Andrzej Binkowski
2.11
Świebodzice
08:4508:50
lotnia sztywna
Kasia Wołek
4.64
Dobrostan
11:0211:18
Kantega XC 2 S
Artur Leskiewicz
34.16
Powys
10:3013:09
Iota 26
Jacek Zakrzewski
12.42
Dobrostan
08:1608:49
Iota 2 27
Jacek Zakrzewski
12.43
Dobrostan
08:1608:49
Iota 2 27
Marek Pokrzyk
18.51
Eyam Edge
09:5311:06
Iota 2 27
Jacek Zakrzewski
12.59
Dobrostan
11:0911:47
Iota 2 27
Krzysiek Telus
6.92
Eyam Edge
09:3311:15
Iota 2 25
Daniel Żuk
2.68
Żar
12:2013:02
Infinity M
Mateusz Petrów
5.24
Srebrna Góra
10:3511:56
Ikuma 27
Anna Piskozub
30.64
Dobrostan
08:2009:42
Ikuma 21
Laki Lakos
25.45
Rimetea
07:4710:21
Icepeak 8 22
Krzysztof Mazur
6.82
Śnieżnica
10:5511:16
Icepeak 7 Pro 23
Waldemar Laskowski
5.71
Chełm (Grybów)
07:5609:33
Hook 4 25
Ilona Knapik
10.47
Sopot
07:4508:26
Hook 4 23
Tomasz Zieliński
7.08
Dobrostan
10:5511:11
Hook 3 29
Tomasz Zieliński
14.03
Dobrostan
08:2109:19
Hook 3 29
Tomasz Giełda
2.21
Srebrna Góra
09:4810:36
Hook 3 27
Konrad Kowalewski
4.95
Dobrostan
10:5911:22
Hook 3 27
Konrad Kowalewski
13.04
Dobrostan
08:2209:23
Hook 3 27
Bogdan Kozłowski
4.61
Srebrna Góra
12:3814:45
Golden 3 30
Marcin Trzciński
9.36
Sopot
07:5508:32
Golden 3 26
Krzysiek Święcicki
10.13
Żar
07:5109:59
Falcon 2009 27
Krzysiek Święcicki
2.95
Żar
12:1112:53
Falcon 2009 27
Mirosław Łuczak
2.36
Srebrna Góra
11:3212:00
Factor 23
Krzysztof Ziętara
13.67
Monnetier-Mornex
11:2913:31
Epsilon 8 27
święty
3.89
Borsk
10:3410:46
Epsilon 5 28
święty
3.16
Borsk
08:5108:59
Epsilon 5 28
Kaśka G.
2.85
Srebrna Góra
12:0012:51
Epic S
Aleksander Grochal
25.72
Dobrostan
08:2909:31
Elan 26
Adam Miszczak
3.04
Srebrna Góra
13:4313:57
Elan 24
Ireneusz Mitko
5.79
Skrzyczne
11:4512:18
Effect 2 Xl
Darek Klimas
13.90
Szczebel
07:0910:08
Eden 5 26
Sławek Wajdzik
14.05
Dobrostan
08:2109:17
Dudek Nemo XX 31
Sławek Wajdzik
13.07
Dobrostan
11:0311:58
Dudek Nemo XX 31
Łukasz Kulis
44.42
Borsk
09:4811:43
Dudek Nemo XX 28
Tomasz Polak
5.37
Skrzyczne
07:1308:31
Delta L
Andre
41.31
Ponnay
09:0612:57
Delta 3 MS
Tomek Krupski
14.07
Srebrna Góra
06:4408:57
Cure ML
Seba
48.86
Piła
09:0811:39
Chili 3 M
Jerzy Krajewski
1.76
Borowa
10:2510:35
Chili 3 M
Seba
4.17
Piła
08:1308:28
Chili 3 M
Marcus Biesioroff
8.14
Srebrna Góra
08:1612:43
Chili 3 L
Roman Augustynowicz
57.19
Borsk
08:3310:37
Cayenne 5 M
Pawel Bedynski
79.30
Sopot
07:3911:39
Cayenne 5 M
Andrzej Chorab
35.26
Borsk
10:2511:46
Cayenne 4 XL
Mikołaj Stańczak
64.75
Borsk
09:3812:02
Cayenne 4 M
Michał Mildner
5.99
Skrzyczne
07:5708:54
Cayenne 3 S
marek
37.27
Śnieżnica
10:4912:54
Carrera XL
Konrad Dwojak
30.58
Żar
08:1111:39
Blacklight S/M