Jacek Zakrzewski
12.59
Dobrostan
11:0911:47
Iota 2 27
Jacek Zakrzewski
12.43
Dobrostan
08:1608:49
Iota 2 27
Jacek Zakrzewski
12.42
Dobrostan
08:1608:49
Iota 2 27
Michał Dziedzic
11.27
Śnieżnica
08:3410:39
Sigma 7 28
Leszek Ignaszak
11.21
Rimetea
08:3809:53
Summit XC3 M
Ilona Knapik
10.47
Sopot
07:4508:26
Hook 4 23
Paweł Mazurek
10.14
Powys
10:3911:26
Mentor 4 S
Krzysiek Święcicki
10.13
Żar
07:5109:59
Falcon 2009 27
Mirek Olkowicz
9.50
Srebrna Góra
09:5610:55
Mentor 3 M
Marcin Trzciński
9.36
Sopot
07:5508:32
Golden 3 26
Dorota Borucka
9.21
Śnieżnica
08:4110:42
Rook 2 S
Pawel Wrobel
8.74
Szczebel
07:2110:04
Pioneer M
Szych Tomasz
8.17
Kongsberg-Jondalen
09:2210:42
Marcus Biesioroff
8.14
Srebrna Góra
08:1612:43
Chili 3 L
Rafał Samsonowicz
7.80
Śnieżnica
09:0010:01
Mentor 4 S
An
7.56
Śnieżnica
08:5410:01
Tequila 3 Xs
Robert Osiński
7.46
Piła
10:3011:29
Arcus 6 26
Grzegorz Świdziński
7.39
Srebrna Góra
07:1210:43
Artik 3 29
Tomasz Zieliński
7.08
Dobrostan
10:5511:11
Hook 3 29
Piotr Świderski
6.99
Śnieżnica
09:5110:37
Rook 2 MS
Krzysiek Telus
6.92
Eyam Edge
09:3311:15
Iota 2 25
Krzysztof Mazur
6.82
Śnieżnica
10:5511:16
Icepeak 7 Pro 23
Adam Płóciennik
6.28
Piła
11:1111:31
Mentor 4 L
Michał Mildner
5.99
Skrzyczne
07:5708:54
Cayenne 3 S
Ireneusz Mitko
5.79
Skrzyczne
11:4512:18
Effect 2 Xl
Centerus
5.78
Skrzyczne
07:2408:14
Pluto M
Waldemar Laskowski
5.71
Chełm (Grybów)
07:5609:33
Hook 4 25
Andrzej Koziej
5.62
Skrzyczne
11:5012:15
Aspen 4 28
Adam Płóciennik
5.56
Piła
11:5812:14
Mentor 4 L
Igor Byrski
5.49
Skrzyczne
06:5508:29
Mojo S
Tomasz Polak
5.37
Skrzyczne
07:1308:31
Delta L
Krzysztof Wróblewski
5.25
Srebrna Góra
12:1014:20
Nevada 2012 28
Mateusz Petrów
5.24
Srebrna Góra
10:3511:56
Ikuma 27
Marcin Kawula
5.20
Skrzyczne
09:0109:41
BGD BASE ML
Zbyszek B
5.20
Srebrna Góra
12:1913:16
BGD BASE ML
Mariusz Cybiak
5.11
Srebrna Góra
07:0509:06
Mentor 4 M
Adam Płóciennik
5.11
Piła
09:4810:04
Mentor 4 L
Konrad Kowalewski
4.95
Dobrostan
10:5911:22
Hook 3 27
Mariusz Grzywacz
4.78
Srebrna Góra
10:3513:07
Alpha 5 26
Kasia Wołek
4.64
Dobrostan
11:0211:18
Kantega XC 2 S
Bogdan Kozłowski
4.61
Srebrna Góra
12:3814:45
Golden 3 30
Mariusz Cybiak
4.50
Srebrna Góra
11:1712:08
Mentor 4 M
Seba
4.17
Piła
08:1308:28
Chili 3 M
Ralf
3.97
Żar
12:0712:50
Trango X-Race L
święty
3.89
Borsk
10:3410:46
Epsilon 5 28
Robert Osiński
3.85
Piła
08:2808:42
Arcus 6 26
Łukasz Janda
3.77
Skrzyczne
12:1312:24
Blacklight L
Mateusz Gądziak
3.40
Piła
11:0011:10
Mentor 4 M
Andrzej Binkowski
3.23
Świebodzice
09:0209:14
lotnia sztywna
Mateusz Gądziak
3.17
Piła
09:2809:35
Mentor 4 M