Konrad Dwojak
30.58
Żar
08:1111:39
Blacklight S/M
Daniel Żuk
2.68
Żar
12:2013:02
Infinity M
Krzysiek Święcicki
10.13
Żar
07:5109:59
Falcon 2009 27
Ralf
3.97
Żar
12:0712:50
Trango X-Race L
Krzysiek Święcicki
2.95
Żar
12:1112:53
Falcon 2009 27
Pawel Wrobel
8.74
Szczebel
07:2110:04
Pioneer M
Darek Klimas
13.90
Szczebel
07:0910:08
Eden 5 26
Andrzej Binkowski
2.11
Świebodzice
08:4508:50
lotnia sztywna
Andrzej Binkowski
2.88
Świebodzice
11:0011:12
lotnia sztywna
Andrzej Binkowski
3.23
Świebodzice
09:0209:14
lotnia sztywna
Mariusz Cybiak
4.50
Srebrna Góra
11:1712:08
Mentor 4 M
Tomasz Giełda
2.21
Srebrna Góra
09:4810:36
Hook 3 27
Grzegorz Świdziński
7.39
Srebrna Góra
07:1210:43
Artik 3 29
Mariusz Grzywacz
1.65
Srebrna Góra
13:2513:33
Alpha 5 26
Tomek Krupski
14.07
Srebrna Góra
06:4408:57
Cure ML
Konrad Wybult
1.59
Srebrna Góra
13:1713:25
Pawn M
Mariusz Cybiak
5.11
Srebrna Góra
07:0509:06
Mentor 4 M
Ryszard Zdęba
2.08
Srebrna Góra
13:1713:37
Mistral 7 L
Stork X
2.25
Srebrna Góra
12:4313:10
BGD BASE ML
Bogdan Kozłowski
4.61
Srebrna Góra
12:3814:45
Golden 3 30
Zbyszek B
5.20
Srebrna Góra
12:1913:16
BGD BASE ML
Krzysztof Wróblewski
5.25
Srebrna Góra
12:1014:20
Nevada 2012 28
Marcus Biesioroff
8.14
Srebrna Góra
08:1612:43
Chili 3 L
Kaśka G.
2.85
Srebrna Góra
12:0012:51
Epic S
Mirosław Łuczak
2.36
Srebrna Góra
11:3212:00
Factor 23
Mirek Olkowicz
9.50
Srebrna Góra
09:5610:55
Mentor 3 M
Adam Miszczak
3.04
Srebrna Góra
13:4313:57
Elan 24
Marek Miłowski
15.35
Srebrna Góra
07:0710:39
Omega 8 27
Mateusz Petrów
5.24
Srebrna Góra
10:3511:56
Ikuma 27
Mariusz Grzywacz
4.78
Srebrna Góra
10:3513:07
Alpha 5 26
Marcin Trzciński
9.36
Sopot
07:5508:32
Golden 3 26
Pawel Bedynski
79.30
Sopot
07:3911:39
Cayenne 5 M
Jakub Socha
69.67
Sopot
07:4411:36
Mantra 6 MS
Ilona Knapik
10.47
Sopot
07:4508:26
Hook 4 23
Michał Dziedzic
11.27
Śnieżnica
08:3410:39
Sigma 7 28
Grzegorz Wierzba
19.86
Śnieżnica
08:3310:52
Sigma 8 25
Dorota Borucka
9.21
Śnieżnica
08:4110:42
Rook 2 S
An
7.56
Śnieżnica
08:5410:01
Tequila 3 Xs
Patryk Ślęczka
2.39
Śnieżnica
07:0107:06
Nemo XX 28
marek
37.27
Śnieżnica
10:4912:54
Carrera XL
Rafał Samsonowicz
7.80
Śnieżnica
09:0010:01
Mentor 4 S
Piotr Świderski
6.99
Śnieżnica
09:5110:37
Rook 2 MS
Jan Struś
15.98
Śnieżnica
08:1710:04
Mentor 3 M
Krzysztof Mazur
6.82
Śnieżnica
10:5511:16
Icepeak 7 Pro 23
Łukasz Janda
3.77
Skrzyczne
12:1312:24
Blacklight L
Andrzej Koziej
5.62
Skrzyczne
11:5012:15
Aspen 4 28
Ireneusz Mitko
5.79
Skrzyczne
11:4512:18
Effect 2 Xl
Michał Mildner
5.99
Skrzyczne
07:5708:54
Cayenne 3 S
Marcin Kawula
5.20
Skrzyczne
09:0109:41
BGD BASE ML
Centerus
5.78
Skrzyczne
07:2408:14
Pluto M
Igor Byrski
5.49
Skrzyczne
06:5508:29
Mojo S
Tomasz Polak
5.37
Skrzyczne
07:1308:31
Delta L
Andrzej Trebenda
94.32
Rimetea
07:3512:31
TRITON 2 S
Piotrek Murzyn
33.85
Rimetea
07:1609:38
Queen 2 MS
Jarek Buława
2.12
Rimetea
07:3107:57
Atis 2 M
Laki Lakos
25.45
Rimetea
07:4710:21
Icepeak 8 22
Grzegorz Nowak
13.37
Rimetea
08:3209:52
Mentor 5 M
Leszek Ignaszak
11.21
Rimetea
08:3809:53
Summit XC3 M
Marek Furman
15.19
Rimetea
08:3910:53
Aspen 4 26
Paweł Mazurek
10.14
Powys
10:3911:26
Mentor 4 S
Regina Kosek
27.13
Powys
10:4412:14
Mentor 4 XS
Artur Leskiewicz
34.16
Powys
10:3013:09
Iota 26
Tomek Wirski
0.60
Potravlje
14:2114:22
Aspen 2 28
Marcin Perczak
50.11
Ponnay
09:0512:38
Sector S
Andre
41.31
Ponnay
09:0612:57
Delta 3 MS
Mariusz Macias
38.65
Ponnay
08:5313:10
Sigma 10 25
Seba
48.86
Piła
09:0811:39
Chili 3 M
Mateusz Gądziak
3.17
Piła
09:2809:35
Mentor 4 M
Adam Płóciennik
5.11
Piła
09:4810:04
Mentor 4 L
Robert Osiński
7.46
Piła
10:3011:29
Arcus 6 26
Jakub Rybka
27.84
Piła
08:4210:29
Mentor 4 M
Mateusz Gądziak
3.40
Piła
11:0011:10
Mentor 4 M
Adam Płóciennik
6.28
Piła
11:1111:31
Mentor 4 L
Robert Osiński
3.85
Piła
08:2808:42
Arcus 6 26
Mateusz Gądziak
31.68
Piła
11:4812:55
Mentor 4 M
Adam Płóciennik
5.56
Piła
11:5812:14
Mentor 4 L
Seba
4.17
Piła
08:1308:28
Chili 3 M
Robert Mróz
66.95
Passy
07:5911:45
Queen 2 MS
Daveybee
17.33
Montmin Coche-Cabane
09:3810:41
Sigma 9 25
Krzysztof Ziętara
13.67
Monnetier-Mornex
11:2913:31
Epsilon 8 27
Mikołaj Banaś
48.10
Makarska
11:1912:19
Alpha 3 24
Marek Basiak
2.14
Krajno-Zagórze
13:3114:28
Mantra 4 S
Szych Tomasz
8.17
Kongsberg-Jondalen
09:2210:42
Krzysiek Telus
6.92
Eyam Edge
09:3311:15
Iota 2 25
Marek Pokrzyk
18.51
Eyam Edge
09:5311:06
Iota 2 27
Jacek Zakrzewski
12.59
Dobrostan
11:0911:47
Iota 2 27
Dominika Kasieczko
19.47
Dobrostan
11:0612:05
Alpina 3 S
Tomasz Zieliński
7.08
Dobrostan
10:5511:11
Hook 3 29
Dominika Kasieczko
16.47
Dobrostan
08:3009:35
Alpina 3 S
Konrad Kowalewski
4.95
Dobrostan
10:5911:22
Hook 3 27
Aleksander Grochal
25.72
Dobrostan
08:2909:31
Elan 26
Kasia Wołek
4.64
Dobrostan
11:0211:18
Kantega XC 2 S
Jakub Mendys
20.22
Dobrostan
11:0312:09
Optic 26
Sławek Wajdzik
13.07
Dobrostan
11:0311:58
Dudek Nemo XX 31
Konrad Kowalewski
13.04
Dobrostan
08:2209:23
Hook 3 27
Tomasz Zieliński
14.03
Dobrostan
08:2109:19
Hook 3 29
Sławek Wajdzik
14.05
Dobrostan
08:2109:17
Dudek Nemo XX 31
Anna Piskozub
30.64
Dobrostan
08:2009:42
Ikuma 21
Jakub Mendys
13.38
Dobrostan
08:1709:11
Optic 26
Jacek Zakrzewski
12.42
Dobrostan
08:1608:49
Iota 2 27