910:19
Atlas M
Wojtek Bykowski
56.71
Borsk
06:5609:38
Mantra 6 ML
Wojciech Kocot
11.87
Śnieżnica
10:0010:56
Optic 26
Waldemar Laskowski
9.49
Chełm (Grybów)
08:3411:18
Hook 4 25
Waldemar Laskowski
2.30
Chełm (Grybów)
07:0207:25
Hook 4 25
Tomek Wirski
3.92
Greda
13:5914:10
Aspen 2 28
Tomek Wirski
6.82
Greda
12:2513:10
Aspen 2 28
Tomek Krupski
14.07
Klin (Andrzejówka)
08:0209:36
Cure ML
Tomasz Halka
4.32
Żar
11:3912:19
Mistral 7 XS
Szymon Struś
12.32
Śnieżnica
10:5911:42
Mentor 4 S
Szczepan Pawluszek
4.75
Śnieżnica
10:0310:31
Aspen 4 26
Święty
57.06
Borsk
07:0409:33
Nexus S
święty
5.12
Borsk
11:4312:06
Epsilon 5 28
święty
4.36
Borsk
13:3113:44
Epsilon 5 28
Stork X
6.44
Klin (Andrzejówka)
09:1911:25
BGD BASE ML
Sebastian Bachorz
2.08
Trzęsacz
11:0011:14
Sigma 8 27
Seba
8.43
Piła
09:3610:57
Chili 3 M
Seba
5.87
Piła
08:0208:23
Chili 3 M
RomekS
7.83
Klin (Andrzejówka)
09:4410:54
Optic 28
Roman Augustynowicz
57.29
Borsk
10:2312:56
Cayenne 5 M
Ralf
2.13
Baška
10:4610:54
Trango X-Race L
Rafał Samsonowicz
10.37
Żar
11:3712:10
Mentor 4 S
Radosław Budniak
9.56
Brașov
07:2707:57
Mentor 3 S
Przemysław Potocki
54.29
Borsk
07:2310:02
Queen 2 MS
Przemek Kowal
5.91
Śnieżnica
10:1411:25
Tequila 4 M
Piotr Świderski
8.16
Śnieżnica
11:2312:26
Rook 2 MS
Piotr Renner
24.49
Brașov
07:3509:08
Mentor 2 S
Piotr Jasinski
5.13
Klin (Andrzejówka)
08:5310:31
Vega 2 L
Piotr Jasinski
10.30
Klin (Andrzejówka)
13:4115:12
Vega 2 L
Piotrek Murzyn
25.71
Rimetea
07:5610:58
Queen 2 MS
Paweł Myszak
34.21
Rimetea
07:4410:55
Mentor 2 M
Norbert Wietecha
2.05
Chełm (Grybów)
08:2309:37
Tequila 4 M
Monika Makowska
33.02
Borsk
08:0710:25
Delta 3 S
Michał Szmyt
8.18
Rimetea
09:4410:50
Sigma 8 27
Michał Rdk
3.96
Żar
12:3813:09
Dudek Nemo XX 28
Michał Rdk
2.18
Żar
11:1411:25
Dudek Nemo XX 28
Mateusz Gajczewski
64.91
Brașov
07:3311:56
Chili 3 S
Mariusz Strzelczyk
21.40
Borsk
10:4911:42
Delta 2 ML
Mariusz Karaban
47.83
Borsk
09:1811:20
Mentor 4 M
Marek Jania
7.10
Śnieżnica
12:1213:09
Pluto 2 M
Marek Furman
15.54
Rimetea
08:2311:06
Aspen 4 26
Marek Basiak
3.01
Krajno-Zagórze
13:3614:20
Mantra 4 S
Marcus Biesioroff
8.17
Klin (Andrzejówka)
11:0515:15
Chili 3 L
Marcin Wirski
12.29
Greda
12:1113:48
Synergy 5 L
Małgorzata Błędowska
26.33
Brașov
07:3308:55
Hook 4 21
Maciek Zalewski
11.48
Klin (Andrzejówka)
09:3012:37
Chili 2 S
Maciej Bucho
51.60
Brașov
07:4110:51
Mentor 3 M
Łukasz Kulis
4.96
Borsk
10:1510:30
Dudek Nemo XX 28
Łukasz Barcewicz
5.88
Rimetea
08:5409:53
Nova Ion 3 M