Zbyszek B
5.20
Srebrna Góra
12:1913:16
BGD BASE ML
Wojtek Bykowski
105.41
Borsk
07:0511:18
Mantra 6 ML
Waldemar Laskowski
5.71
Chełm (Grybów)
07:5609:33
Hook 4 25
Tomek Wirski
0.60
Potravlje
14:2114:22
Aspen 2 28
Tomek Krupski
14.07
Srebrna Góra
06:4408:57
Cure ML
Tomasz Zieliński
14.03
Dobrostan
08:2109:19
Hook 3 29
Tomasz Zieliński
7.08
Dobrostan
10:5511:11
Hook 3 29
Tomasz Polak
5.37
Skrzyczne
07:1308:31
Delta L
Tomasz Giełda
2.21
Srebrna Góra
09:4810:36
Hook 3 27
Szych Tomasz
8.17
Kongsberg-Jondalen
09:2210:42
Święty
101.92
Borsk
07:3111:06
Nexus S
święty
3.16
Borsk
08:5108:59
Epsilon 5 28
święty
3.89
Borsk
10:3410:46
Epsilon 5 28
Stork X
2.25
Srebrna Góra
12:4313:10
BGD BASE ML
Sławek Wajdzik
13.07
Dobrostan
11:0311:58
Dudek Nemo XX 31
Sławek Wajdzik
14.05
Dobrostan
08:2109:17
Dudek Nemo XX 31
Seba
4.17
Piła
08:1308:28
Chili 3 M
Seba
48.86
Piła
09:0811:39
Chili 3 M
Ryszard Zdęba
2.08
Srebrna Góra
13:1713:37
Mistral 7 L
Roman Augustynowicz
57.19
Borsk
08:3310:37
Cayenne 5 M
Robert Osiński
3.85
Piła
08:2808:42
Arcus 6 26
Robert Osiński
7.46
Piła
10:3011:29
Arcus 6 26
Robert Mróz
66.95
Passy
07:5911:45
Queen 2 MS
Regina Kosek
27.13
Powys
10:4412:14
Mentor 4 XS
Ralf
3.97
Żar
12:0712:50
Trango X-Race L
Rafał Samsonowicz
7.80
Śnieżnica
09:0010:01
Mentor 4 S
Piotr Świderski
6.99
Śnieżnica
09:5110:37
Rook 2 MS
Piotrek Murzyn
33.85
Rimetea
07:1609:38
Queen 2 MS
Piotr Besser
33.48
Borsk
09:2110:30
Aspen 5 26
Pawel Wrobel
8.74
Szczebel
07:2110:04
Pioneer M
Paweł Mazurek
10.14
Powys
10:3911:26
Mentor 4 S
Pawel Bedynski
79.30
Sopot
07:3911:39
Cayenne 5 M
Patryk Ślęczka
2.39
Śnieżnica
07:0107:06
Nemo XX 28
Mirosław Łuczak
2.36
Srebrna Góra
11:3212:00
Factor 23
Mirek Olkowicz
9.50
Srebrna Góra
09:5610:55
Mentor 3 M
Mikołaj Stańczak
64.75
Borsk
09:3812:02
Cayenne 4 M
Mikołaj Banaś
48.10
Makarska
11:1912:19
Alpha 3 24
Michał Mildner
5.99
Skrzyczne
07:5708:54
Cayenne 3 S
Michał Dziedzic
11.27
Śnieżnica
08:3410:39
Sigma 7 28
Mateusz Z
24.11
Baldern (Uetliberg)
09:5212:09
Mentor 4 S
Mateusz Petrów
5.24
Srebrna Góra
10:3511:56
Ikuma 27
Mateusz Gądziak
3.17
Piła
09:2809:35
Mentor 4 M
Mateusz Gądziak
31.68
Piła
11:4812:55
Mentor 4 M
Mateusz Gądziak
3.40
Piła
11:0011:10
Mentor 4 M
Mariusz Macias
38.65
Ponnay
08:5313:10
Sigma 10 25
Mariusz Grzywacz
1.65
Srebrna Góra
13:2513:33
Alpha 5 26
Mariusz Grzywacz
4.78
Srebrna Góra
10:3513:07
Alpha 5 26
Mariusz Cybiak
5.11
Srebrna Góra
07:0509:06
Mentor 4 M
Mariusz Cybiak
4.50
Srebrna Góra
11:1712:08
Mentor 4 M
Marek Pokrzyk
18.51
Eyam Edge
09:5311:06
Iota 2 27
Marek Miłowski
15.35
Srebrna Góra
07:0710:39
Omega 8 27
Marek Furman
15.19
Rimetea
08:3910:53
Aspen 4 26
Marek Basiak
2.14
Krajno-Zagórze
13:3114:28
Mantra 4 S
marek
37.27
Śnieżnica
10:4912:54
Carrera XL
Marcus Biesioroff
8.14
Srebrna Góra
08:1612:43
Chili 3 L
Marcin Trzciński
9.36
Sopot
07:5508:32
Golden 3 26
Marcin Perczak
50.11
Ponnay
09:0512:38
Sector S
Marcin Kawula
5.20
Skrzyczne
09:0109:41
BGD BASE ML
Magdalena Gracek
16.46
Borsk
08:0909:23
Alpha 6 26
Lukasz Sieminski
69.52
Borsk
09:2712:11
Mentor 5 M
Łukasz Kulis
44.42
Borsk
09:4811:43
Dudek Nemo XX 28
Łukasz Janda
3.77
Skrzyczne
12:1312:24
Blacklight L
Leszek Ignaszak
11.21
Rimetea
08:3809:53
Summit XC3 M
Laki Lakos
25.45
Rimetea
07:4710:21
Icepeak 8 22
Krzysztof Ziętara
13.67
Monnetier-Mornex
11:2913:31
Epsilon 8 27
Krzysztof Wróblewski
5.25
Srebrna Góra
12:1014:20
Nevada 2012 28
Krzysztof Mazur
6.82
Śnieżnica
10:5511:16
Icepeak 7 Pro 23
Krzysiek Telus
6.92
Eyam Edge
09:3311:15
Iota 2 25
Krzysiek Święcicki
2.95
Żar
12:1112:53
Falcon 2009 27
Krzysiek Święcicki
10.13
Żar
07:5109:59
Falcon 2009 27
Konrad Wybult
1.59
Srebrna Góra
13:1713:25
Pawn M
Konrad Kowalewski
4.95
Dobrostan
10:5911:22
Hook 3 27
Konrad Kowalewski
13.04
Dobrostan
08:2209:23
Hook 3 27
Konrad Dwojak
30.58
Żar
08:1111:39
Blacklight S/M
Kaśka G.
2.85
Srebrna Góra
12:0012:51
Epic S
Kasia Wołek
4.64
Dobrostan
11:0211:18
Kantega XC 2 S
Jerzy Krajewski
1.76
Borowa
10:2510:35
Chili 3 M
Jarek Buława
2.12
Rimetea
07:3107:57
Atis 2 M
Jan Struś
15.98
Śnieżnica
08:1710:04
Mentor 3 M
Jakub Socha
69.67
Sopot
07:4411:36
Mantra 6 MS
Jakub Rybka
27.84
Piła
08:4210:29
Mentor 4 M
Jakub Mendys
20.22
Dobrostan
11:0312:09
Optic 26
Jakub Mendys
13.38
Dobrostan
08:1709:11
Optic 26
Jakub Kwiatkowski
73.25
Borsk
07:4410:09
Trango X-Race L
Jacek Zakrzewski
12.42
Dobrostan
08:1608:49
Iota 2 27
Jacek Zakrzewski
12.43
Dobrostan
08:1608:49
Iota 2 27
Jacek Zakrzewski
12.59
Dobrostan
11:0911:47
Iota 2 27
Jacek Krzyżanowski
150.44
Borsk
07:5912:52
Sigma 10 25
Ireneusz Mitko
5.79
Skrzyczne
11:4512:18
Effect 2 Xl
Ilona Knapik
10.47
Sopot
07:4508:26
Hook 4 23
Igor Byrski
5.49
Skrzyczne
06:5508:29
Mojo S
Grzegorz Wierzba
19.86
Śnieżnica
08:3310:52
Sigma 8 25
Grzegorz Świdziński
7.39
Srebrna Góra
07:1210:43
Artik 3 29
Grzegorz Nowak
13.37
Rimetea
08:3209:52
Mentor 5 M
Dorota Borucka
9.21
Śnieżnica
08:4110:42
Rook 2 S
Dominika Kasieczko
19.47
Dobrostan
11:0612:05
Alpina 3 S
Dominika Kasieczko
16.47
Dobrostan
08:3009:35
Alpina 3 S
Daveybee
17.33
Montmin Coche-Cabane
09:3810:41
Sigma 9 25
Darek Klimas
13.90
Szczebel
07:0910:08
Eden 5 26
Daniel Żuk
2.68
Żar
12:2013:02
Infinity M