Bartłomiej Galanty
8.23
Szczebel
06:3907:34
Mantra 3 S
Bartłomiej Borek
8.08
Szczebel
06:3208:48
Koyot 28
Artur Leskiewicz
37.07
Powys
11:0613:02
Iota 26
Krzysztof Stanisławski
27.58
Skrzętla
12:4614:20
Iota 26
Artur Śliwa
4.96
Skrzyczne
12:1012:46
Iota 2 25
Mateusz Petrów
4.60
Srebrna Góra
09:2209:45
Ikuma 27
Mateusz Petrów
9.53
Srebrna Góra
10:3912:00
Ikuma 27
Anna Piskozub
8.52
Srebrna Góra
10:2311:50
Ikuma 21
Waldemar Laskowski
20.98
Wapno
07:1910:12
Hook 4 25
Ilona Knapik
14.30
Skrzętla
09:0509:48
Hook 4 23
Michał Szyc
2.86
Biała Podlaska
10:1810:23
Hook 2 25
Michał Szyc
7.82
Biała Podlaska
11:4512:47
Hook 2 25
Michał Szyc
2.66
Biała Podlaska
08:5709:06
Hook 2 25
Wojciech Dreszler
1.78
Schalkwijk
10:0810:12
Golden 3 28
Joanna Kocot
1.74
Pińczów
11:0811:13
Explorer XS
Joanna Kocot
2.49
Pińczów
12:4312:55
Explorer XS
Pablostratus
1.41
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
15:0515:09
Epic M
Pablostratus
1.49
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
14:2614:31
Epic M
Adam Miszczak
2.79
Srebrna Góra
11:5912:17
Elan 24
Dawid Krajewski
10.93
Szczebel
06:3708:38
Eden 5 26
Michał Rdk
8.43
Skrzętla
10:5112:36
Dudek Nemo XX 28
Ryszard Froń
2.81
Łęki Kościelne
12:1412:20
Dudek Nemo XX 28
Ryszard Froń
2.80
Łęki Kościelne
10:2610:34
Dudek Nemo XX 28
Michał Rdk
2.95
Skrzętla
09:1209:31
Dudek Nemo XX 28
Urszula Chodorow
15.64
Łęki Kościelne
11:3212:06
Dudek Nemo XX 23
Urszula Chodorow
2.20
Łęki Kościelne
10:0010:06
Dudek Nemo XX 23
Monika Makowska
8.21
Borsk
08:2909:31
Delta 3 S
Tomek Piwonski
47.70
Gex
08:0610:18
Delta 3 L
Paweł Hyjek
11.27
El Bosque
10:0311:22
Delta 3 L
Ryszard Jakiel
5.86
Borowa
09:0109:50
Delta 2 ML
Marek Królikowski
19.58
białostocki
08:5009:50
Delta 2 L
Jan Matoga
38.90
Skrzętla
08:5411:24
Delta 2 L
Michal Radzicki
13.70
Skrzętla
09:0209:39
Cure ML
Piotr Góźdź
21.80
Łęki Kościelne
11:5212:56
Colt 31
Tomasz Kudaszewicz
57.47
białostocki
09:0411:48
Colt 2 23
Piotr Krezymon
0.62
Nowe
13:4813:55
CHILI 4 XS
Mateusz Gajczewski
17.48
Skrzętla
09:3410:36
Chili 3 S
Mateusz Gajczewski
6.88
Skrzętla
07:5808:38
Chili 3 S
Grzegorz Hali
32.07
Srebrna Góra
09:1012:32
Chili 3 M
KRZYSZTOF MAKOWSKI
14.71
Srebrna Góra
10:0111:47
Cayenne 5 XS
Pawel Bedynski
48.12
Skrzętla
08:3711:14
Cayenne 5 M
Jarosław Warzecha
2.96
Javorovy
08:5809:10
Cayenne 4 M
Robert Dadak
744.26
Žehra
13:0614:33
Cayenne 4 M
Wacław Warda
10.10
Wapno
07:5409:00
Cayenne 4 M
Robert Dadak
3.96
Žehra
13:0614:33
Cayenne 4 M
Krzysztof Smaga
16.73
Szczebel
10:2511:14
Carrera S
Marcin Szczęsny
1.62
Nowe
11:5012:05
Buzz Z5 L
Maro
84.16
Skrzętla
07:4911:19
Boomerang 11 L
Łukasz Janda
6.17
Skrzyczne
13:1414:13
Blacklight L
Łukasz Janda
4.81
Skrzyczne
11:5012:05
Blacklight L